Ogznet.com
Program İncelemesi

Driver Booster 10 Free

03 Kasım 2022 ogz 14480 0
Okunma süresi: 4 dk, 26 sn
Driver Booster 10 Free

Driver Booster, Windows’taki tüm güncel olmayan sürücüleri güncellemek için tasarlanmış, sahip olunması gereken bir driver güncelleme programıdır.

Driver Booster 10, son 10 yılda dünya çapındaki Windows PC kullanıcıları tarafından güvenilen, sahip olunması gereken bir sürücü güncelleyicidir. Kullanıcılara, 8.500.000'den fazla aygıt sürücüsünü ve oyun bileşenlerini tek bir tıklamayla algılamak ve bunları her zaman güncel tutmak için kapsamlı bir çözüm sunar. Driver Booster 10, sürücüleri güncellemenin yanı sıra, kullanıcıların sistemi geri yüklemelerine, sistem bilgilerini kontrol etmelerine ve ses olmaması, ağ hatası, kötü çözünürlük ve diğer birçok cihaz hatası gibi yaygın sorunları gidermelerine yardımcı olmak için en iyi tek duraklı çözümü sağlar.

Driver Booster neden çeşitli sürücü güncelleme araçları arasında öne çıkıyor?

Driver Booster, Windows'taki tüm güncel olmayan sürücüleri güncellemek için tasarlanmış, sahip olunması gereken bir yardımcı programdır. Eski sürücüler bilgisayarınızın performansını büyük ölçüde etkileyebilir ve daha da kötüsü sistem çökmelerine neden olabilir. IObit tarafından geliştirilen Driver Booster, güncel olmayan sürücüleri hızlı ve güvenli bir şekilde güncellemek, eksik sürücüleri yüklemek ve yanlış sürücüleri düzeltmek için tek tıkla en iyi çözümü sunar. Driver Booster, sürücüleri güncellemenin yanı sıra daha iyi sistem uyumluluğu ve kararlılığı için birkaç güçlü araç sunar.

En Son Windows sürümü ile uyumludur

Yeni bir PC'niz veya dizüstü bilgisayarınız var veya sistemi en son Windows sürümüne mi yükseltmek istiyorsunuz? Sistemin sorunsuz çalışmasını nasıl sağlayacağınız hakkında hiçbir fikriniz yok mu? Driver Booster'ı deneyin. IObit, Driver Booster'ı her zaman Windows'un en son sürümüyle tam uyumlu hale getirerek, kullanıcıların PC'lerinde veya dizüstü bilgisayarlarında kararlı bir sistem elde etmelerini sağlar.

Devasa Sürücü Veritabanı (8.500.000+)

Sürücüleri güncellerken sistem veya güvenlik sorunları konusunda endişeli misiniz? Driver Booster, büyük sürücü güncellemeleri sağlar ve ayrıca sağlanan tüm sürücülerin resmi web sitelerinden veya Windows'tan olmasını ve WHQL ile katı IObit İnceleme Kurallarını geçmesini sağlar.

Otomatik Olarak Tara ve Güncelle

Sürücüleri ne zaman taramanız veya güncellemeniz gerektiğini bilmiyor musunuz? Sabit bir frekansta veya her Windows başlangıcında taramak için bir zamanlayıcı oluşturun. “Sistem boştayken sürücüleri otomatik olarak güncelle” onay kutusunu işaretlemek size çok fazla çaba ve zaman kazandırır. Sizi sürücülerin durumunu kontrol etmekten ve sürücüleri tek tek güncellemekten tamamen kurtarır.

Pratik Araçlar

Ses olmaması, kötü çözünürlük veya internet bağlantısı olmaması gibi sorunlarla karşılaştınız mı? En son IObit teknolojisi ile Driver Booster kusursuz araçlarını kullanır: Sesi Düzeltme, Ağ Arızasını Düzeltme, Kötü Çözünürlüğü Düzeltme, Aygıt Hatasını Düzeltme vb. araçlar, Driver Booster'ın en büyük özellikleridir. Bu genel PC sorunlarını düzeltmek çocuk oyuncağı haline gelir.

Güçlü Yedekleme ve Geri Yükleme

Sürücüleri güncellediğinizde bir sorun olursa ne olur? Hepimizin bildiği gibi, sürücüyü güncellerseniz asla bir sorun olmayacağını kimse garanti edemez. Driver Booster, sürücü güncellemelerinin neden olabileceği beklenmedik sorunların kötü etkisini en aza indirmek için sürücüleri yedekleme ve bir sistem geri yükleme noktası oluşturma dahil olmak üzere güçlü stratejiler sunar. Sürücü güncellemesinden sonra herhangi bir sorun olursa güncellemeyi tersine çevirebilir veya sorunları gidermek için sistemi geri yükleyebilirsiniz.

Çevrimdışı Sürücü Güncelleyici

Driver Booster, sürücülerin neden olduğu ağ sorununu çözmenize de yardımcı olabilir. Çevrimdışı Sürücü Güncelleyici, özellikle yeni yüklenen Windows bilgisayarlarında internet bağlantısı olmayan bilgisayarlar için kullanılır.

Üstün Oyun Deneyimi

Driver Booster, oyun deneyimini daha yüksek bir seviyeye de getirebilir. Yalnızca gerekli oyun sürücülerini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha iyi oyun için PC performansını optimize edebilen Game Boost'u da sunar.

Son söz

İster bilgisayar performansını artırmak için ister daha iyi bir oyun deneyimi elde etmek için kullanılsın, bir sürücü güncelleme aracına ihtiyacınız olduğunda Driver Boost'un ilk tercih olması gerekiyordu.

Driver Booster, driver güncellemek için tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir programdır.

Ücretsiz bir IObit Driver Booster PRO 10 full ürün anahtarı lisansı edinmek için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz:

  • Programın ücretsiz sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirin ve bilgisayarınıza yükleyin.
  • Aşağıdaki lisans kodunu kullanarak “Etkinleştir> Lisans Gir” menüsünden Pro sürümünü etkinleştirin.

  • IObit Driver Booster PRO Lisans Kodu: EEB21-3F4AE-9FE22-16C40

    • Pro sürüm 6 aylıktır ve sadece 200 adet PRO lisansı ile sınırlıdır.

Bu sayfada sizlere Driver Booster 8 indirme linki, Driver Booster key ve İObit yazılımının dağıttığı Driver Booster 10 lisans kodu paylaşılmıştır.

Driver Booster, Windows 11 dahil olmak üzere Windows 10, 8 / 8.1, Windows 7, Windows XP ve Vista'da sorunsuz çalışır.


Editör

ogz

Ogz

Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için Reklam sayfası aracılığıyla bilgi alabilir ve mesaj gönderebilirsiniz.
Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum yaz