Image by Freepik

Android için en iyi internetsiz mobil oyunlar 2023

İnternet bağlantınız olmasa bile istediğiniz zaman oynayabileceğiniz en iyi internetsiz Android oyunları.

Şu anda çevrimiçi oyunlar oldukça popüler, ancak bu, çevrimdışı oyunların artık eğlenceli olmadığı anlamına gelmiyor. İnternet kotanız bittiğinde veya Wifi bağlantınızın olmadığı durumlarda oynayabileceğiniz Android için internetsiz mobil oyunlar vardır. İntetnet kotanızı harcamadan keyifli bir oyun deneyimi sunan en iyi mobil oyunları seçtik.

En iyi 14 ücretsiz çevrimdışı Android oyunu

Android cihazlarda oynayabileceğiniz en iyi ücretsiz çevrimdışı oyunların listesine göz atın.

 

Cover Fire, düşmanları yenmek için çeşitli silahların kullanılmasını içeren tek oyunculu bir atış oyunudur. Ormanlarda ve çöllerde geçen bu çevrimdışı oyunda, ayrıca oyuncunun keskin nişancılar, arabalar, helikopterler ve daha fazlasını kullanarak çeşitli hedeflere ulaşmak için görevlerle görevlendirildiği 12 maceralı bölümden oluşan bir hikaye modu da vardır.

Unutulmaması gereken bir diğer nokta da oyuncuların keskin nişancılık turnuvalarında diğer oyunculara karşı rekabet etmelerini sağlayacak çevrimiçi etkinliklere de katılabilmeleridir. Bunun yanı sıra oyun, deneyimi taze ve heyecanlı tutmak için Black Ops ve Zombie Survival gibi yeni oyun modlarıyla sürekli olarak güncellenir.

 

"Shadow of Death" adlı çevrimdışı Android oyununda Karanlığın alemlerinde oynayın. Bu, ana amacın bir seviyeyi tamamlamak için önünüze çıkan canavarları ve yaratıkları öldürmek olduğu, fantezi tabanlı bir RPG'dir. Oyuncular, düşmanlarını yenmek için benzersiz yeteneklere ve güçlere sahip 4 benzersiz ruh şövalyesi arasından seçim yapabilir. Bununla birlikte, maceralı ve çok fazla aksiyon içeren bir şey arıyorsanız, oynanacak oyun budur.

 

Adından da anlaşılacağı gibi, oyuncular Mars'tan başka bir gezegende astronot olarak oynayacaklar. Yüzlerce seviye ve iyi grafiklerle dolu olan oyuncular, yakıt bitmeden önce kızıl gezegenin etrafında dolanmalı ve platformlara inmelidir. Basitçe söylemek gerekirse, bu, astronotun güvenli bir şekilde platformlara inmesini sağlayarak hassasiyetinizi test eden eğlenceli, küçük, gündelik bir oyundur.

 

Traffic Rider bir süredir ortalıkta dolaşsa da, kolay kontrollere ve kaliteli grafiklere sahip sonsuz bir bisiklet sürme oyununda oynamak her zaman ilgi çekicidir. Bu oyunda bir sürücü olarak yoğun trafikte yollarda her türlü engelden kaçınarak ve diğer araçlarla temas kurarak ilerlemeniz gerekiyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz eksiksiz bir bisiklet seçeneği ile oyuncular motosikletleri satın alabilir ve beğenilerine göre özelleştirebilirler.

 

Payback 2, Android için GTA benzeri bir oyundur. Ücretsiz bir açık dünyada oyuncular bisiklete binebilir, araba kullanabilir, savaş tanklarını kullanabilir ve hatta helikopter uçurarak şehirde büyük düzeyde kargaşaya neden olabilir. İster özgürce dolaşın, ister yüzlerce görevi tamamlayın, hepsi size kalmış. Canlı grafikler ve akıcı animasyonlarla bu çevrimdışı oyun, mobil cihazlarda keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.

 

Asphalt Nitro, kapsamlı bir yarış oyunudur, ancak küçük boyutludur. Sadece 46MB boyutuyla gelen bu oyun, Asphalt 8 ve Asphalt Xtreme gibi çok daha ağır Asphalt oyunlarının tüm özelliklerini taşıyor. Oyuncular, düşük kaliteli cep telefonlarında bile makul düzeyde grafiklerle güzel ve göze hoş gelen arazilerde yarışıyor.

 

Bu listedeki bir başka eğlenceli aksiyon dolu RPG oyunu Shadow Fight 3'tür. Bu harika dövüş oyunu, bir ninja, bir şövalye, bir samuray veya oyunda bulunan herhangi bir karakter olarak oynamanıza izin verir. İster hızlı bir maçta oynayın, ister hikaye modu ile maceralı bir yolculuğa çıkın, hepsi sizin beğeninize bağlı. Oyun aynı zamanda gerçekçi grafiklere de sahip.

 

Şehir darmadağınken, bu oyunun asıl amacı kendinizi bir zombi istilasından korumaktır. Basit bas-vur kontrolleri ile oyuncular, bir seviye boyunca elde edilen yüksek teknolojili silahların yardımıyla önlerine çıkan zombileri infaz etmek zorundadır. Siz ilerledikçe zombi sürüsü artmaya devam ettiğinden, her seviye 15 dakika kadar sürebilir.

9. Two Dots

 

Two Dots, yatıştırıcı ve rahatlatıcı ses efektlerine sahip minimalist bir oyundur. Bu oyunun temel konsepti, aynı renkteki iki veya daha fazla noktayı birleştirmek ve bir seviyeyi tamamlamak için puan kazanmaktır. Tek seferde ne kadar çok noktayı birleştirirseniz o kadar hızlı ilerlersiniz. Oyunda toplam 4.325 seviye ve aralarından seçim yapabileceğiniz onlarca oyun modu vardır.

10. Dadish 3

 

İki başarılı oyunun ardından Dadish'in geliştiricileri, daha eğlenceli maceralar ve harika bir hikaye içeren bir devam oyunuyla geri döndüler. Oyundaki her bölümün temel amacı, Dadish'in kaybolan ve dağılan çocuklarını bulmaktır. Karakter, oyuncuların her seviyede ilerlemesi gereken sol, sağ ve atlama dahil olmak üzere üç düğme kullanılarak kontrol edilir.

 

Bu son derece yüksek tempolu oyunda, engellere çarpmadan mümkün olduğu kadar çok mesafe kat etmesi gereken güneş enerjisiyle çalışan bir jetsiniz. İşleri ilginç kılmak için oyunun hızını artıran ama aynı zamanda daha fazla puan almanıza yardımcı olan mavi halkalar var. Bunun yanı sıra oyun, ilerledikçe değişen göze hoş gelen görsellere de sahip.

 

Bu gündelik siluet tarzı aksiyon oyununda, oyuncuların basit bir kontrol düzenini kullanarak ninjalarla mücadele etmesi, nehirleri geçmesi, ağaçların arasından atlaması ve hatta patronları yenmesi gerekiyor. Seviyeler bazen biraz zor olabilir ama tüm eğlence burada yatıyor. Ninja Arashi 2, 4 hikaye perdesine yayılmış toplam 80 aşamadan oluşur.

 

Flip Skater, popüler çevrimiçi oyun sitesi Miniclip tarafından geliştirilmiştir. Oyun, bir kaykay kullanarak bir rampada akrobasi hareketleri yapmanızı gerektiriyor. Siz ilerledikçe oyunun hızı artacak ve yere güvenli bir şekilde inmek için zıplamanızı zamanlamanız gerekecek. Flip Skater, oyuncuların her biri kendi benzersiz dublör stillerine sahip olarak ilerledikçe karakterlerin kilidini açmasına olanak tanır.

 

Hill Climb Racing 2 orijinal oyunun cazibesini ve eğlencesini taşırken yepyeni seviyeler, arabalar ve özelleştirme seçenekleri getiriyor. Oyuncular, popüler macera ve çok oyunculu modlar da dahil olmak üzere onlarca oyun modu arasından seçim yapabilir ve oynayabilir. Bir seviyeyi tamamlamak için yapmanız gereken tek şey, ileri ve geri düğmelerini kullanarak havada ilerlemek ve aracı kontrol etmek için gaz pedalına basmak.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın