En İyi Android Tema ve Simge Paketleri

Android işletim sisteminin özelleştirme seçenekleri, birçok insanın iOS’tan Android’e geçmesinin başlıca nedenlerinden biridir. Bu değişiklikler, yalnızca duvar kağıtlarını değiştirmekten daha fazlasıdır; örneğin tüm işletim sistemini Custom ROM’la değiştirmeye kadar gidebilir.

Ancak tüm bu özelleştirilebilir içerikler arasından, kullanıcılar özellikle yeni temaları denemeyi gerçekten çok seviyor. Android simge paketleri ve temaları Google Play Store'da bolca bulunuyor.

Android deneyiminizi yeni temalar ve simge paketleriyle değiştirebilecek birçok birinci sınıf Android Launcher görmeye devam ediyoruz. Ancak Nova Launcher, bunların içinde en popüler olanıdır.

Android Tema ve İkon Paketleri:

Burada Android deneyiminizi değiştirecek en iyi Android Launcher temalarını ve simge paketlerini listeledik.

1. Polycon

Bir milyondan fazla indirme ile Polycon simge paketi, Android için muhtemelen en popüler Nova Launcher simge paketidir. Google Materyal Tasarımı ikonografisini bir sürü güzel ilavelerle takip ediyor.

Canlı ve renkli simgeler, uygulama içi duvar kağıtları ile mükemmel uyum sağlar. Uygulama, benzersiz, farklı klasör simgeleri, uygulama çekmece simgeleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 800'den fazla vektör simge sunuyor.

Geliştiriciler projeyi durdurduysa da, büyüleyici ikonografisi kesinlikle akıllı telefonunuzda olmalı.

2. CandyCons

CandyCons, her bir simgeye sağlanan detaylandırma ve küçük dokular nedeniyle birçok kişinin favorisidir. Android simge paketi, Google'ın Materyal tasarımı renk paletini takip ederek Android kullanıcı arayüzü ile mükemmel bir uyum içindedir.

1.127'den fazla yüksek çözünürlüklü simgeye ve yaklaşık 20 duvar kağıdına sahiptir.

H2O simge paketi, OnePlus cihazları için Oxygen OS'den ilham almıştır. Simgelerin zarif tasarımı ve yuvarlak şekilleri, Nova başlatıcı Android temasıyla son derece uyumludur.

Android simge paketi 4.430'dan fazla simgeye sahiptir ve temanın güzel renklerini tamamlayan bir dizi oldukça iyi duvar kağıdı ile birlikte gelir.

4. Delta

Bir milyondan fazla indirme ile Delta, hala en iyi Android temaları arasında yer alıyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz ve 20'den fazla başlatıcıyı destekleyen 2.000'den fazla simgeyle, yüksek kontrastlı renkleri tercih etmiyorsanız minimalist simgeler en uygunudur.

Açık tonlu pastel simgeleri Android cihazınızı dönüştüren birkaç şirket içi duvar kağıdıyla birleştirilmiştir.

5. Lines

Google materyal tasarımını takip eden ana tema ve simge paketlerinin aksine, Lines tamamen farklı bir rotada. İçi boş simgeler, 200 duvar kağıdının eşleştirilmesiyle eşleştirilmiştir. Simge paketi 2500'ün üzerinde ikon paketine sahiptir ve Nova başlatıcısı temasıyla mükemmel uyum sağlayan benzer görünümlü analog saat widget'ını içerir.

Yalnız, yumuşak beyaz ikon çerçevesi bazen uygulamaları bulmakta zorlayabilir.

Viral simge paketi, herhangi bir karanlık duvar kağıdına veya karanlık temaya mükemmel uyum sağlayan koyu, stilize ikonları ile bilinir. 200'den fazla duvar kağıdını içeriyor olsa da, daha kişiselleştirilmiş bir görünüm vermek için kendi duvar kağıdınızı indirebilirsiniz.

7. GlimGlim Dark

Glim uzun zamandır en iyi Android ikon paketlerinin listelerinde yer alır. Android kullanıcıları bu benzersiz, düz tarzları seviyor gibi görünüyor. Google’ın materyal renk paletine dayanan yumuşak uzun gölge simgeler.

Bu simge paketi, tasarımda aşırı animasyon olmadan temiz ve basit görünüyor. Glim, “Glim dark” denilen karanlık temaları tercih ederseniz de bir alternatifi vardır. Bu ikonlar, büyük derin gölgeler ve farklı bir dizi duvar kağıdından oluşur.

Moonrise, ay ışığının ve şafağın gerçek renklerini taklit eden ve benzersiz bir simge paketi oluşturan Android için başka bir temadır. Bulut tabanlı duvar kağıdı seçici ile 60'dan fazla duvar kağıdı ile 1.050'den fazla simge paketi var.

9. RETRO

Daha klasik ve retro bir görünüm arıyorsanız, bu ücretsiz Android simge paketi denemeye değer. Tüm simge paketi, her simge üzerinde sessiz renkler ile birleştirilmiş sarı renk tonuna sahiptir.

Android cihazınızı güzel bir retro hissi vermek için 150 simge ve yaklaşık 73 duvar kağıdı var.

10. Umbra

Bu çekici Android teması, şüphesiz Android cihazınıza olağanüstü bir görünüm kazandırıyor. Umbra simge paketi, sağlam koyu gölgeli ve kalın siyah ana hatlı yuvarlak simgelere sahiptir.

Nova teması, tek bir uygulama için 4.350'den fazla simgeye ve yüzlerce alternatife sahiptir. Uygulama, yaklaşık 50 QHD duvar kağıdı içerir ve ayrıca haftalık güncellemeler alır.

11. Voxel

Bazı sert kare şekilli simgeler mi arıyorsunuz? Voxel simge paketi tamamen düz simgeler ve uzun gölgelerle ilgilidir. Bu simge paketi, 20 uygulama içi duvar kağıdı ile 4.850'den fazla simgeye sahiptir.

Renkli simge kutuları, yumuşak gölge ve yüksek kaliteli tasarım, cihazınıza güzel bir görünüm kazandırır. Ancak onu diğer Android simge paketlerinden ve temalarından ayıran bu basit ve sade görünümdür.

12. Clix

Düz simgeler tercih ediyorsanız, Clix temasına sahip olmalısınız. Android simge paketi, düzenli ve anlaşılır görünümü, Android cihazınıza büyüleyici bir görünüm kazandıran 400'ün üzerinde yüksek kaliteli simgeye sahiptir.

Bu temadaki tek eksiklik, herhangi bir duvar kağıdı içermemesidir. Ancak, yuvarlatılmış kare ikonlar ve her pikselde detaylandırma, ona her duvar kağıdıyla uyumlu hale getirir.

Revolution simge paketi oldukça farklı bir temasıdır, çünkü ikonların orijinal görünümü ne olursa olsun tüm simgeler daire şeklindedir. Eğer fark ederseniz, her biri, tüm simge paketi Android kullanıcı arayüzü ile kusursuz bir şekilde uyuşacak şekilde elle işlenmiştir.

14. Whicons

Whiscons, kenarlığı veya arka planı olmayan beyaz minimalist simgeler içeren popüler bir simge paketidir.

Bu Android simge paketi, düzenli ve anlaşılır görünümü Android cihazınıza büyüleyici bir görünüm kazandıran 5555'in üzerinde yüksek kaliteli simgeye sahiptir. En iyi yanı, Whiscons simgelerinin çoğu duvar kağıdında iyi görünmesidir, ancak sağlam arka planlar simge paketi ile mükemmel gider.

Neyse ki, Whiscons'un simge paketi içinde bu tür duvar kağıtları var. 24500'den fazla uygulamanın desteği ile kullanıcılar tek bir uygulama için bile onlarca simge seçeneğine sahiptir.

15. PixBit

90'lardaki pikselli video oyunlarına hayransanız, PixBit simge paketini kesinlikle seveceksiniz. Android için Nova başlatıcı simge paketi, Google Pixel görünümünden ilham alan 8 bitlik küçük simgelere sahiptir.

PixBit simge paketi, 2000'den fazla simge paketi ve 20 Piksel sanat duvar kağıdı içerir. Ek olarak, Android simge paketinde 5 Pixel KWGT Pro Widget'ı bulunur.

Yalnızca 700 simge paketi var, ancak olağanüstü tasarımı daha az sayıda simgeyi dengeliyor.

Bununla birlikte, geliştiriciler simge paketini geliştirmek için sürekli çalışıyorlar. Bu arada, kullanıcılar güncelleme başına 10 adede kadar simge talep edebilir.

Minma, siyah bir yüzeye sahip elle çizilmiş yuvarlak simgelere sahiptir. Onları grimsi bir arka planla birleştirin ve emrinizde en iyi nova başlatıcı temasına sahip olun.

17. Voxel

Bazı kare şeklindeki simgeler mi arıyorsunuz? Nova Launcher simge paketi, 20 dahili duvar kağıdına sahip 4000'den fazla simge içeriyor.

Renkli simge kutuları, yumuşak gölge ve yüksek kaliteli tasarım, cihazınıza masum bir görünüm verir. Ancak diğer Android simge paketlerinden ve temalarından ayıran bu basit ve sade görünümüdür.

18. Umbra

Bu çekici Android teması şüphesiz Android cihazınızı normal görünümünün dışına çıkarıyor. Umbra simge paketi, güçlü bir koyu gölge ve kalın siyah anahatlarla yuvarlak simgeler içeriyor.

Tek bir uygulama için 350 simge ve yüzlerce alternatif var. App yaklaşık 50 QHD duvar kağıtdı içerir ve haftalık güncelleme alır.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın