Image by bublikhaus on Freepik

iPhone 11 Modelleri Garantili Ekran Değişimi

iPhone ekranları, genel olarak yüksek performansa dayalı olacak şekilde üretilmiştir. Kalite standartlarına uygun bir şekilde üretilen bu ekranlar hassas Multi-Touch sistemi ile donatılmıştır. Ekran özelliklerinin kaybedilmemesi oldukça önemlidir. Bununla birlikte herhangi bir ekran değişimi işleminde ekranın genel özelliklerine dikkat edilmelidir.

Ekran değişimi işlemleri genellikle ekranda oluşan kayma, renk kaybolması, yatay veya dikey çizgilerin oluşması sebebi ile gerçekleşmektedir. Tüm bu neden ekranın değişimini gerektirdiğinin en büyük sebebidir. iPhone 11 ekran değişimi telefonun modeline uygun bir şekilde gerçekleştirilmelidir. iPhone telefon modellerinin ekranları çeşitlerine göre farklılıklar gösterebilmektedir. Bu farklılıklar doğrultusunda ekran değişimlerinde de yapılacak olan işlemler çeşitlenebilmektedir. Ekranda oluşan problem de ekran değişim işlemlerini etkileyen önemli unsurlardan biridir. iPhone yetkili servis tüm bu işlemler için tercih edilecek en doğru noktadır. Tamirci Abi sunduğu yetkili servis sistemiyle iPhone 11 model telefonunuzun ekran değişimini garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir.

iPhone 11 Pro Max Modellerde Ekran Değişimi

iPhone 11 ekranlarının değişimi gerektiğinde yapılması gereken en önemli noktaların başında orijinal parça kullanmak gelmektedir. Tamirci Abi güvencesiyle tüm iPhone 11 ekran değişimi sırasında orijinal parçalar kullanılmaktadır. Orijinal parça kullanımı telefonu daha sağlıklı bir şekilde kullanabilmek açısından son derece önemlidir. Özellikle ekran değişimi sırasında ve sonrasında ekranın ilk üretildiği haliyle teslim edilmesi oldukça önemli detaylardan biridir. iPhone 11 ekranları cihaza tam olarak oturacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sebeple kullanılacak olan yeni ekran da bu sisteme uyum sağlamalıdır. Tamirci Abi ekran değişimlerinde kullanılan parçaların %100 orijinal olmasına son derece önem vermektedir.

iPhone 11 pro ekran değişimi sırasında kullanılacak olan parçaların kalitesi, telefonun diğer parçalarının çalışmasını da etkilemektedir. Ekranda daha sonra oluşabilecek arızaların önüne geçmek için doğru yerde doğru parçaların kullanılması gerekmektedir. iPhone ekranları, yüksek performans ve yüksek kalite olanağı sunduğu için bu sistemin devamının sağlanması tamir esnasında yapılan işlemlere bağlıdır. Ekran değişimi telefonun en önemli tamir işlemlerinden biridir. Direkt olarak kullanımı etkilemesinden dolayı dikkatli ve özenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. iPhone 11 pro max ekran değişimi işlemleri de tıpkı telefonun alt modelleri gibi aynı işlemlerden oluşmaktadır. Ekranda oluşan problemin büyüklüğü ekran değişimi işleminin süresini de etkiler.

iPhone 11 Yerinde Ekran Değişimi

Ekran değişimi işlemlerinde herhangi bir bilgi silinmesi veya kaybolması gibi olumsuz sonuçlar bulunmamaktadır. Bu değişim işlemi telefon sistemini veya telefonunun içini kapsamadığı için herhangi bir silinme durumu söz konusu değildir. Ekran değişimi işlemlerinde kullanılan tüm parçalar orijinaldir. Bundan dolayı da belirli bir kullanım sonrasında herhangi bir problem yaratmadan kullanmaya devam etmenize yardımcı olur. Ekran değişimi işlemleri teknik servis bölgelerinde olabileceği gibi İstanbul içinde geçerli olan yerinde servis hizmeti de bulunmaktadır. Yerinde servis Tamirci Abi’nin sunduğu önemli tamir hizmetlerinden biridir. Yerinde iPhone 11 ekran değişimi için İstanbul’un neresinde olursanız olun bulunduğunuz bölgeye gelerek işleminiz tamamlanabilmektedir. Oldukça avantajlı olan bu sistem çeşidi sıklıkla tercih edilir.

iPhone ekran değişimi teknik servis açısından önemli bir detaya sahiptir. iPhone ekranlarının değişiminde telefonunuzu işin uzmanlarına emanet etmeniz daha sonrasında herhangi bir sorun yaşamamanız adına önemlidir. Tamirci Abi teknik servisi kullandığı kaliteli malzemelerle yoğunluk düzeyine göre hızlı bir şekilde telefonunuzun ekran değişimini yaparak size teslim eder. İster İstanbul içinde isterseniz de İstanbul dışında olun şehirlerarası ekran değişimi işlemlerini kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Siz de iPhone 11 telefonunuzun ekran değişimini yaptırmak istiyorsanız Tamirci Abi’den randevu oluşturabilirsiniz.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın