Ogznet.com
Image by starline on Freepik

En iyi ücretsiz video indirme programları 2023

Bilgisayarınız için en iyi ücretsiz video indirme programlarının bir listesi. Bu video indirme programlarını kullanarak, video izleme ve sosyal medya siteleri dahil tüm web sitelerinden kolayca video indirebilirsiniz.

Herhangi bir web sitesinden video indirmek için en iyi programlardan bazılarını listeledik. Böylece internet olmasa bile, bu videoları bilgisayarınızdan veya medyayı kopyalayarak telefonlarınızdan izleyebilirsiniz.

Burada YouTube, Facebook ve diğer video izleme sitelerinden video indirmenize izin veren en iyi video indirme programlarını listeledik.

1. Video DownloadHelper

 • Platform: Chrome, Firefox
 • Desteklenen siteler: YouTube, Facebook, Instagram, Vimeo, Dailymotion, Lynda, Twitter, Udemy ve diğer yüzlerce site.

Video DownloadHelper, video indirmek için kullanabileceğiniz en yararlı tarayıcı uzantılarından biridir. Video downloadHelper video algıladığında, tarayıcı araç çubuğu simgesi etkinleşir. Mevcut videoları görmek için üzerine tıklayın ve indirmek istediğiniz videoyu seçin.

Uzantı, tarayıcınızın adres çubuğunun yanına bir düğme ekler. Online bir videoya rastladığınızda, geçerli sayfadaki herhangi bir videoyu indirmek için düğmeye tıklamanız yeterlidir.

2. 4K Video Downloader

 • Platform: Windows, Mac, Linux.
 • Desteklenen siteler: YouTube, Facebook, Vimeo, Flickr, Dailymotion ve diğer birçok site.
4K Video Downloader - en iyi video indirme programı

4K Video Downloader, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz en iyi video indirme programlarından biridir. Videolarınızı her yerde, her zaman ve çevrimdışı izlemek için bu programı kullanabilirsiniz. İndirme işlemi basit ve kolaydır: Video bağlantısını tarayıcınızdan kopyalamanız ve programda 'Paste Link'e tıklamanız yeterlidir. Hepsi bu kadar!

YouTube, Vimeo, TikTok, Facebook, DailyMotion, Twitch ve diğer video sitelerinden video indirmeyi destekler.

4K Video Downloader, bir kanalda paylaşılan tüm oynatma listelerini ve videoları indirme seçeneğine sahip olduğundan, esas olarak YouTube videolarını indirmek için kullanılır.

Mevcut tüm videoları indirmek için YouTube oynatma listelerine veya YouTube kanallarının bağlantılarını yapıştırabilir ve hatta YouTube kanallarına abone olabilir ve yeni videoları sunuldukları anda otomatik olarak indirebilirsiniz. Ek olarak, YouTube videolarındaki açıklamaları ve altyazıları indirebilirsiniz.

Kaynak videonun desteklediği ölçüde 8K, 4K, 1080p veya 720p çözünürlükte video indirmeleri mevcuttur. Videolar MP4, MKV, 3GP ve FLV formatında indirilebilir. Veya MP3 veya M4A formatlarında yalnızca ses dosyası olarak indirebilirsiniz.

3. Freemake Video Downloader

 • Platform: Windows.
 • Desteklenen siteler: YouTube, Facebook, Liveleak, Veoh, Vimeo, Dailymotion ve binlerce başka site.
Freemake Video Downloader

Freemake Video Downloader, YouTube videolarını ve başka 10.000 kadar siteden video indirir. Videoları, oynatma listelerini, kanalları HD, MP4, MP3, AVI, 3GP, FLV vb. formatlarda indirebilirsiniz. Tamamen ücretsizdir.

Freemake Video Downloader orada en popüler video indirme araçlarından biridir. Kalite ve format seçenekleri açısından bir kısıtlama olmadan tamamen ücretsiz, kullanımı kolay ve nispeten esnektir. En büyük dezavantajı, yalnızca Windows için mevcut olmasıdır.

Çevrimdışı izlemek için YouTube içeriğini (videolar, oynatma listeleri, kanallar, grafikler, gömülü görseller) ücretsiz indirin. 4K, Full HD, HD dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde indirin. YouTube Video Downloader kaydetmeden önce size bir dosya boyutunu gösterir. Tek seferde 500'e kadar YouTube videosunu indirebilirsiniz.

Video indirmek için videonun URL'sini kopyalayıp yapıştır yapmanız yeterlidir.

4. JDownloader

 • Platform: Windows, Mac, Linux.
 • Desteklenen siteler: Video yayını yapan neredeyse tüm siteler.

JDownloader açık kaynaklıdır, ortamdan bağımsız çalışır ve tamamen Java ile yazılmıştır. Sizlere çoklu paralel indirme, captcha algılama, otomatik dosya çıkartma ve daha birçok ayrı özellik sunar. JDownloader kesinlikle ücretsizdir.

JDownloader, üzerinde video bulunan herhangi bir sayfanın URL'sini alıp, uygulamaya yapıştırdığınızda, algılayabileceği tüm videolar için sayfayı tarar. Algılanan videolardan hangisini indirmek istediğinizi seçersiniz.

JDownloader video indirme programının en güzel özelliği, belirli bir videonun doğrudan URL'sine ihtiyacınız olmamasıdır. Sayfada bulunan tüm videoları algılayacaktır. Bu, aynı anda birkaç farklı video indirmeyi kolaylaştırır.

5. VidJuice

 • Platform: Windows, Mac, Android.
 • Desteklenen siteler: Video yayını yapan neredeyse tüm siteler.
VidJuice - Tek tıklamayla YouTube videolarını, oynatma listelerini ve kanalları indirin.

VidJuice, hafif ve kullanımı kolay birinci sınıf bir video ve ses indirme programıdır. Program, Windows 11 ile tam uyumludur.

VidJuice, tüm cihazlarınızda 10.000'den fazla siteden video ve ses indirmek için kullanılabilir. VidJuice ile ilgili iyi olan şey, birden fazla videoyu aynı anda indirmenize izin vermesidir.

Hatta programı, indirilen videoları farklı bir formatta ve kalitede otomatik olarak dönüştürecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Genel olarak, VidJuice, Windows 11 için harika bir video indirme programıdır.

6. Allavsoft

 • Platform: Windows, Mac
 • Desteklenen siteler: Video yayını yapan neredeyse tüm siteler.

Hem video hem de ses dosyalarını işleyebilen bir video indirme programı arıyorsanız, Allavsoft sizin için en iyi seçim olabilir.

Uyumluluk ile ilgili olarak Allavsoft, YouTube, Facebook, Tidal, Spotify ve daha fazlası dahil olmak üzere 1000'den fazla farklı video ve ses sitesini destekler.

Bunların dışında Allavsoft, videolarınızı ve sesinizi kolayca dönüştürebilen yerleşik bir dönüştürücü ile birlikte gelir.

7. ByClick Downloader

 • Platform: Windows
 • Desteklenen siteler: Video yayını yapan neredeyse tüm siteler.

ByClick Downloader, YouTube, Dailymotion, Vimeo, Facebook ve 40'tan fazla siteden video indirmenize izin veren başka bir video indirme programıdır.

720p, 1080p, 4k ve 8K video indirmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca indirdiğiniz videoları farklı biçimlere dönüştürme seçeneğiniz de vardır.

ByClick Downloader'ın bir diğer dikkate değer özelliği, tüm YouTube oynatma listelerini ve kanallarını indirebilmesidir. Hatta Instagram sayfalarında paylaşılan videoları tek tıkla indirebilirsiniz.

8. Any Video Converter Freeware

 • Platform: Windows, Mac
 • Desteklenen siteler: Video yayını yapan çoğu popüler siteler.

Popüler video dönüştürme programı Any Video Converter, internetten video indirmenizi sağlayan bir özelliğe de sahiptir. En sevdiğiniz videoları indirmek için çevrimiçi video indiriciyi kullanabilirsiniz.

Ancak Any Video Converter'ın çevrimiçi video indiricisi, her video izleme sitesiyle uyumlu değildir. Video indirmenin yanı sıra, indirdiğiniz videoları herhangi bir formata dönüştürmek için Any Video Converter'ı kullanabilirsiniz.

Any Video Converter'ı indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir ve bugün kullanabileceğiniz en iyi video indiricilerden biridir.

9. Viddly

 • Platform: Windows, Mac
 • Desteklenen siteler: YouTube.

PC'niz için hafif bir video indirme programı arıyorsanız, Viddly'yi deneyin. Viddly, dahili aramaya sahip hızlı ve hafif bir programdır.

YouTube'da arama yapmak ve videoları tek bir tıklamayla indirmek için yerleşik Viddly aramasını kullanabilirsiniz. Hafif program, videoları 1080p, 4K ve 8K olarak indirmenize olanak tanır.

Viddly, indirdiğiniz videoları MP4 formatına bile dönüştürebilir. Uygulama, Windows ve Mac için mevcuttur ve indirmek ve kullanmak ücretsizdir.

10. VideoHunter

 • Platform: Windows, Mac
 • Desteklenen siteler: Video yayını yapan çoğu popüler siteler.

VideoHunter, Windows ve Mac'te yüksek kaliteli video indirme seçenekleri sunan listenin son video indirme programıdır.

PC için video indirme programı, YouTube, Facebook, Twitter, Instagram, TikTok, Vevo, Dailymotion ve daha fazlası dahil olmak üzere 1000'den fazla video izleme sitesini destekler.

VideoHunter ayrıca toplu olarak video indirmeyi de destekler. Videoları indirdikten sonra videoları dönüştürerek çıktı formatlarını değiştirebilirsiniz.

Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

Yorumlar

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz