Ogznet.com
Telefonda en iyi internetsiz oyunlar Paylaş:
Technology vector created by pikisuperstar - www.freepik.com

Telefonda en iyi internetsiz oyunlar

İnternet bağlantısı olmadan da oynanabilen internetsiz mobil oyun bulmak kolay olmayabilir. Neyse ki internet olmadan da oynayabileceğiniz sürükleyici birçok güzel oyun mevcut. Uzun bir uçak yolculuğunda veya herhangi yerde internetsiz kaldığınızda oynayabileceğiniz en iyi oyunlar burada.

 

Bu sevimli koşucu oyununda İndiana Jones tarzı maceralarl ve lamalar bir araya getirilmiştir. Oyun, tek düğmeyle oynanabilmesi ve kısa seviyeleri sayesinde her beceri düzeyinden oyuncu için idealdir. Kameralı "turist lama" lar, inek veya zebra kılığına girmeye çalışan lamalar gibi çeşitli yeni lamaların kilidini açabilirsiniz.

Lama paraları elde etmek için seviyeleri bitirin - sonra onları yeni dünyaların kilidini açmak veya bir sürü havalı kostüm almak için kullanın!

 

Uzaydaki bilim kurgu vahşi batı macerası Space Marshals 2 ile devam ediyor. Bu taktiksel nişancı oyunu, sizi galaksinin suç unsurlarına karşı mücadelesinde uzman Burton'ın yerine koyuyor.

Gizli görev tutkunları bu aksiyon oyununun akıl dolu, taktiksel savaşına bayılacak. Uzay boşluğunda geçen vahşi batı tarzı bir maceranın öyküsünü anlatan 20 görevin tamamı ücretsizdir. Yüksek teknoloji ürünü elektrikli silahlar ve baltalar gibi 70'i aşkın silahla oyun tarzını özelleştirin.

 

Karoların değiştirildiği, renklerin eşleştirildiği bu bulmaca oyununda renk algınızı test edin. Hue, minimal estetiğiyle ve el becerisi ya da zamanlama becerisi gerektirmemesiyle stressiz bir oyun. Oyunun zorluk düzeyi beklenmeyecek kadar hızlı yükseliyor; altıgen seviyelere ulaşmak büyük başarı sayılıyor.

İnternetin olmadığı can sıkıcı zamanlarda bundan daha rahatlatıcı bir oyun bulamazsınız. Pastel gökkuşağı paletleri göze fazlasıyla hitap ederken metin ve sesin az olması da gevşemeye yardımcı oluyor. Her seviyenin oynanması için gereken "prizmaların" yenilenmesi saatler sürebildiği için bir süre internetsiz kalacağınızı düşünüyorsanız önceden stok yapmanızı öneririz.

İlginizi
çekebilir

Android için 3D Grafiklere Sahip En İyi Oyunlar

 

Bu aksiyon dolu, retro zindan macerasında kısa sürede silahınızla hazır olacaksınız. Kilidi açılabilen bol miktarda silah ve oynanabilir kahraman, düşmanları toptan öldürmek için bir sürü seçenek sunuyor. Muhteşem retro metal oyun müzikleri sayesinde adreneliniz tavan yapacak.

Rastgele oluşturulan zindanlara inerken korkunç minyon ordularını yok edin. Fantezi ile üst düzey aksiyonun harmanlandığı bu oyunu öğrenmek kolay, ancak eğlence arttıkça zorluk seviyesi de hızla yükseliyor. Soul Knight internet bağlantısı olmadan sorunsuz bir şekilde oynanabilse de kilidi açılabilen bazı öğeler yalnızca intnernet bağlantısı varkken satın alınabiliyor. 

 

Fiziğe dayalı bu koşucu oyununda atmosferik ve tehlikeli bir dünyada gezinin. Eğitici gerekmez: birkaç dokunuşla oyunun nasıl oynanacağını çözebilirsiniz. Aynı cihazda ister birlikte ister rakip olarak birden fazla oyuncuyla oynayabilirsiniz.

Tüyler ürpertici ortam sesleri kıyamet sonrası dünyaya ürkütücü bir şekilde hayat veriyor. Yarasaya benzer bir yaratığı yanınızda tutarak yamuk yumuk bikilerin ve tehlikeli, külüstür makinelerin arasında gezineceksiniz. Arazinin bir yanından diğer yanına geçmeyi zon derece tehlikeli hale getiren engeller aynı zamanda bu çok oyunculu oyunun eğlenceli olmasını sağlıyor.

İlginizi
çekebilir

Bağımlılık Yapan En İyi Mobil Oyunlar

6. ICEY

 

ICEY, 2 boyutlu kaydırmalı bir aksiyon oyunudur. Anlatıcının her yerde hazır ve nazır sesini takip ederken, ICEY'nin gözünden görecek ve onun dünyası hakkındaki gerçeği öğreneceksiniz.

ICEY kılık değiştirmiş bir meta oyunudur. Anlatıcı sizi sürekli bir yöne yönlendirecek, ancak şunu sormalısınız, "Neden? Neden onun talimatlarını takip ediyorum? Neden bu dünya hakkındaki gerçeği ve ICEY'nin buradaki amacını öğrenemiyorum?" Onun zulmüne karşı savaşın ve gerçekte neler olup bittiğini kendiniz keşfedin!

Şimdi gerçeği keşfetme zamanı!

 

Bu Android oyunu kullanıcılar arasında oldukça popülerdir. Nihai ödülü almak için lider bir mağaraya girer ve kupayı almaya çalışır. Lider kupaya dokunur dokunmaz, bir canavar liderliği kovalamaya başlar. Lider daha sonra kaçmak için durmadan çalışır. Yolculuğun ortasında, baş karakterin gelen paraları ve diğer teklifleri toplaması gerekiyor.

 

Temple Run'a çok benzeyen Subway Surfers, Danimarkalı oyun geliştirme şirketi Kiloo'nun bir teklifidir. Oyuncu, onu yakalamak için ipucunu kovalayan bir polis memurundan kaçmaya çalışır. Kullanıcıların lideri seçmesi ve onları heyecan verici tekliflerle süslemesi için çok sayıda seçenek var. Android oyunu, lider herhangi bir hedefe ulaşır ulaşmaz sürekli ödüller sunar. Android oyunu, zamanınızı keyifli bir şekilde geçirmenize izin verecek kadar bağımlılık yapıyor. Oyuncular için hediyeler, jetpack'ler ve diğer olağanüstü teklifler var.

 

Thimbleweed Park, eski bir Android macera oyunudur. Bununla birlikte, oyun birçok modern özellik içeriyor. Android oyununun tamamı çevrimdışı olarak oynanabilir. Oyunda, FBI ajanları, bazı kasaba sakinleri tarafından işlendiğine inanılan kendine özgü bir kasabada bir cinayet gizemini araştırıyor. Oyun geliştikçe, yol boyunca daha heyecanlı ve maceralı hale geliyor.

Crashlands, oyun severler için bir başka harika internetsiz oyun. Bu Android oyununun kahramanı, tehlikeli bir gezegende bir üs inşa etme görevindedir. Oyun liderinin üssü oluşturmak ve tüm bu engellerden kaçarak uzaya geri dönmek için geçmesi gereken birçok tehlike var. Crashlands, kahramanın üssü oluşturmak için kullanabileceği modern envanter ile basit bir oyundur.

XCOM: Enemy Within, olağanüstü stratejilerle, grafik olarak etkileyici bir Android oyunudur. Kahramanın stratejisi, düşman uzaylı sürüsünü alt etmek için atanan bir ekibi yönetmektir. Oyunu öğrenmek yeterince kolaydır, ancak becerilerde ustalaşmak, oyuncuların önemli ölçüde zamanını ve çabasını gerektirebilir. Bir savaş alanında düşmanlarını yenmeyi seven Android severler için maceralı, heyecan verici ve harika bir oyun sunuyor.

 

Parmaklarınız için iyi bir Android egzersiz oyunudur. Fruit Ninja, oyunculara puan kazanmak için parçalamaları veya arada kesmeleri gereken ekrana düşen bir meyve seti sunar. Meyveyi arada dilimlemek için parmağınızı meyvenin üzerinde gezdirin. Oyunda meyvelerin ekranlara akışı bazen artıyor, bazen azalıyor. Kullanıcıların birbiri ardına farklı seviyelere ulaşmak için tüm bu meyveleri dilimlemeleri gerekiyor. Meyvelerin arasında kullanıcılara dikkatle izlemeleri gereken bazı patlayıcılar sunulacak. Bu patlayıcılara dokunmak tüm seviyeyi çökertir.

 

3D Bilardo, bilardo sporunu severler içindir. Android oyunu en başından beri bilardo severler için oldukça ilgi çekici görünüyor. Android oyunu, oyunu kullanıcılar için çok daha ilginç hale getirmek için bilardo tahtasının 3 boyutlu bir görünümünü sunar. 3D görünüm, oyunu gerçek dünyada oynuyormuşuz gibi görünüyor. Bilardo topuna vururken sadece gerçek değil, aynı zamanda çok ilginç görünüyor.

 

Alto's Adventure, en popüler Android oyunlarından biridir. Alto ve arkadaşları için macera oyunu yavaş yavaş başlar. Android snowboard oyunu, kullanıcıların oyunu oynarken yaşayacakları en iyi macera türüdür. Alto, gelen tüm teklifleri toplamak için snowboardda gezinmeye devam ediyor. Tüm kar sörfü sevenler için maceralı bir teklif. Sonsuz iz, bu tür oyuncuların gereksinimlerine mükemmel şekilde uyar.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz