Ogznet.com

İndirmeden online müzik dinle ücretsiz

Müzik uygulamaları her zamankinden daha popüler. İstediğiniz zaman dünyanın herhangi bir yerinde müzik dinleme özgürlüğü. İndirme yapmadan, ücretsiz ve online müzik dinleyebileceğiniz siteler olduğunu biliyor muydunuz? Haydi bu siteleri görelim.

Spotify, dünyanın en popüler müzik dinleme hizmeti olabilir, aynı zamanda harika bir ücretsiz plan sunar. Bunu yapan en büyük hizmetlerden sadece bir tanesidir.

Normal bir şekilde, Spotify'ın ücretsiz sürümünde bazı sınırlamalar var. En önemlisi, bireysel bir parça seçemezsiniz; çalma listelerini ve albümleri yalnızca karışık olarak değiştirebilirsiniz.

Ücretsiz sürümde ayrıca daha düşük bir bit hızı ve sınırlı sayıda parça atlaması var.

Son olarak, Spotify'ın ücretsiz sürümü reklam desteklidir; Müziğiniz her birkaç parçada bir kesintiye uğrayacak.

YouTube'daki en çok izlenen 15 videodan 14'ünün müzik videoları olduğunu biliyor muydunuz? Çocuk çizgi filmi tek istisnadır.

YouTube'da müzik için özel bir site var. Herkes bir Google hesabına kaydolmadan erişebilir ve online olarak ücretsiz müzik dinleyebilir.

Videolar zaten türlere ve konumlara göre akıllı oynatma listelerinde düzenlenmiş durumda. Ne kadar çok dinlerseniz, zevklerinizi o kadar çok yansıtırlar.

YouTube, eski konserleri ücretsiz izlemek için de harika bir yerdir.

Birçok yönden SoundCloud, ücretsiz müzik dinleme sitelerinden en idealist olanıdır. Sosyal medya çılgınlığı patlak verdiğinde yani ilk kez 2007'de sahneye çıktı.

Site, yakında gelecek olan sanatçıları, müzisyenlerin demo kasetlerini ve dünyanın en iyi DJ'lerinden bazılarının mix'lerini bulmanın en iyi yollarından biri olmaya devam ediyor.

Spotify gibi, Deezer de hem ücretsiz hem de ücretli planlara sahiptir. Ücretsiz kullanıcılar, hizmetin 53 milyon lisanslı parçasına ve 30.000 radyo kanalına erişebilir. Ayrıca çalma listeleri oluşturabilir, Deezer'in müzik keşif araçlarını kullanabilir ve canlı radyo dinleyebilirsiniz.

Bu sitede de bazı sınırlamalar vardır. Akıllı telefonunuzdan sınırsız bedava müzik dinlemek istiyorsanız, ücretli versiyona geçmeniz gerekir. Ücretsiz olarak Deezer'in sadece kendi karışımlarını dinleyebilirsiniz. Ayrıca çevrimdışı dinleme modu da yok ve reklamlara katlanmak zorunda kalacaksınız.

Jango, popüler marka bilinirliğine sahip değildir, ancak bu, uygulamayı göz ardı etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Hizmet, kendini “daha az reklam ve daha fazla çeşitlilik” olarak tanıtıyor.

İddiaları doğru gibi görünüyor; Çok büyük bir şarkı kütüphanesine sahiptir, istediğiniz gibi aralarında geçiş yapmakta özgürsünüz ve tüm cihazlarınızda çalışır.

Tüm bunlar Jango'yu, ücretsiz müzik indirmeden veya kaydolmadan online olarak ücretsiz müzik dinlemenin en iyi yollarından biri haline getirir.

Musixhub, isteğe bağlı olarak eşzamanlı ses ve video eşliğinde müzik yayını yapıyor. Sonuç olarak, site rakiplerinden biraz daha yavaş çalışıyor.

Çevrimiçi ortamda sadece ücretsiz müzik dinlemek istiyorsanız, bir hesap oluşturmanız gerekmez. Sanatçılara ücretsizce göz atabilir ve parça çalabilirsiniz.

Musixhub, en sevdiğiniz şarkıları kaydedebileceğiniz bir kütüphane özelliğine sahiptir; ancak, bir hesap oluşturmak ve oturum açmak için Facebook kimlik bilgilerinizi kullanmanız gerekecek. Hizmetin Facebook'a olan bağımlılığı bazı kullanıcıları rahatsız edebilir.

MySpace hala hayatta ve iyi durumda. Ancak, artık sosyal bir ağ değil. Bunun yerine, bir müzik dinleme ağına dönüşmüştür.

Sitenin canlanmasının nedeni eski NSYNC yıldızı Justin Timberlake'e bağlı. 2011 yılında, firmanın geri dönüşü için 35 milyon dolarlık bir devralma gerçekleştirdi.

Bugün, müzik dünyasının en iyi yıldızlarının çoğundan hit bulabilirsiniz. Hepsini dinlemek ücretsizdir ve cihazınıza indirmenize gerek yoktur.

Ve diğer bazı ücretsiz müzik akış servislerinin aksine, MySpace oyun limitleri, zaman limitleri, reklamlar, sadece abonelere özel özellikler veya coğrafi engellenmiş şarkılar empoze etmez.

Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz