Ogznet.com
Android ve iPhone için En İyi Masa Oyunları Paylaş:
Image by ErikaWittlieb from Pixabay

Android ve iPhone için En İyi Masa Oyunları

Ailenizle ve arkadaşlarınızla klasik masa oyunları oynayabileceğiniz, iPhone ve Android için en iyi masa oyunları. İşte telefonunuzda oynayabileceğiniz en iyi mobil masa oyunları.

Bu yazının içeriği: Kapat

En İyi Mobil Masa Oyunları

1. Monopoly

 

Monopoly, klasik masa oyunlarının en popüleridir. Oyunun amacı rakiplerinizi iflas ettirmektir.

Zar atmak, satın almak ve satmak, inşa etmek ve planlamak, işte MONOPOLY, Hasbro masa oyunu ve dünya çapında şehirlerde ve ülkelerde bir milyardan fazla kişi tarafından sevilen aile klasiği bir oyun. Bildiğiniz ve sevdiğiniz en klasik masa oyunlarından biri mobil ve tabletlerde mevcut ve hem çevrimdışı hem de çevrimiçi oynanabilir.

Üç farklı zorluk seviyesi vardır ve oyun kuralları, oyunun fiziksel sürümünü oynamaya alışkın olduğunuz şekilde özelleştirilebilir. Çok oyunculu destek mevcuttur.

2. Connect 4 / Four in a Row

Yedi sütun, altı satır ve disklerinizin dördünü dikey, yatay veya çapraz sırada almanız gerekir. Kulağa basit geliyor, değil mi? Aslında, şaşırtıcı derecede karmaşık. Bir tahta doldurmanın 4 trilyon yolu ve arka arkaya dört tane almak için 2 trilyon yolu var.

Android veya iOS'ta oyunun resmi bir sürümü yok. Bunun yerine, sayısız ücretsiz seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. En iyi dereceye sahip Android sürümüne Four in a Row denir. 2D veya 3D tahtada oynamanıza izin verir, 10 seviye bilgisayar zorluğu vardır ve birden fazla disk rengini destekler. En iyi iOS sürümü Connect 4'tür. Üç zorluk seviyesi vardır ve çok oyunculu desteği destekler.

3. The Game of Life

 

Tüm aileniz için eğlenceli olan bu interaktif uygulamada üniversiteye gidin, bir işi kabul edin ve mini oyunlar oynayın. 3D animasyonlu hayatın çeşitli aşamalarında ilerleyin.

Oyun, çocuklar, işler, ipotekler ve evlilik gibi etkinliklerin belirgin bir şekilde öne çıkmasıyla, oyuncuyu üniversite mezuniyetinden emekliliğe doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Kazanan, sonunda en çok paraya sahip olan kişidir.

Oyunun resmi bir sürümü Android ve iOS'ta mevcut. Özellikler arasında arkadaşlarınızla oynama imkanı, animasyonlu jetonlar, 3D manzaralar ve oyununuzu izlemek için bir “yaşam dergisi” bulunmaktadır. iOS sürümü, iTunes hesabınızdaki müzikleri oyun içi etkinliklerle eşleştirmenize de olanak tanır.

  4. Scrabble® GO - New Word Game

   

  Klasik bulmaca oyununun yeni ve güncellenmiş versiyonu olan Scrabble GO. Bildiğiniz ve sevdiğiniz klasik Scrabble oyununu. Scrabble GO otantik bulmaca oyunu deneyimini sunar.

  Facebook arkadaşlarınız ve ailenizle kolayca bulun ve oynayın. Eğlenceli ve kullanımı kolay sohbet emojileri ve ifadeleri ile kendinizi oyun içinde ifade edin.

  Scrabble deneyiminizi özel fayanslarla kişiselleştirin. Çeşitli görsel olarak çarpıcı karoları keşfetmek ve toplamak için sandıkların kilidini açın, daha sonra rekabet ederken yeni karolarınızı oyundaki diğer oyunculara gösterin.

  5. Ludo King™

   

  Ludo King, arkadaşlar, aile ve çocuklar arasında oynanan bir masa oyunudur.

  Ludo King, eski zamanlarda Hint kralları ve kraliçeleri arasında oynanan bir oyun olan kraliyet Pachisi oyununun modern versiyonudur. Oyun oynamak ve tahtanın ortasına ulaşmak için tokenleri taşımak için zar atılır. Ludo Kralı olmak için diğer oyuncuları yenin.

  Tıpkı Hindistan’ın altın çağının kralları ve kraliçeleri gibi, kaderiniz de zarların atmasına ve jetonları etkili bir şekilde taşıma stratejinize bağlıdır.

  6. Kral Yılanlar ve merdivenler

   

  Ludo gibi, bu oyun da Hindistan'dan geliyor. 100 kare var, oyunun tek amacı herkesten önce 1. kareden 100 kareye çıkmak. Bununla birlikte, ilerlemeniz merdivenlerin ve yılanların / olukların varlığıyla desteklenir veya engellenir.

  Oyun Android ve iOS'ta kullanılabilir. Özellikler arasında çok oyunculu mod, çevrimdışı mod ve ekstra eğlence için arcade tarzı bir “Hayatta Kalma Modu” bulunmaktadır.

  7. Backgammon Free

  Tavla dünyanın en eski oyunlarından biridir ve tarihi 5.000 yıldan daha eski Mezopotamya uygarlıklarına kadar uzanabilir.

  Oyunun amacı, rakibinizden önce strateji ve şans kombinasyonunu kullanarak tüm damalarınızı tahtadan çıkarmaktır. Oyun tahtasının doğal olarak bir dikdörtgen olduğu göz önüne alındığında, boyutlar onu iPad gibi tabletler için en iyi masa oyunu uygulamalarından biri yapıyor.

  Hem Android hem de iOS platformları için oyunun çok sayıda sürümü mevcut.

  8. RISK: Global Domination

   

  Herkes dünyayı ele geçirmek ister! Artık Hasbro'nun klasik RISK oyununu çevrim içi olarak oynayabilirsin. Bu tamamıyla lisanslı RISK versiyonu size Global Hakimiyet'in heyecanını, özelleştirilebilir seçeneklerle klasik RISK hissiyatını verecek.

  Çok oyunculu çapraz platform deneyimi, size mobilde ve PC'lerinde oynayan milyonlarca oyuncuyla oynama şansı sağlayacak. Bütün satın alımlar RISK hesabınız üzerinden diğer platformlara taşınır.

  Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
  Yorum Yaz