Android için Stok Fotoğraf Satma Uygulamaları

Mobil fotoğrafçılık, yalnızca telefon kameralarındaki artan kalite nedeniyle değil, aynı zamanda Play Store’da bulunan muhteşem fotoğraf düzenleme uygulamaları nedeniyle de bir artış gösterdi. Profesyonel bir fotoğrafçı olsanız veya hobi amaçlı fotoğraf çekseniz de, bunun yanında ekstra para kazanmak istiyorsanız, fotoğraf satarak para kazanabileceğiniz büyük bir pazar var. Sadece küçük bir uygulama ile becerilerinizi geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda stok fotoğraf satarak para da kazanabilirsiniz.

Fotoğraf Satmak için En İyi Android Uygulamaları

Fotoğraf satmak için en iyi Android uygulamalarından bazıları.

1. FOAP

FOAP, dünyanın her yerinden profesyonel veya amatör fotoğrafçıların gözdesi olan popüler bir fotoğraf satma uygulamasıdır. Pazar çok büyük ve koleksiyon sağlamdır. Burada, kullanabileceği görüntüleri arayan en büyük markalardan bazılarını da bulacaksınız. Bank of America ve MasterCard gibi.

Fotoğraflarını satmak için süreç basittir. E-posta veya Facebook bilgilerinizi kullanarak kaydolun ve hemen fotoğraf yüklemeye başlayın. Her fotoğraf, $10'lık sabit bir miktar ile satılıyor ve siz bunun yarısını alıyorsunuz.

Uygulamaya girdikten sonra Twitter'a benzer bir arayüz göreceksiniz. Takip edebileceğiniz fotoğrafçı profilleri var. Fotoğrafçılık için ilham mı arıyorsunuz, hangi tür fotoğrafların iyi olduğunu bilmek ister misiniz? Keşfet sekmesine göz atın. Son zamanlarda satılan fotoğrafları burada bulabilirsiniz.

Son olarak, $100 veya daha fazla ödeme yapan yerler var. Bunlar, özel ihtiyaçları olan markaların reklamlarıdır. Bir yarışma gibidir ve kazanan hepsini alır. Bazı görevler size $300 ve üstü gelir getirebilir. FOAP, şüphesiz en iyi fotoğraf satımı yapılan uygulamalardan biridir. Hiçbir reklam içermez ve kullanımı ücretsizdir.

Dreamstime farklı bir yaklaşım benimser ve süreci biraz karmaşık hale getirir. Alıcılar ve satıcılar için tek bir uygulama oluşturmak yerine, Dreamstime iki tane oluşturdu. Fotoğraf satın almak isteyen fotoğrafçılara ve fotoğraf satmaya çalışan fotoğrafçılar için birer tane.

Bazı nedenlerden dolayı, uygulama kurulumdan sonra Companion olarak yeniden adlandırılıyor. Kafa karıştırıcı. Sosyal ağ desteği yok. Düzen iyi ve hızlı bir şekilde fotoğraf yüklemeye başlamanızı istiyorlar. Diğer fotoğrafçıları takip edemezsiniz, çünkü bu özellik diğer uygulamada kullanılabilir.

Üç tane sekme var. İlk önce yüklediğiniz resimler için. İkincisi daha fazla fotoğraf eklemek için sizi galerinize götürecek ve üçüncüsü henüz onaylanmamış bekleyenleri gösterecektir.

Fotoğrafınız için seçtiğiniz lisansa bağlı olarak, resim başına en fazla 12 Dolar kazanabilirsiniz. Diğer üyelerin nasıl para kazandığını ve genel talebin ne olduğunu anlamak için Dreamstime'ın hazır fotoğraflarına göz atabilirsiniz.

ShutterStock, fotoğrafçılıkla eş anlamlı olan çok popüler bir markadır. Acemi ve profesyonel fotoğrafçılar için bir katkıda bulunan programı var. Uygulamada bunun için bir seçenek olmadığı için çevrimiçi bir hesap açmak zorunda kalacaksınız.

Daha önce gördüğümüz bazı uygulamalardan farklı olarak, diğer fotoğrafçıları takip etmenin ve her türlü sosyal aktiviteyi gerçekleştirmenin bir yolu yoktur. Uygulama temiz bir kullanıcı arayüzü ile basit bir kullanıma sahiptir. Sadece görüntüleri yükleyin, ilerlemelerini takip edin ve kazandığınız miktarı görün.

Web sitesi, platformu keşfetmenin ve diğer istatistiklerin yanı sıra yönlendirme programları gibi seçeneklerin kaydını tutmanın daha fazla yolunu sunuyor. Analizler, fotoğraflarınızı takip edeceğiniz ve ne kadar iyi performans gösterdiğini anladığınız yerdir.

1
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın