Image from Pixabay

Android ve iPhone için En İyi Multiplayer Oyunlar

Çevrimiçi çok oyunculu modlar, modern mobil oyunlarda yaygındır. Dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi birine karşı takım kurabilir veya oyun oynayabilirsiniz. Ancak, internete bağlı değilseniz veya gerçek arkadaşlarla oynamak istiyorsanız, bunun yerine yerel çok oyunculu mobil oyunlara ihtiyacınız var.

İşte Android ve iPhone'da oynanacak en iyi yerel çok oyunculu mobil oyunlar.

1. Asphalt 8: Airborne - Eğlenceli Gerçek Yarış Oyunu

 

Ücretsiz indirilebilen Asphalt 8: Airborne, şimdiye dek görülmüş en hızlı ve yüksek performanslı araba ve motosiklet çeşitleriyle dünya çapında hız turuna çıkarak yarışacağın bir oyun.

Android ve iOS için önde gelen araba yarışı oyunlarından biri olan Asphalt 8, çok yönlü bir yerel çok oyunculu modla geliyor. Tek bir oturumda 8 oyuncuya kadar yarışabilirsiniz.

Yerel çok oyunculu seçeneğini kullanmak için herkesi aynı Wi-Fi ağına bağlı olması gerekir. Oyunu oynamak için internet bağlantısı gerekmediğinden, telefonunuzda bir Wi-fi hotspot oluşturabilir ve diğerlerinden bu ağa katılmasını isteyebilirsiniz.

Çok oyunculu mod için oyunda More Racing Options > Local WiFi > Create Room/Join Room yolunu takip edin. Klasik ve elenmeli gibi çeşitli yarış tipleri ve pistlerinden birini seçebilirsiniz. Asfalt 8 ayrıca, otomobillerin sınıfını tanımlamanıza izin verir.

Herkes oyuna girdiğinde, Launch düğmesine dokunun.

2. Mini Militia - Doodle Army 2

 

Mini Militia'nın basit ama zorlu mekaniği co-op modunu son derece ilgi çekici kılıyor. Çok oyunculu savaşa en fazla sekiz oyuncu (kendin de dahil) davet edebilirsin.

Çok oyunculu modda çevrimiçi veya yerel olarak 8 oyuncuya kadar çok oyunculu savaşı yaşayın. Sarge ile antrenman yapın ve çevrimdışı Eğitim ve Hayatta Kalma modlarında becerilerinizi geliştirin.

Bu listedeki diğer oyunlar gibi, Mini Militia'nın çok oyunculu seçeneği Bluetooth yerine yerel Wi-Fi ile çalışıyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli açık dünya haritaları ve gametipler var. Ayrıca, iki veya dört kişilik takımlar olarak oynayabilirsiniz.

3. Dual!

 

Dual! yerel çok oyunculu modda daha eğlenceli bir oyundur. Bu oyunda da kablosuz olarak başka bir oyuncu ile bağlantı kuracaksınız. Dual! oyunu iki telefonu birbirine yakın tutmanızı gerektirir.

Dual!, iki oyuncunun bir ekrandan diğerine çekim yapmak için mobil cihazlarını kullandığı yerel bir çok oyunculu oyun. Rekabetçi veya işbirlikçi modlardan herhangi birini seçmek ve oynamak kolaydır.

İki oyunculu oyun, her iki ekranı da geniş ve büyük bir alana dönüştürür. Daha sonra bir ekrandan diğerine ateş ederek bir düelloya katılabilirsiniz.

Dual! Pikseller bir ekrandan çıkıp ikinciye girdiğinde gecikme olmaması için minimalist bir grafik seti sunar.

4. Sea Battle 2

 

Sea Battle 2, yeni becerileri ve genişletilmiş cephaneliğiyle herkesin çocukluğunun favori masa oyunudur! Dünya çapında milyonlarca insan bu oyunu oynuyor. Emrinde savaş gemileri, uçaklar, denizaltılar, mayınlar ve radar olacak ve hepsi bu değil. Savaş gemilerini savaş alanına yerleştir ve rakibinin alanına saldırılar gerçekleştir. Düşman deniz filosunu batırmak ve savaşı kazanmak için çeşitli türden silahları kullan.

Çocukların kağıt üzerinde oynadığı zamanları andıran not defteri tarzı grafiklere sahiptir.

Yerel çok oyunculu modda, bir arkadaşınıza karşı savaşabilirsiniz. Alternatif olarak, tek bir telefonda bir çok oyunculu modda oyunu oynayabilir ve sırayla gemilere saldırabilir ve kurabilirsiniz.

5. Badminton League

 

Şimdiye kadarki en rekabetçi badminton oyunu! 1 vs. 1 modunda arkadaşlarınızı yanınıza alın ya da Turnuva Modunda Badminton Ligi kupasını kazanın!

Badminton League, badminton becerilerinizi ortaya koymanıza izin verir. Oldukça standart bir oyun sunuyor ve kontrollerde uzmanlaşmak için çok fazla pratik gerektirmiyor.

Çevrimiçi olabilir ve küresel şampiyonaya katılabilir veya yerel bir turnuva oluşturmaya davet edebilirsiniz. Yerel bire bir modda bile birkaç kıyafet ve zemin arasından seçim yapma olanağınız vardır.

6. Special Forces Group 2

 

Special Forces Group 2'yi Counter-Strike'ın mobil versiyonu olarak düşünebilirsiniz. Birkaç oyun modunuz, haritalarınız, silahlarınız, el bombalarınız, silah ve daha pek çok şey var.

Tek oyunculu bir ortamda bilgisayar botlarına karşı oynayabilir veya arkadaşlarınızı davet etmek için yerel bir turnuvaya ev sahipliği yapabilirsiniz. Ayrıca, Special Forces Group 2, bir oturumda istediğiniz oyuncu sayısına bağlı olarak seçebileceğiniz yönlendirici ve hotspot için ayrı modlara sahiptir.

Gerçek zamanlı olarak 3D First Person Shooter.

  • Singleplayer (botlarla birlikte)
  • Multiplayer Çevrimiçi ve Wifi yönlendirici.
  • 9 Oyun Modu (Klasik, Kıyamet, Bayrağı Yakalama, Zombi Modu, BombMode, Bıçaklar, Deathmatch, ArmsRace, Sniper)
  • Silah Çeşitleri (134 adet)
  • 30+ Harita
  • 9 Tabanca, 4 Av tüfeği, 6 Hafif makineli tüfek, 12 Tüfek, 5 Keskin nişancı tüfeği, 3 MachineGun, 3 Bomba, 3 Kurşun geçirmez yelek
  • 10 Dil desteği (Türkçe dahil.)

7. Pocket Tanks

Pocket Tanks, hala aynı basit mekanik ve arayüz özellikleri ile en iyi bire bir strateji mobil oyunu olmaya devam ediyor. Göreviniz, mermiler için doğru açıları ve hızı bularak rakibinizi yok etmek.

Düşmanı düşürmek için kullanabileceğin çok çeşitli füzeler ve silahlar var. Wi-Fi hotspot üzerinden yerel çok oyunculu modda arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın