Android İçin En İyi Müzik Çalar Uygulamaları 2019

Android İçin En İyi Müzik Çalar Uygulamaları 2019

Android İçin En İyi 5 Müzik Çalar Uygulaması

Image by Karolina Grabowska from Pixabay

Android'de müzik dinleme şekliniz neredeyse sınırsız ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda müzik çalar uygulaması var. Kendi müzik koleksiyonunuza sahipseniz işte Android için en iyi müzik çalar uygulamaları.

1. Phonograph Music Player

  • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Phonograph Music Player

Bu Android için mevcut en iyi görünümlü müzik çalar uygulaması. Phonograph, materyal tasarıma sahiptir ve arayüzü pürüzsüzdür. Ana ve vurgu renklerini değiştirebilirsiniz; böylece uygulamaya küçük bir kişilik kazandırabilirsiniz.

  • Kolay kullanımlı, tanıdık ve temiz bir arayüz.
  • Last.fm Entegrasyonu ile Phonograph otomatik olarak görüntü veya biyografi gibi sanatçılarla ilgili ek bilgileri indirir.
  • Arayüz renkleri ana içeriği baz alarak dinamik olarak değişir.
  • Seçim için birçok farklı renklerle bir dahili tema motoru vardır.

2. Shuttle Music Player

  • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Shuttle Music Player

Muhtemelen Android'deki en iyi görünümlü müzik uygulaması olan Shuttle, altı bantlı bir ekolayzır ve sanat eserleri ve şarkı sözleri için otomatik indirmeler dahil olmak üzere iyi bir özellikler dizisine sahiptir. Shuttle ayrıca, zaman içinde en çok hangi şarkıları dinlediğini öğrenecek ve çalma listelerini beğeninize göre şekillendirmeye yardımcı olacak Last.fm scrobbling özelliğini kullanıyor.

Shuttle Müzik Çalar Android için, sezgisel, hafif ve güçlü bir müzik çalardır. Shuttle, Chromecast desteği dahil olmak üzere iyi bir dizi özellik sunuyor.

3. jetAudio HD Music Player

  • Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Bu, özellikle müzik dinlerken ekleyebileceğiniz güçlü ince ayarlar ve efektler barındırması nedeniyle Android'deki en iyi müzik çalarlardan biridir. Eklentiler, gerçek ses tutkunlarının beğeneceği şekilde ses işlemeyi geliştiren AM3D Ses Geliştirici ve Bongiovi DPS'yi içerir.

İlginizi
çekebilir
Android için En İyi Ücretsiz Müzik Dinleme Uygulamaları

4. Poweramp

  • Ücretsiz

Poweramp

Android için en popüler müzik çalarlardan biri olan Poweramp, müzik dinlemek için iyi bir uygulamadır. Albüm kapağı ve şarkı sözleri müzik çalara entegre edilebilir ve ses çıkışınızı düzeltmeye yardımcı olmak için etkileyici bir 10 bant ekolayzır sağlar. EQ ön ayarlarınızı, belirli kulaklıklar için belirli ayarları ayarlamanıza izin vererek kaydedebilirsiniz. 

Poweramp, çok sayıda özelleştirme özelliği olan harika bir uygulama.

5. Google Play Müzik

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Google Play Müzik

Son olarak, müzik akışı sağlayan çok yönlü bir uygulama istiyorsanız, Google Play Müzik çok büyük bir çevrimiçi müzik kataloğuna erişim sunar. Uygulama ile akıllı telefon kütüphanenizdeki müziği çalabilirsiniz. Google Play Müzik, Google hesabınızla senkronize olur; böylece çalma listelerinize ve şarkılarınıza birden fazla cihaz üzerinden erişebilirsiniz.

Google Play Müzik ayrıca mevcut dinleme alışkanlıklarınıza ve müzik kütüphanenize göre özelleştirilmiş öneriler sunar.

Google Play Müzik ile en sevdiğiniz parçaları Android ve web üzerinde kolaylıkla keşfedebilir, dinleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Yeni Tam Erişim hizmetimizi kullanarak Google Play'de milyonlarca şarkı ve sınırsız radyo dinleyebilir ve müzik uzmanlarımızın bizzat derlediği oynatma listelerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Google Play Müzik, hem akışınızı hem de koleksiyonunuzu saklamanız için en iyisidir.

İlginizi
çekebilir
Android için En İyi Ücretsiz Müzik İndirme Uygulamaları

Ogznet.com