Image from pixabay.com

İnternetsiz Oynayabileceğiniz 11 Adet iPhone Oyunu

İster uçakta ister sınırlı telefon görüşmesi olan bir bekleme odasında olsun, internet bağlantısı olmadan zaman geçirmeniz gereken zamanlar olabilir. Bunlar en iyi çevrimdışı iPhone oyunları.

1. En İyi Keşif Oyunu: Alto's Odyssey

Alto's Odyssey, 2018 Apple Tasarım Ödülü de dahil olmak üzere piyasaya sürülmesinden bu yana bir çok ödül kazandı. Oyuncular, hepsi güzelce resmedilen çeşitli yerleri keşfedebilirler. 

Oyunun grafik tasarımı şaşırtıcı derece güzeldir. Oyun oynanırken karakterlerin kilidi açılır. Boş vakitlerde zaman öldürmek için güzel bir oyun. Ayrıca bu oyun her yaştan çocuk için uygundur.

2. En İyi Çevrimdışı iPhone Çocuk Oyunu: Toon Blast

Toon Blast ücretsiz bir oyundur. Çeşitli hedefler ve çoklu seviyelerle ekranınızdaki bir grup blok üzerine dokunup çevrimdışı oynayabileceğiniz eğlenceli bir blok bulmaca oyunudur. Oyun, uygulama içi satın alma seçeneği ile ücretsizdir.

Toon Blast oyunu sevimli ve görsel olarak çocuklara çekici geliyor. Oyun çocuklara yönelik olsa da, yetişkinlerin eğlenmesi için yeterince zorlu.

İnternet bağlantınız olduğunda, oyunu telefonla tablet arasında senkronize edebilirsiniz. Ancak oyun Facebook üzerinden senkronize edilir.

Bazı seviyeleri geçmek için uygulama içi satın alma işlemleri yapmanız gerekiyor.

3. En İyi Numara Yapboz Oyunu: 2 For 2

Bulmaca ve strateji oyunlarından hoşlananlar için, 2 For 2, bağımlılık yapan ücretsiz bir oyun seçeneği sunar. Hareketleri bitmeden önce, aynı sayılara sahip olabildiğince çok noktayı bağlamanız gerekir. 

Bulmaca çözme ve stratejinin bir kombinasyonu, oyun ilk göründüğünden daha bağımlılık yapar.

Oyun, vakit geçirmek için oldukça kolaydır. Ancak reklam gösterimleri bir süre sonra oldukça rahatsız edici olabilir.

4. En İyi İşletme Yönetimi Oyunu: Happy Mall Story

Happy Mall Story, kullanıcıların simüle edilmiş bir alışveriş merkezinin sorumluluğunu üstlendiği ücretsiz bir oyundur. Bu oyun internetsiz veya online oynanabilir ve oyuncular alışveriş merkezlerini oyun oynarken geliştirebilirler. Bu eğlenceli iPhone oyununu internete girmeden istediğiniz zaman çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Bu oyunun animasyonları gerçekten iyi. Oyun, çocuklar için uygundur ve ayrıca yetişkinler için ilginç yönleri vardır.

Çocukların bu oyunu oynamalarına izin veriyorsanız, internete bağlıyken istemeden alışveriş yapmalarına izin vermemek için uygulama içi satın alımı kapattığınızdan emin olun.

Oyunun başlaması biraz uzun sürebilir.

5. En İyi Çizim Oyunu: Paper.io 2

Paper.io 2 ücretsiz ve internet olmadan oynanabilecek eğlenceli bir oyundur. Sınırları çizerek bölgeyi fethedin. Çevrimdışı oynadığınızda, oyunda rakipleriniz sistem tarafından oluşturulur.

Oyunun arayüz kullanımı kolaydır. Grafikler estetik açıdan hoş.

Çizim denetimleri, Paper.io'nun orijinal sürümünden bu yana geliştirilmiştir.

Reklamların sıklığı oldukça rahatsız edici olabilir.

6. En İyi Tasarlanmış Oyun: Old Man's Journey

Old Man's Journey, yaşamın duygusal yolculuğunu merkezleyen bir bulmaca oyunudur. Bu oyun güzel görüntülere sahip, Apple Design Award  ve  Fransız oyun ödülü - Emotional Game Award kazandı. 

Bu oyunda manzaralar gerçekten nefes kesici. Bulmacalar el yapımıdır ve zamanla işleri karmaşıklaştıran baskı unsurlarına sahip değillerdir. Oyunun müziği de aynı derecede çekici. Oyun günlük işleden sonra biraz rahatlama sağlar.

Oyun eski cihazlarda iyi çalışmıyor.

7. En İyi Arcade Tarzı iPhone Oyunu: Subway Surfers

Subway Surfers, çok eğlenceli arcade tarzı bir iPhone oyunudur. Favori bir oyun yapan birçok yeni güncelleme aldı. Subway Surfers için yapılan güncellemeler kesinlikle oyunu daha iyi hale getirdi.  

Oyunun oynanması gerçekten çok kolay. Sadece nasıl hareket edeceğinize dair ipuçları almakla kalmazsınız, ayrıca oyun kullanıcıları için sezgiseldir.

Bu oyunun düzenli güncellemeleri olduğundan, bundan sıkılmıyorsunuz. Yeni bir günlük zorluk veya oyuna ilişkin mevsimsel bir güncelleme gibi, yapılacak her zaman yeni bir şey vardır.

Oyun ücretsizdir ancak ücretsiz olsa da, uygulama içi satın alımlar oyunun oynanabilirliğini artıran yükseltmeler için neredeyse gerekli.

8. En İyi Platform Oyunu: Swamp Attack

Swamp Attack muhtemelen iPhone için en eğlenceli ve internetsiz oyunlardan biridir. Oyunun amacı, evinizi, dışarıdaki yaratıklardan, timsahlardan, zombilerden, uzaylılardan ve canavarlardan ç eşitli silahlarla bataklık yaparak korumak. 

Ekrana dokunarak kolayca silahlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Oynamak 390 seviyenin üzerinde seviye var, bu da bir süre meşgul kalacağınız anlamına geliyor.

Evinizi 45 farklı canavara karşı savunmak için 30'un üzerinde farklı araç kullanın.

Oyun ücretsizdir. Ancak uygulama içi satın alımlar oldukça pahalı olabilir ve bunları kullanmamak oyunu daha zor hale getirebilir.

9. En İyi Resim Yapboz Oyunu: 4 Pics 1 Word

Oyun, her yaş için uygun, eğlenceli, ücretsiz bir resim bulmaca oyunudur. Oyuncular dört görüntü izler ve görüntüleri birleştiren bir sözcüğü tahmin etmeye çalışırlar. Mevcut en zorlu oyun olmasa da, bağımlılık yaratır ve daha genç oyuncular için kelime oluşturucu olarak kullanılabilir. 

Oyun yeni bulmacalarla düzenli olarak güncellenir, böylece sıkılmazsınız. Oyun kayıt gerektirmiyor ve konsantrasyon becerilerini geliştirebilir ve kişinin detaylara odaklanma ve nesneler arasında bağlantı kurma yeteneğini geliştirebilir.

Ancak pop-up reklamlar oldukça iğrenç olabilir, ancak sizi rahatsız ediyorlarsa, reklamsız sürümünü satın alabilirsiniz.

10. En İyi Basit Ama Zorlu Oyun: Flow Free

Free Flow çok basit ama bağımlılık yapan bir ücretsiz bulmaca oyunudur. Kullanıcı arabiriminin sizi kandırmasına izin vermeyin: Oyunda seviyelerde yükseldikçe, oldukça zorlayıcı olabilirler. 

Bu bağımlılık yapıcı oyun, beyninizi çalıştırmak istediğinizde ve boş zamanlarınızda oynamak istediğinizde mükemmeldir.

Geliştiriciler, oyun için basit güncellemeler yayınlar, böylece oyuncular sıkılmadan oynamaya devam eder.

Oyun içi pop-up reklamlar sıkıcıdır ve tamamını izleyene kadar reklamdan çıkamazsınız.

11. En İyi Gizli Nesneler Oyunu: Criminal Case

Criminal Case çok eğlenceli ve bağımlılık yapabilir. Oyunda, çeşitli sahnelerde cinayet davalarını çözmek için polis departmanına katılıyorsunuz. 

Oyun yüksek bağımlılık seviyesine sahip; ne olacağını görmek için oynamaya devam etmek istiyorsun. Oynamak ve araştırmak için çok fazla sahne var.

Zaman geçirmek için bir oyun arıyorsanız, bu oyun hızlı bir şekilde vakit geçirmenizi sağlar.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın