Ogznet.com
Web Tarayıcınızda Oynayabileceğiniz 12 Harika Mobil Oyun Paylaş:
Image from rawpixel.com

Web Tarayıcınızda Oynayabileceğiniz 12 Harika Mobil Oyun

Telefonunuzda oyun oynamaktan hoşlanıyor musunuz? Belki depolama alanınız yetersiz. Telefonunuza uygulama yüklemeden farklı oyunlar denemek ister misiniz? Doğrudan mobil web tarayıcınızdan (Chrome vb.) oyun oynamaya ne dersiniz!

İşte size uygulama yükleme derdi olmadan eğlenceye daldıracak 12 harika mobil oyun.

1. Snake 3310

Yılan oyunu konsepti, 1970'lerde arcade oyunu Blockade ile ortaya çıkmıştı. Snake 3310 adındanda anlaşılacağı üzere eski telefonalrdaki klasik yılan oyunudur. Yemleri yedikçe yılan büyür ancak duvarlara ve elbette kendi kuyruğunuza çarpmaktan kaçının!

Basit pikselli yılan ve klavyedeki dört yön tuş kontrolüyle oynanır.

2. Tetra

Tetra, Tetris oyunu ile benzerdir ancak bazı farklılıklar mevcuttur. Düşen blokları döndürmek, sola veya sağa hareket ettirmek, satırları tamamlamak ve silmek için dokunun. Sağ taraftan hangi blokların geleceğini görerek hamlelerinizi planlayabilirsiniz. Tahmin edebileceğiniz gibi, ilerledikçe bloklar daha hızlı hareket etmeye başlar.

3. Hextris

Eğer hızlı düşünme gerektiren bulmaca tarzı oyunları seviyorsanız, Hextris'e göz atın. Renkli bloklar altıgen dışından geldikçe, renkleri eşleştirmek için döndürmeniz gerekir. Aynı renkten üçünü üst üste yığıp, şeklini alması için evden çıkmadan önce hamle yapın.

Reflekslerinizi bu hızlı testte olabildiğince yüksek puan almak için zorlayın.

4. Candy Rain 2

Eşleştirme oyunları her zaman ilgi çeker ve Candy Rain 2, tarayıcınız için Candy Crush Saga oyunu gibidir. Bir sütundaki veya satırdaki üç veya daha fazla şekeri eşleştirmek ve seviye hedeflerine ulaşmak için kaydırın. Belirli bir şekerleme türünü çıkarmanız veya belirli bir puana ulaşmanız istenebilir. Unutma, sınırlı sayıda hamlen var.

5. Zoo Pinball

Zoo Pinball oynayarak baş parmaklarınızla mesaj atmatan başka şeylerde yapın. Metal topu fırlatmak için kaydırın ve topun hareket etmesini sağlamak için alt kısımdaki paletlere dokunun.

Zıplayan ziller, parlak ışıklar ve kükreyen bir kaplanla tamamlanan bu hayvanat bahçesi temalı langırt oyunu her yaş için uygundur.

6. Speed Pool King

Speed ​​Pool King, telefon ve tabletler için hızlı tempolu bir bilardo oyunu.  Amacınız, süre dolmadan önce bilardo masasındaki her topu cebe sokmak. Kazanmak hedef alın, atış yapın ve topu deliklere sokun. Her bir topu bir cebe sokmayı başarırsanız ve hala zamanınız varsa, puan almaya devam etmeniz için yeni bir raf çıkar.

İlginizi
çekebilir

Oyun Türlerine Göre Listelenmiş En iyi Android Oyunları

7. Yummy Taco

Yummy Taco zamanı! Mümkün olduğu kadar çok Taco pişirin! Hızlı olun! Müşteriler sizi bekliyor! Malzemeleri taco kabuğuna sürükleyin ve üzerine servis yapın. Müşterilerinizi memnun edip para kazanın, ancak devam edebilmek için seviye hedefine ulaşmalısınız.

8. Tactical Squad

Taktik Squad oyununda keskin nişancı bir tetikçi oluyorsunuz. Gerçekçilik, kan ya da eylem nedeniyle yoğun değil. Aksine, gerginlik artar, çünkü kelimenin tam anlamıyla bulmanız, hedeflemeniz ve hedefinize ulaşmanız için sadece saniyeleriniz var. Bir harita seçin ve ardından her görevi tamamlayın. Dükkandan farklı silahlar satın almak için başarılı görevlerinizden yeterince kazanın.

Bir keskin nişancı olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, Taktik Squad'da becerilerinizi test edin.

9. Indi Cannon

Daha önce hiç bir topu kullanarak Indiana Jones'a ateş etmek istediniz mi, şimdi bir şansınız var. Indi Cannon, para toplamak için ragdoll benzeri Indi'yi vurmayı amaçlayan eğlenceli bir oyundur. Bir sonraki seviyeye geçmek için tüm paraları toplamalısın.

İnsan yiyen bitkilere, sallanan baltalara ve korkutucu örümceklere dikkat edin, bu oyunda iyi vakit geçireceksiniz.

10. Cartoon Flight

Uçağınıza, Cartoon Flight'ta kağıt yapımı bir dünyada rehberlik edin. Savaş uçağınız ateş etmeye ve yukarı doğru uçmaya devam ederken, engelleri önlemek ve para toplamak için sola ve sağa doğru hareket edin. Düşmanlar her yerde gizlenir, bu yüzden uyanık olun ve daha fazla para kazanmak için onları dışarı çıkarın. Üç can alırsın ve puanın mesafe ile ölçülür.

11. Truck Trials

Canavar kamyonları biliyorsanız, Truck Trials tam size göre. Engellerin üzerinden büyük aracınızla geçin ve seviyeleri yükseltip başarılı bir şekilde hedefe gidin. Yüksek puan almak için devrilmeyin ancak yolunuzdaki arabalardan, kütüklerden ve diğer nesnelerden geçerken bir miktar tahribat olabilir.

Tonlarca seviye ve bir miktar zorlukla, oyunun lider masasındaki herkese patronun kim olduğunu gösterebilirsiniz.

12. Classic Bowling

Classic Bowling, zevk alacağınız bir oyun sunar. Bowling atıcısını sola veya sağa hareket ettirin, atış kuvvetini seçmek için dokunun ve topun eğrisini ayarlamak için bir kez daha dokunun. Ardından, strike yapmayı bekleyin.

İlginizi
çekebilir

Telefonda en iyi internetsiz oyunlar

Mobil Tarayıcıda Oyun Oynama Siteleri

Bu oyunların her biri aşağıdaki web siteleri tarafından sunuluyor. Daha birçok çeşitli oyunları var. Bu yüzden burada listelediğimiz oyunları sevdiyseniz, diğer harika seçeneklere de göz atın.

  • Fog.comSnake 3310TetraHextris, and Candy Rain 2.
  • MyRealGamesZoo PinballSpeed Pool KingYummy Taco, and Tactical Squad.
  • Games1.comIndie CannonCartoon FlightTruck Trials, and Classic Bowling.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz