Ogznet.com

Günün Ücretsiz Programı

ScreenCamera 4.2.20

03 Temmuz 2022

ScreenCamera 4.2.20

ScreenCamera, bilgisayar ekranınız ve web kameranızla aynı anda YouTube, Facebook, LinkedIn ve oradaki tüm hizmet ve uygulamalarda canlı yayın yapmanıza olanak tanır. ScreenCamera, öğreticiler yapmak için en iyi seçiminizdir.

ScreenCamera, bir web kamerası ayırıcı olarak ManyCam alternatifi olarak çalışan bir sanal kamera yazılımıdır. Web kameranızı aynı anda birden fazla site ve uygulamada kullanmanın bir yolu olarak ScreenCamera'yı kullanabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri:Windows 2000/ XP/ 2003/ Media Center/ Vista/ 7/ 8/ 8.1/ 10; Intel 1.3 GHz; 120 MB HD; 256 MB RAM; Minimum screen resolution: 800x600
Yayımcı:PCWinSoft
Sitesi:https://www.pcwinsoft.com/screen-recorder.asp
Dosya boyutu:6 MB
Fiyat:ScreenCamera 4.2.20 $39.90 fiyat etiketi ile satılıyor, ancak sınırlı bir süre için bu programı ücretsiz indirebilirsiniz.

ScreenCamera 4.2.20 programını ücretsiz indirme süresi bitmeden yüklemeniz gerektiğini unutmayın.

Ücretsiz yükleme için kalan süre: 13 saat 27 dakika.

İndirdiğiniz sıkıştırılmış paketi açın ve readme.txt dosyasında bulabileceğiniz talimatları dikkatlice okuyun. Bu readme.txt dosyası tüm indirme dosyalarında bulunur. Yazılımı kurmak ve etkinleştirmek için talimatları dikkatlice izleyin.

Şartlar ve koşullar

Lütfen ücretsiz yükleme döneminde indirdiğiniz ve yüklediğiniz yazılımın aşağıdaki önemli sınırlamalarla birlikte geldiğini unutmayın:

  1. Ücretsiz teknik destek yoktur
  2. Gelecekteki sürümler için ücretsiz yükseltme yoktur
  3. Kesinlikle ticari olmayan kullanımlar içindir
THIS SOFTWARE PRODUCT IS PROVIDED "AS IS" WITHOUT ANY WARRANTY OF ANY KIND, EITHER EXPRESS OR IMPLIED. WITHOUT LIMITATION, TO THE FULLEST EXTENT ALLOWABLE BY LAW, END USER ASSUMES THE ENTIRE RISK AS TO THE QUALITY AND PERFORMANCE OF THE DOWNLOADED SOFTWARE PRODUCT.