En İyi Ahşap Pencere ve Kayar Katlanır Kepenk Modelleri

Malzeme ve imalat kalitesinden ödün vermeden sınırlı sayıda projede yer alan firmamız, ahşap kepenk sisteminin tasarımı, mühendisliği, üretimi ve uygulaması konusunda tek çatı altında hizmet veren, alanında lider firmalar arasında yer almaktadır.

Arbor, binanıza kattığı doğallık ve estetiğin yanı sıra cepheyi güneşten, yağmurdan, rüzgardan, İklim olaylarına karşı ve daha fazlasından korur. Binanın enerji tasarruf dengesini iyileştirerek; Soğuk kış havasına ve sıcak yaz havasına rağmen evinizin içini daha serin tutar.

Arbor olarak pencerelerinizin genişlik ve yükseklik ölçülerine göre; menteşeli, sürgülü, kayar katlanır kepenk sistemleri imalatı ve montajı yapmaktayız. Özellikle dış mekan kullanımından kaynaklı hava şartlarında panjur ve aksesuarların malzeme seçimi, imalatı ve montajı ile panjurlarımızın uzun ömürlü ve sorunsuz çalışmasına büyük önem vermekteyiz.

Arbor Ahşap Pencere Modelleri

Ahşap pencerelerin geçmişten günümüze değerini koruyan dekoratif yapılardan biri olduğu söylenebilir. Kaliteli işçilik ve tüm ahşap pencere modelleri hem iç mekana hem de dış cepheye olumlu etki yapmaktadır. Pek çok farklı modelde bulunabilen ahşap pencere, farklı ihtiyaçlara ve farklı tasarımlara göre farklı avantajlar sunmaktadır. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli ahşap pencereler vardır. Tüm dünyada asırlardır birincil yapı malzemesi olarak kullanılan ahşap; toz çekmez, nem ve rutubet düzenleyici görevi görür ve düzenli bakım yapıldığında sağlam bir yapıya sahip olup bu ürünlerin deforme olmamasını sağlar. Ek olarak, ısıya dayanıklılık ve çevre dostu olma da faydalı özelliklerdir.

Ahşap Pencere Fiyatları

Popüler ahşap pencere tasarımları, tüm ev tasarımları için neredeyse ilk tercih haline geldi. Bu, özellikle çatı katı olan evlerde en popüler pencere tasarımlarından biridir. Ahşap pencerelerin fiyatı, üretildikleri stile bağlıdır. Özel olarak tasarlanmış modelleri daha pahalıdır.

Ahşap pencere modelleri, gün geçtikçe daha fazla kullanılmakta ve birçok avantajı ve faydası bulunmaktadır. Diğer malzemelerden yapılan pencerelere göre daha uzun ömürlüdür. Ahşap pencere modelleri hırsızlığa karşı koruma özelliği de sunmaktadır. Ahşap kepenk hırsızlar tarafından çıkarılamadığı için evinizin güvenliği için bir seçenektir. Sağlığa zararlı maddeler içermediği için sağlıklı bir üründür.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın