Ogznet.com
Mac için En İyi VPN 2021 Paylaş:
Photo by Petter Lagson on Unsplash

Mac için En İyi VPN 2021

Çevrimiçi gizliliğiniz konusunda endişe duyuyorsanız veya engellenen sitelere erişmek istiyorsanız, bir VPN hizmeti size yardımcı olacaktır. Mac için en iyi VPN hizmetlerini kullanarak, çevrimiçi konumunuzu gizleyebilecek ve engellenen içeriğe erişebileceksiniz.

Bu yazının içeriği: Kapat

Kötü amaçlı yazılımlar konusunda endişelenmeseniz bile, Mac VPN'ler kimlik hırsızlığı ve bilgisayar korsanlığı gibi tehditlere karşı mükemmel bir savunma katmanıdır. Bu hizmetlerden birini kullanarak, Mac'inize gelen ve Mac'inizden gelen tüm veriler VPN'in güvenli sunucusu sayesinde şifrelenecektir ve özellikle halka açık Wi-Fi üzerinde bir MacBook kullanıyorsanız kullanışlıdır.

Ayrıca ofisiniz, okulunuz veya hükümet tarafından engellenen web sitelerine erişmek için de VPN kullanabilirsiniz. Bu yüzden, Apple bilgisayarınız için en iyi Mac VPN'i bulmanıza yardımcı olacağız.

Burada listelenen VPN hizmetlerinin tamamı ücretlidir. Ücretsiz VPN'ler mevcuttur, ancak bazı ücretsiz VPN hizmetlerinin istenmeyen eklentiler veya üçüncü taraf uygulamalar yükleyebileceğinden ve diğerlerinin çok daha az gelişmiş özellikler sunduğunu bilmelisiniz. Ücretsiz bir VPN kullanmadan önce şartlar ve koşulları okumak ve ücretsiz VPN sınırlarını bildiğinizden emin olmak önemlidir.

Bu VPN'lerin tümü, isterseniz iPhone veya iPad'iniz için de çalışacaktır.

Mac için en iyi VPN hangisidir?

NordVPN - VPN hizmeti, internet trafiğinin güvenli ve şifrelenmiş bir tünelden akmasını sağlar.

NordVPN, tavsiye edilen VPN'ler listemizin en üstünde duruyor. Çeşitli kullanışlı özellikler sunan güvenlik, kullanım kolaylığı ve diğer mükemmel özellikleri vardır. Şirket, kullanıcı faaliyeti kayıtlarının hiçbir şekilde tutulmadığını ve 62 ülkeden seçebileceğiniz 5000'den fazla sunucu bulunduğunu söylüyor. Bu, mevcut diğer birçok VPN hizmetinden ve burada gözden geçirilen hizmetlerin çoğundan daha fazladır.

NordVPN, VPN herhangi bir nedenle düşerse bağlantıyı sona erdirecek bir Kill Switch sunarak ekstra bir güvenlik katmanı ekler. Uygulamanın kurulumu ve kullanımı kolaydır ve ihtiyacınız olduğunda mobil uygulamalar ve tarayıcı uzantıları da vardır. Bir kerede en fazla altı cihaza bağlantı desteği sunar.

Sitesine Türkiye üzerinden ulaşılamıyor. Bu yüzden VPN destekli bir tarayıcı olan Opera ile web sitesine girip VPN hizmetini inceleyebilirsiniz.

ExpressVPN - Sadece işini yapan VPN

Başka bir büyük ve güvenilir VPN hizmeti, ExpressVPN'dir. 94 ülkede toplamda 160 noktada binlerce sunucusu vardır. Sıfır günlük politikası, 7/24 canlı müşteri desteği ve 30 günlük para iade garantisi var. Ayrıca bir sona erdirme anahtarı da var ve şirket sürekli olarak yüksek hızda çalışan sunucuların bakımını yapıyor.

Aynı anda üç cihazda da VPN hizmetini kullanabilirsiniz. Mobil ve yönlendirici uygulamalarının yanı sıra tarayıcı uzantıları da vardır.

İlginizi
çekebilir

En İyi 5 VPN Programı

Surfshark - Dijital yaşamınızı koruyun

Surfshark VPN hizmeti, Mac'lerde ücretsiz deneme, dünyanın her yerinde hızlı bağlantılar, kullanımı kolay bir arayüz, Netflix ve iPlayer engelini kaldırma gibi özellikler sunar.

Mac VPN kullanmanın ana nedeni ekstra güvenlik katmanı ise, Surfshark, aralarından seçim yapabileceğiniz süper hızlı WireGuard dahil olmak üzere OpenVPN ve bir dizi başka protokol sunar. AES-256 şifreleme, Macbook'unuzda halka açık Wi-Fi kullanırken hiç kimsenin hangi siteleri kullandığınızı görmemesini sağlarken ve bağlantınızın kesilmesi durumunda bir bağlantı kapatma anahtarı vardır. Hatta, Surfshark VPN hizmetini satın almak için Bitcoin kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Uygun fiyatlı VPN hizmeti olmasına rağmen, Surfshark web sitesi engelini kaldırmak için en eksiksiz hizmetlerden biridir.

Surfshark VPN hizmetini tek bir abonelik ile sınırsız sayıda cihazda kullanabilirsiniz. Böylece Mac, PC, Android ve iOS cihazlarınızın yanı sıra tarayıcılarınız da dahil olmak üzere birçok cihaza yükleyebilir ve kullanabilirsiniz.

CyberGhost VPN - CyberGhost, mükemmel hızlar ve birçok güçlü gizlilik özelliği sunan sıfır günlük bir VPN'dir.

CyberGhost, mükemmel hızlar ve birçok güçlü gizlilik özelliği ile sıfır günlük politikası sunan bir VPN'dir. HD video için optimize edilmiş sunucularda Netflix ve diğer yayın sitelerine hızlı erişim vardır. CyberGhost çok iyi bir VPN hizmetidir.

CyberGhost, VPN endüstrisindeki belki de en büyük isimdir. Uygun fiyatlı ve kullanıcı dostudur, bu nedenle Mac'lerinde ilk kez VPN kullanan herkes için mükemmeldir.

Bazı rakipler gibi, sürekli olarak yeni sunucular ekliyor ve 90 ülkede 6500'ün üzerinde sunucusu mevcut ve bu, her zaman hızlı bir bağlantı kurabildiğiniz anlamına gelir.

CyberGhost, sizi çevrimiçi ortamda anonim tutmaya yardımcı olmanın yanı sıra, kamuya açık WiFi bağlantı noktalarında verilerinizi çalmaya çalışan bilgisayar korsanlarına karşı sizi korumak için askeri düzeyde şifreleme yaptığını da iddia ediyor.

Telefonlar, tabletler, tarayıcılar ve tabii ki Mac'iniz de dahil olmak üzere çoğu cihazla birlikte çalışır. Ayrıca, sörf yapmayı hızlandırmak için uygulamaya dahil edilen bir reklam engelleyici de vardır.

Hotspot Shield - 650 milyon kullanıcı Hotspot Shield aracılığıyla internete güvenli bir şekilde bağlanıyor

Hızlı VPN arıyorsanız, o zaman Hotpsot Shield'e bakabilirsiniz. VPN bağlantısı sırasında internet hızının yavaşlaması, bazı insanların VPN kullanma fikrinden vazgeçmesine neden olur, ancak Hotspot sağladığı hızlar ile sizi yarı yolda bırakmaz.

Hotspot Shield'in kullanımı oldukça kolaydır. Kaydolduktan sonra, Mac istemcisini indirin ve yükledikten somra sadece Açma / Kapama düğmesine basın. Yalnızca saniyeler içinde çevrimiçi anonimliğin keyfini çıkarın.

Yukarıdaki sağlayıcılar gibi Hotspot, engellenmiş sitelere ve içeriklere kolayca ulaşmanızı sağlar. Hotspot'u satın almadan önce ücretsiz deneyebilir, yada 45 günlük para iade garantisi ile hemen satın alabilirsiniz.

İlginizi
çekebilir

En İyi Ücretsiz VPN Programları 2022

Private Internet Access - Gerçekten de gizli bir VPN hizmeti

Private Internet Access, 77 ülkeye yayılmış, 29619'u aşan en geniş bir sunucu yelpazesine sahiptir. iOS ve MacOS dahil olmak üzere herhangi bir beş cihazda aynı anda kullanılabilen bir lisans alabilirsiniz. IP adresinizi veya zaman damgalarınızı izlemez, bir Kill Switch özelliği sunar ve anonim olarak ödeme yapmanıza olanak tanır. Ayrıca mevcut en hızlı VPN'ler arasındadır.

Yine de, büyük bir dezavantajı var ve bu, ABD merkezli olmasına dayanıyor. Bazıları için bu, alarm zillerini çalacaktır, ancak merkezinin nerede olduğu konusunda endişelenmiyorsanız, bu iyi bir seçimdir.

Private Internet Access, birkaç gizlilik ve güvenlik katmanı oluşturarak internetteki güvenliğinizi sağlayan, güvenli ve şifreli VPN tünelleri konusunda uzmanlaşmış, sektörünün lideri bir Mac VPN hizmeti sağlayıcısıdır. VPN hizmeti, 77+ fazla ülke ve 99+ fazla bölgede erişim imkanıyla dünya çapındaki birden fazla ağ geçidi tarafından desteklenmektedir.

Private Internet Access sitesine Türkiye üzerinden ulaşılamıyor. Bu yüzden VPN destekli bir tarayıcı olan Opera ile web sitesine girip VPN hizmetini inceleyebilirsiniz.

VyprVPN - Dünyanın En Güvenilir VPN'i

Bir yıllık abonelik için kaydolursanız, aynı anda beş cihaza bağlanabilirsiniz. Üç cihaz için fiyat aylık olarak düşer. 70 ülkede 700'den fazla sunucu var ve bunlara hızlı ve kolay bir şekilde bağlanabileceğinizi göreceksiniz. Bir bağlantı sona erdirme anahtarı ve harika mobil uygulamaları da var, ancak tarayıcı uzantılarına sahip değildir.

VyprVPN, 70 ülkede tümü şirketin sahibi olduğu ve işlettiği 700'den fazla sunucuya sahiptir. Bu, gizlilik ve güvenlik için çok önemlidir.

Katı bir kayıt tutmama politikası vardır ve gizlilik en önemli önceliğinizse, listenize eklemek için iyi bir VPN hizmetidir.

Hızlı ve güvenilir olmasının yanı sıra özellikle iki yıllık abonelik için uygun fiyatlıdır.

VyprVPN sitesine Türkiye üzerinden ulaşılamıyor. Bu yüzden VPN destekli bir tarayıcı olan Opera ile web sitesine girip VPN hizmetini inceleyebilirsiniz.

PureVPN - Dünyanın En Hızlı , En Güvenilir ve Kolay VPN servisi kullanmak için PureVPN

PureVPN, bölgesel kısıtlamalardan ve sansürlerden kurtulmanızı sağlar. Böylece web sitelerine, videolara, canlı etkinliklere, P2P-torrentlere ve daha fazlasına sınırsız erişebilirsiniz.

PureVPN, hızlı ve güvenilir, mükemmel bir fiyatla gelir ve özelliklerle doludur. Sunucu sayısına gelindiğinde en büyük hizmetler arasında yer alıyor ve 141 ülkede 2,000'den fazla sunucusu var.

PureVPN, hizmetinde üçüncü tarafların bulunmadığını ve faaliyetlerinizle ilgili hiçbir kayıt tutmayacağını iddia eder. Bununla birlikte, sunucularını en iyi şekilde yönetmek için bağlantıların ve bant genişliğinin bir kaydını tutar.

Bir kill switch özelliğine sahiptir ve sadece belirli uygulamalar için VPN bağlantısını kullanmak istiyorsanız bölünmüş tünel sunar. PureVPN, Mac'iniz dahil olmak üzere 20'den fazla cihazla uyumludur ve hesabınızla aynı anda 5 cihaza kadar giriş yapabilirsiniz.

7 gün para iade garantisi vardır ve 7/24 canlı bir destek özelliği iyidir.

Ivacy VPN - En İyi VPN ile İnterneti açın ve ışık hızlarında anonim olarak internette gezinin.

Ivacy, sahip olabileceğiniz diğer cihazların yanı sıra macOS, iOS için uygulamalar sunan köklü bir VPN hizmetidir. Ağı çok büyük değil, ancak yine de, muhtemelen bulunuyormuş gibi görünmek isteyeceğiniz tüm ülkelerde sunucular sunuyor.

Singapur genel merkezli VPN hizmeti, 1000'den fazla sunucu ile 5 eşzamanlı bağlantı desteği sunar. Bazı sunucularda P2P / Torrenting desteği verir. Hızlar iyi ve destek 7/24 canlı sohbet yoluyla yanıt veriyor. Ve inanılmaz derecede düşük fiyatlarla, sağlam bir seçim.

10. hide.me

hide.me - dünyanın en hızlı VPN programı

Hide.me, son bir veya iki yılda önemli ölçüde geliştirilmiş başka bir VPN hizmetidir. Tamamen ücretsiz bir sürüm sunmanın yanı sıra, diğer şifreleme protokollerinden önemli ölçüde daha hızlı olan WireGuard'ı da ekledi.

75 ülkede 1900'den fazla sunucusu ile VPN hizmetine aynı anda bağlayabileceğiniz cihaz sayısını beşten 10'a çıkarmıştır.

Diğer VPN'lerin aksine, hide.me'yi kullanmak için uzman olmanıza gerek yoktur. Uygulamayı ve kolayca VPN sunucusuna bağlanın.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz