Ogznet.com
Youtube’dan video indirme ücretsiz - MiniTool uTube Downloader Paylaş:
Logo vector created by freepik - www.freepik.com

Youtube’dan video indirme ücretsiz - MiniTool uTube Downloader

MiniTool uTube Download, YouTube videolarını indirmek veya dönüştürmek isteyen kullanıcılar için ücretsiz video indirme programıdır. YouTube videolarını HD kalitesinde ve farklı dosya formatlarında indirmeyi ve mp4’e dönüştürmeyi kolaylaştıran ücretsiz bir YouTube indiricisidir.

Ücretsiz, reklamsız ve esnek bir YouTube video indiricisi olan MiniTool uTube Downloader, YouTube videolarını ücretsiz olarak doğrudan indirmek için tasarlanmıştır.

MiniTool uTube Downloader, ücretsiz video indirme programı kullanımı kolay ve reklamsız bir YouTube video indirme programı. Bu ücretsiz YouTube video indirme ve dönüştürme programı, YouTube videolarını kalite kaybı olmadan MP4'e dönüştürmenin en hızlı ve en kolay yolunu sunar. Dakikalar içinde ses ve video dosyalarını dönüştürebilirsiniz. 1000'den fazla popüler formatı ve tek seferde toplu video dönüştürmeyi destekler.

Çoğu YouTube video indirme programı, video indirmek için benzer bir kullanım yapısına sahiptir. En yaygın biçim, indirmek istediğiniz videonun URL'sini kopyalayıp programın veya sitenin ilgili yerine yapıştır yaparak videoyu indirmenizi sağlar. MiniTool uTube Downloader, bir YouTube gezgini ile YouTube video indirme işini daha kolay hale getirir. Hatta YouTube hesabınıza giriş yapabilir, en sevdiğiniz video listelerine göz atabilir, seçilen videoları indirebilir ve bunları indirme merkezinde sıraya ekleyebilirsiniz.

Daha da iyisi, bu program ile YouTube'da video arayabilir ve görüntüleyebilir sonrasında videoları farklı kalite formatlarında indirebilirsiniz. Alternatif olarak, indirmek istediğiniz bir videonun URL'sini kopyala-yapıştır yaparak indirme seçeneğiniz de vardır. Program, aynı anda maksimum video indirme sayısını ayarlamanıza da izin verir. Ayrıca, videoyu yalnızca sesi için indiriyorsanız, bu video indirme programı ile videoyu ses dosyası olarak indirebilirsiniz.

YouTube videolarını indirmenin yanı sıra, MiniTool uTube Downloader, YouTube video dönüştürme programıdır. YouTube'dan mp4'e, YouTube'dan mp3'e, YouTube'dan wav'a ve YouTube'dan WebM'ye video dönüştürebilirsiniz.

Bu video indirme programı aşağıdaki video formatını destekler:

  • 1080p / mp4
  • 1080p / WebM
  • 720p / mp4
  • 720p / WebM
  • 480p / mp4
  • 480p / WebM
  • 240p / mp4
  • 240p / WebM

MiniTool utube Downloader'ın diğer önemli özelliği, YouTube oynatma listesini ücretsiz indirmenize izin vermesidir. YouTube oynatma listesindeki tüm videoları internet olmayan bir ortamda da izlemek için çok kullanışlıdır. Ve HD videolar için de destek sunar.

MiniTool uTube Downloader ile YouTube'dan istediğiniz videoları veya oynatma listelerini indirin. Bu ücretsiz YouTube indiricisi, YouTube videolarını izlerken indirmenize olanak tanır.

MiniTool uTube Downloader, ilk bakışta gördüğünüzden biraz daha fazlasını yapan bir programdır. Videoları (4K olanlar dahil) toplu olarak dönüştürebilir, sıralayabilir ve hatta sesi seçtiğiniz kalitede ayrı ayrı dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, program, video dönüştürmede çok fazla esneklik sunan bir dizi dosya biçimini destekler.

MiniTool uTube Downloader, bir video indirme programında bulunamayacak bir özellik olan Ekran kaydınıda destekler. Zaman sınırlaması olmaksızın ekranınızı farklı şekillerde kaydedebilirsiniz. Ekranınızı yüksek kalitede kaydedebilir, kayıt alanını ve ses yapılandırmasını ayarlayabilir ve videolarınızı popüler formatlarda (MP4, MKV, WMV, AVI, MOV, FLV veya TS gibi) dönüştürebilirsiniz.

MiniTool uTube Downloader, video indirme, video dönüştürme, YouTube'dan müzik veya video indirmek veya sadece ekran kaydı yapmak isteyen kullanıcılar için iyi bir seçimdir. Programın arayüzü sezgiseldir ve kullanımı kolaydır. Ayrıca tamamen ücretsizdir.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz