Ogznet.com
Program İncelemesi

Free Download Manager - Ücretsiz İndirme Yöneticisi

09 Ağustos 2022 ogz 2906 0
Okunma süresi: 1 dk, 58 sn
Free Download Manager - Ücretsiz İndirme Yöneticisi

En iyi indirme yöneticilerinden biridir. Free Download Manager, birçok indirme hızlandırıcıdan farklı olarak, tamamen ücretsizdir ve indirebileceğiniz ya da hızlandırabileceğiniz dosya sayısını sınırlamayacaktır.

Hızlı internet bağlantılarının olduğu bugünlerde bile, yavaş sunucular ve ağ tıkanıklığı, büyük dosyaları indirmeyi gerçek bir sıkıntıya çevirebiliyor. Bu yüzden özel bir indirme yöneticisine ihtiyacınız olabilir. Free Download Manager, bu görev için mükemmel bir araçtır.

Free Download Manager

  • Hızlı, güvenli ve verimli indirme
  • Popüler web sitelerinden video indirme
  • Proxy desteği
  • HTTP/HTTPS/FTP/BitTorrent desteği
  • Modern tasarımlı kullanıcı dostu arayüz
  • Windows ve macOS desteği

Bunlara ek olarak, macOS ve Windows için Free Download Manager, trafik kullanımını ayarlamanıza, indirmeleri düzenlemenize, torrentler için dosya önceliklerini kontrol etmenize, büyük dosyaları verimli bir şekilde indirmenize ve bozuk indirmelere devam etmenize olanak tanır.

FDM, tüm indirmelerinizi 10 kata kadar hızlandırabilir, çeşitli popüler formatlardaki medya dosyalarını işleyebilir, URL'leri doğrudan bir web tarayıcısından sürükleyip bırakabilir ve aynı anda birden fazla dosyayı indirebilirsiniz.

İnternet indirme yöneticisi, en popüler tarayıcılar Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Internet Explorer ve Safari ile uyumludur. Daha fazla özellik için buraya tıklayın.

Free Download Manager, aynı dosyayı birden fazla kaynaktan indirmenizi sağlar; bu, belirli bir sunucu yavaşsa, bunun yerine en hızlı olana geçebilir anlamına gelir.

Free Download Manager, GNU (General Public License) altında piyasaya sürüldü. Bu nedenle, bu programı her siteden indirmemelisiniz. Burada sağladığımız bağlantı orijinal yapımcıya aittir. Diğer dağıtımcıların sunduğu sürümler, bilgisayarınızın bozulmasına neden olabilecek potansiyel olarak istenmeyen programlarla gelebilir.

Kullanıcı deneyimi

Torrent dosyalarını Free Download Manager'a sürükleyebilir veya bir dosyanın URL'sini kopyalayabilir ve indirmeye başlamak için artı simgesini tıklayabilirsiniz. Gerçekten bu kadar basit.

Tüm mevcut ve tamamlanmış dosya indirme işlemleri, bir küçük resim, mevcut hız ve aranabilir bir listedeki bir ilerleme çubuğu ile açıkça görülebilir ve böylece istediğiniz dosyayı bulmanız kolaylaşır.

YouTube videoları da dahil olmak üzere her türlü dosyayı bu yolla indirebilirsiniz (tabi ki telif hakkı sahibinden izin aldığınız sürece).
Bir video URL'sini yapıştırdıktan sonra, bir dosya adı, biçim ve kalite seçmeniz istenir. Sonra sadece indirmeye başla. Free Download Manager ile YouTube'dan videoları indirmek veya dönüştürmek için ayrı bir araca gerek yoktur.


Editör

ogz

Ogz

Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için Reklam sayfası aracılığıyla bilgi alabilir ve mesaj gönderebilirsiniz.


Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum yaz