Ogznet.com
Android için En İyi Basketbol Oyunları Paylaş:
Image by Freepik

Android için En İyi Basketbol Oyunları

Basketbol, ​​dünyanın en popüler sporlarından biridir. Telefonda oynamak için de pek çok harika basketbol oyunu var. İşte Android için en iyi basketbol oyunları.

 

Basketball Battle, iyi bir arcade tarzı basketbol oyunlarından biridir. Bir sahada iki oyuncuya sahip bir PvP oyunu. Amaç, zaman dolmadan önce rakibi dışlamaktır. Kontroller gerçekten basit ve grafikler herkesi etkilemeyecek tarzda. Ancak oyun iyi bir tempoda ve eğlencelidir. Sadece daha büyük telefonlarda veya tabletlerde tavsiye etsek de, bölünmüş ekran çok oyunculu oyunu da destekliyor. Bu bir freemium oyun ve çok iyi değil. Yine de her şey ortalamanın üstünde.

 

Bouncy Basketball başka bir arcade basketbol oyunudur. Oyunlar özelleştirilebilir. Her biri 90 saniyeye kadar dört dönem oynayabilirsiniz. Bu, oyunun altı dakikadan uzun sürmeyeceği anlamına gelir. Diğer bazı oyun özellikleri; basit kontroller, tekrarlar, çeşitli kilitlenebilir karakterler, karakter özelleştirme ve daha fazlasını içerir. Oyun da tamamen ücretsizdir, ancak reklam var.

 

Ketchapp, birkaç arcade tarzı basketbol oyunlarına sahiptir. Herbiri çok iyi oyunlar değil, ama bir bütün olarak koleksiyon oldukça iyi. Bazı oyunlar Dunk Shot, Dunk Line ve Ketchapp Basketball içerir. Oynamak için uzun sürmeyen çok basit oyunlar. Bu listedeki oyunların çoğuyla karşılaştırıldığında grafikleri basit. Mekanikler ortalamadan da daha basittir. Bu oyunlar vakit geçirmek için iyidir, ancak karmaşıklık eksikliği bir süre sonra sıkıcı olur. Ayrıca bu oyunların ücretsiz sürümlerinde çok reklam var.

ESPN Fantasy Sports, internetteki en büyük fantezi basketbol platformlarından biridir. Arkadaşlarla oynayabilir, yabancılarla rastgele liglere katılabilir ve oyuncular gibi fantezi basketbol oyunlarını yapabilir ya da serbest oyuncu seçebilirsin. Uygulama, dizilişinizi düzenlemenize, oyuncuları ekleyip bırakmanıza, ekibinizi özelleştirmenize olanak tanır. Birkaç hata var ve ekibinizi her seferinde bir bilgisayarda kontrol etmenizi ve uygulamanın yaptığınız değişikleri kaydettiğinden emin olmanızı öneririz.

İlginizi
çekebilir

Android için En İyi Multiplayer Oyunlar

NBA Jam, muhtemelen favori mobil basketbol oyunumuzdur. Daha hafif kurallarla, ikiye iki basketbol oynarsınız. Oyun, ayrıca donanım denetleyicisi desteği, Android TV desteği, yerel ve çevrimiçi çok oyunculu destek, bir kampanya modu ve daha fazlasını içerir. Temel olarak 1990'ların arcade oyununun kusursuz bir versiyonu. Ayrıca EA'nın bunu güncellemeye devam etmesini umuyoruz.

NBA Live Mobile, mobilde resmi NBA oyunudur. Mükemmel grafikler, iyi kontroller ve her NBA takımı ve oyuncusunu içerir. Ayrıca çevrimiçi çok oyunculu çeşitli oyun modları, canlı etkinlikler ve daha fazlası bulunur.

Street Basketball Association başka bir sokak tarzı basketbol oyunudur. Oyun, çevrimiçi ve yerel multiplayer, hızlı oyun modu, lig oyunları, özel etkinlikler ve bir eğitim modu gibi çeşitli oyun modlarını içerir. Mekaniği basittir. Oldukça basit kurallarla yarım sahada oynuyorsun. Aynı zamanda çeşitli zorluk seviyelerini içerir.

Yahoo, ESPN'nin fantezi spor alanındaki en büyük rakibi. Tüm büyük (Amerikan) sporları destekler. Taslağınızı gerçekleştirebilir, sıralamanızı değiştirebilir, ticaret yapabilir, ücretsiz aracılar alabilir ve görevlilerinizi uygulama ile ayarlayabilirsiniz. Ayrıca sohbet ve diğer yöneticiler ile iletişim için entegre bir sohbet içerir. Bu ve ESPN Fantasy Sports uygulaması fantezi basketbol için en iyi ücretsiz seçenekler. Ayrıca uygulama zaman zaman tutarsız olabileceğinden, listeleri bir bilgisayarda kontrol etmenizi de öneririz.

 

Bu, şaşırtıcı derecede iyi grafiklere sahip gerçek basketbol oyunudur. Kontroller biraz vasat, ama yine de çoğundan daha iyi. Oyun özelliklerinden bazıları, basketbolun en büyük isimlerinden bazılarını içeren bir hikaye modu içerir. Ek olarak, özel oyuncular için bir kariyer modu, modern bir film müziği ve daha fazlası var. Oyunun ilk çıkışında bazı ciddi hatalar vardı. Ancak, bunların çoğu giderildi. Oyun şu anda Android'deki en iyi basketbol oyunları arasında yer alıyor.

NBA Now 23, listeye daha yeni girdi. Diğer basketbol oyunlarıyla aynı unsurların çoğunu kullanır. Örneğin, kart destelerini alıp açarak takımınız için yeni oyuncular edinirsiniz. Neyse ki, bundan daha fazlası var. Kontroller biraz basit olsa da gerçek basketbol oynuyorsunuz. Bir joystick alırsınız ve yeterince hareket ettiğinizde, top atmak veya geçmek gibi daha fazla seçeneğiniz olur. Kesinlikle konsol oyunu gibi bir şey değil. Ancak temelde sadece kart toplama oyunları olan basketbol oyunlarından daha iyi bir basketbol oyunu.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz