Ogznet.com
Image by brgfx on Freepik

En iyi hayvan simülatör oyunları (Android/iOS)

Android ve iPhone için en iyi hayvan simülatör oyunları. Vakit geçirmek için oynarken zevk alacağınız hayvan simülasyon oyunları burada.

Hayvanlarla ilgili oyunlar oynamayı seviyorsanız, oynayabileceğiniz devasa hayvan simülatör oyunları koleksiyonu var. Hayvan simülatörü oyunları, size hayvanların çevredeki değişikliklerle karşı nasıl uyum sağladığı hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı sunar. Dolayısıyla bu tür simülasyon oyunlarının hem bir eğlence kaynağı olduğunu hem de hayvanlar alemi hakkında bilginizi artırmanıza yardımcı olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Hayvan simülatörü oyunları, en zorlu durumlarda hayvanların hayatlarını nasıl yaşadıklarını ve hayatta kalmak için neler yaptıklarını bilmeniz için faydalıdır. Sizi daha fazla bekletmeden, en iyi hayvan simülatörü oyunu listemize geçelim.

1. Ultimate Lion Simulator

 

Vahşi aslan simülatörü, yeni ve bağımlılık yapan bir aslan simülasyon oyunudur. Oyuncu bir aslan kral olacak. Oyunda klanı kontrol etmeniz ve diğerlerine karşı yarışarak ormana hakim olmanız gerekecek. Aslan simülatörü oyunu, babasının katiline karşı saldıran bir bebek aslanı konu alıyor. Sanal aslan ailenizle maceralı bir vahşi doğa ile karşılaşacaksınız. Yavru aslan, babasının katilini yendikten sonra ormanın kralı olur. Nihai otorite ile birlikte, hayvan krallığınıza bakmanın büyük sorumluluğu gelir. Ormanı düşmanlardan korumak için aslan kral, yıkıcı avcılara karşı savaşmak zorundadır. Aslan kral, düşmandan diğer hayvanları serbest bırakarak klanını genişletebilir.

2. White Tiger Family Sim Online

Android için başka bir en iyi hayvan simülatörü oyunu. Hiç gerçek bir Beyaz Kaplan olmayı merak ettiniz mi? Yeni Beyaz Kaplan Ailesi Sim Online'da beyaz kaplanın yaban hayatını yaşa.

Bir aile kurmak için eşinizi arayın ve dünyaya yavrularınızı getirin. Nasıl avlanacağını ve vahşi yaşamda hayatta kalmayı öğretin. 40'tan fazla benzersiz öğe ile güzel bir ev inşa edin.

3. Wild Animal Simulators

iPhone için en iyi hayvan simülatörü oyunu. Vahşi bir hayvan olarak doğayı keşfedin ve çok büyük bir 3D manzara içinde geçen yepyeni bir RPG yolculuğu olan vahşi doğada bir aile kurun. Vahşi bir hayvan ol ve olabildiğince uzun süre vahşi doğada hayatta kal.

Çok oyunculu oyunlarda arkadaşlarınızla oynayın ve yavrularınızı düşmanlardan korumak için hayvan ailelenizi geliştirin. Maceralarınız boyunca aileniz güçlü hayvanlara dönüşecek!

Vahşi doğada becerilerini geliştirmek için zorlu oyuncularla mücadele et. Vahşi Hayvan Simülatör oyunun indirin ve bugün vahşi doğanın kralı olun!

4. Savanna Animal Survival Game

Savanna Animal Survival Game, savanın benzersiz ve en iyi temasına sahip özel bir konsepttir. Bu, oyuncular tarafından vahşi sanal gerçeklik alanlarına hükmetmek için nihai bir lansmandır. Bu koşu oyununda fil, kaplan, zürafa, ayı, kurt, antilop, aslan gibi vahşi hayvanlardan herhangi biri olmanın ayrıcalığını yaşarsınız. Bu hayvan simülatörü oyununun bir sonraki daha yüksek seviyesine adım atabilir, bu yeni seviyelerde oyuncunun oynadığı hayvanın bazı gizli güçlerini açığa çıkarıp rakibinizin vahşi hayvanını kazanabilirsiniz.

5. WildCraft: Hayvan Simülatörü

Hayvanlar aleminin sanal sahnesinde gerçek dünyadaki oyuncularla rekabet etmek istiyorsanız, WildCraft: Hayvan Simülatörü oyununu indirmelisiniz. En iyi simülatör oyunları için çok ihtiyaç duyulan mükemmel kontrollere ve özelliklere sahiptir. Oyundaki bölümler ve mekanlar o kadar ilgi çekici ki, oyundan çıkıp gerçek varlığınıza dönmemek için bir sebep bulmaya çalışıyorsunuz. Bu, gerçekten de düşmanı yenmek için gücünüzü ve saldırganlığınızı göstermek için bir oyun. Oynamak için hangi vahşi hayvanı seçerseniz seçin, aynı doğal yaşam alanlarının bir kopyasını alacaksınız.

6. Ultimate Arctic Simulator

Güçlü bir Kutup Ayısı, sevimli bir Fok veya gizli bir Kar Leoparı olarak en yeni macera arktik hayatta! Buzlu ortamlarda yiyecek arayın, ailenizi yükseltin ve sakin ama tehlikeli Arktik yaşam deneyimini yaşayın.

 

Tek bir oyunda arktik hayvanları içinden en sevdiğiniz türü seçin! Bir Kutup Ayısı, Fok, Vaşak, Penguen, Kar Leoparı, Sibirya Kurdu ve Kar Baykuşu olun! Her türün kendi aileleri, deneyimi ve seviyeleri vardır!

Diğer hayvanlara hükmedin ya da onları ailenize hizmet etmesi için eğitin. Ailenizin güçlü üyeleri olması için yavrular edinin. Sürünüzü tamamlamak ve daha güçlü bir grup olmak için hayvanınızın adını, görünümünü, becerilerini ve özelliklerini düzenleyin.

7. Cheetah Family Animal Sim

Bu güzel hayvan simülatörü oyununda Vahşi Çita olarak oynayın. Arkadaşın ile avlan. Aileni oluştur. Yavrular edin.

 

Büyük ve tehlikeli çöl keşfedilmeyi bekliyor. Kendi Çita ailenizi kurun ve geliştirin. Yavruların çok dikkatli olması gerekir, bu yüzden onlar büyüyünceye kadar  besleyin ve onlarla oynayın. Eşiniz ve yavrularınızla güzel bir evde yaşayın.

Fil, Zebra, Zürafa, Gergedan, Aslan, Kaplan, Bufalo, Hippo ve Sırtlan gibi düşmanları avla! Bu en iyi ve en eğlenceli Çita simülatörü oyunu!

8. Lion Family Sim Online - Anima

Ücretsiz hayvan simülatörü oyununda vahşi bir aslanın hayatını yaşayın. Yavruları büyütün, ailenizi geliştirin ve güzel bir ev inşa edin. Aslan Ailesi Sim, yabani hayvan RPG macera oyunudur.

Ailenizle savana, ada, orman, çöl gibi alanlarda avlanın. Bu macera RPG oyununda her seviyede daha güçlü olun.

9. Ultimate Jungle Simulator

 

Vahşi hayvanları simüle etme şansı elde edeceğiniz en gerçekçi hayvan simülatörü oyunu. Güçlü Goril, kurnaz Lemur veya ölümcül Kaplan olarak yeni maceranın içine dal! Yağmur ormanlarında yiyecek avlamak ailenizi yükseltin ve güzel ama tehlikeli ormanda yaşamı tecrübe ederken heyecan verici yeni oynanabilir hayvanların kilidini açın.

10. Kurt Oyunları: Hayvan Oyunları

Bu en iyi kurt hikayesi oyunununda dişi kurt ve yavruları koruyan alfa kurt hissi yaşarsınız. Bir kutup kurdu olarak vahşi yaşama adım at.

  • Kurt macera oyunu gerçekçi kurt aile animasyonları olan güzel renkli HD grafikler sunar.
  • Sanal kurt aile oyunlarından ilgi çekici sesler ve sanal kurt efektleri vardır
  • Vahşi hayvan oyunları ilgi çekici tasarımlara sahiptir.
  • Son derece heyecan verici sanal hayvan oyunları tabanlı oyun modu.
  • 3D ormanda hareketleri özelleştirilmiş kurt kontrolleri

11. Wild Panther Sim 3D

 

Ormanda bir aile kurup, vahşi bir hayvanın vahşi yaşamını yaşamak, vahşi hayvanlarla savaşmak ve vahşi doğada hayatta kalmak istermiydiniz? Şimdi diğerlerinden farklı olarak vahşi hayvan simülatöründe en büyük etobur haline gelebilirsin.

Hayvan oyunları hiç bu kadar vahşi olmamıştı. Büyük bir 3D ormanda avlanın. Panterinizi yükseltin ve özelleştirin ve kaplanlar, timsahlar ve jaguarlar ile mücadele edin.

12. Wild Lion Simulator 3D

Hiç gerçek bir aslan olmayı diledin mi? Bir Aslan olun ve vahşi dünyaya hükmedin. Gerçek bir vahşi Aslan olarak oynayın ve mümkün olan süre boyunca vahşi yaşamda hayatta kalın. Aslan olarak, fil, gergedan ve su aygırı gibi vahşi hayvanlara karşı yaşam için mücadelesi vedrin. Aslan'ınızı vahşi dünyada kral olmak için geliştirin.

13. Wild Cheetah Sim 3D

Vahşi bir Çita olmanın nasıl bir şey olduğunu hiç merak ettiniz mi? Şimdi nihayet bu hissi bilmek için bir şansın var! Çarpıcı 3D grafikleri ile bu süper destansı macera ve savaşa katılın. Vahşi Çita olun ve olabildiğince vahşi doğada hayatta kalın. Kendi çita ailenizi kurun, aslan, timsah ve gergedan gibi vahşi hayvanlara karşı savaşın. Şimdiye kadarki en güçlü Çita olmak için Çita'nızı geliştirin.

14. Çevrimiçi Köpek Simülatörü

Hepimiz bu hayvanın ne kadar sevgi dolu olduğunu ve sahibini korumak için neler yapabileceğini biliyoruz. Evet, doğru tahmin ettiniz. Bu hayvan simülatörü oyunu tamamen köpekler, onların yaşamları, yavru köpekler ve aileleri hakkındadır. Oyuncu, macera ve belalı yavru köpeklerle dolu bir köpek olarak bir hayat yaşayacaktır. Karakterlerini özelleştirerek yeni köpek yavrularının kendi versiyonunu da oluşturabilirsiniz. En çok sevdiğiniz köpek cinsini seçin. Köpeğin dört küçük pençesi, her seferinde seyahat etmek ve yeni yerler aramak içindir.

Bu yeni hayvan simülatöründe favori köpek türünüz olarak maceraya atılın. Düşmanlarınızla savaşırken arkadaşlarınızla birlikte oynamak için çoklu oyuncu oyunlarına katılın ve 3D dünyasını keşfedin. Genlerinizi aktarmak için bir aile kurun ve en güçlü köpek olmak için tüm köpek türlerinin kilidini açın!

Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz