Ogznet.com
Microsoft Word’de Etkinlik Davetiyeleri Oluşturmak İçin Ücretsiz Şablonlar Paylaş:
Wedding psd created by rawpixel.com - www.freepik.com

Microsoft Word’de Etkinlik Davetiyeleri Oluşturmak İçin Ücretsiz Şablonlar

Kutlama zamanı geldiğinde; doğum günü partisi, özel bir düğün ya da bir hafta sonu tatili olsun, kendi davetlerinizi oluşturmak size zaman ve para kazandırabilir. Bu ücretsiz Microsoft Word davetiye şablonları, bir sonraki etkinliğiniz için başlangıç ​​noktaları sunar.

Bu yazının içeriği: Kapat

Davetiye kartları, yaklaşan bir etkinliğin düzenlenmesi için mükemmel bir başlangıçtır. İster iş ister özel gün olsun, güzel tasarlanmış davetiyeler, etkinliğe hazırlanmanın çok önemli bir parçasıdır. Davetiyeler özel partiler için pek kullanılmasa da, işiniz için planladığınız bir etkinlik göndermeniz her zaman tavsiye edilir.

Word'de oluşturulmuş ücretsiz davet şablonları koleksiyonundaki şablonlar; resmi, resmi olmayan veya özel her türlü parti ve etkinlik için uygundur. En popüler temalar arasında ücretsiz iş davetiyesi şablonları, ücretsiz kurumsal davetiye şablonları, ücretsiz metin davetiyeleri, kutlama davetiyeleri, ofis davetiyesi ve daha fazlası bulunur. Aradığınız tek şey bir parti davetiyesi ise (doğum günü, yılbaşı, ofis) parti davetiyesi örnekleri içim aşağıdaki örnekleri inceleyebilirsiniz.

Bu şablonlar kolayca düzenlenebilirler, bu da kendi kutlama ayrıntılarınızı eklemenin bir yolu olduğu anlamına gelir. Haydi, yeni etkinliği bu Word davetiye şalonları ile başlatalım!

1. Hloom.com Davetiye Şablonları

Hloom.com, Word'de oluşturulmuş ücretsiz davet şablonları koleksiyonu sunar; şablonlar, resmi, resmi olmayan veya özel her türlü parti ve etkinlik için uygundur.

Word için ücretsiz yazdırılabilir şablonlar koleksiyonunda beğendiğiniz tasarımı arayın, bilgisayarınıza indirin ve Microsoft Word, OpenOffice veya Mac Pages ile açın. Şablonlardan birini düzenleyerek kolayca kendi tasarımınızı oluşturabilir veya yalnızca kısa mesajınızı ekleyerek önceden biçimlendirilmiş şablonu olduğu gibi kullanabilirsiniz.

Bu sitede eğlenceli parti davetiyeleri, doğum günü davetiyeleri ve çocuk etkinlikleri için davetileyeler, yılbaşı davetiyelerini bulabilirsiniz.

2. Office.com Davetiye Şablonları

Microsoft şablonlarıyla neredeyse almak istediğiniz tüm kategorilerde özel şablonlar bulabilirsiniz. Örneğin gradyan arka planlı bu parti daveti el ilanıyla etkinliğinizden herkesi haberdar edebilirsiniz. Dosyayı Word'de açarak herhangi bir metne tıklayıp etkinlik ayrıntılarınızla değiştirebilirsiniz.

Veya, havalı bir doğum günü partisi davetiyesi şablonu ile yaklaşan büyük gün için partine herkesi çağırabilirsin. Yanan mumlu bir kek resmi içeren bu 8x8" bu el ilanıyla, yaklaşan doğum günü hakkında herkesin bilgi sahibi olmasını sağlayın. Yazı tiplerini ve renkleri yerleşik Word temalarıyla özelleştirebilirsiniz.

El ilanları, aile etikinlikleri, tatiller vs. gibi birçok kategoride hazır Word davetiye şablonlarını indirip ücretsiz kullanabilirsiniz.

3. Tidyform.com Davetiye Şablonları

70'den fazla ücretsiz davetiye şablonu sunan bu web sitesinde, beğeninize ve isteğinize göre pek çok seçenek bulacaksınız.

Bu sayfada ücretsiz ve yazdırılabilir davetiye şablonları sunulmaktadır. Kişisel kullanım ve ücretsiz indirme için çeşitli davetiye şablonları özenle seçilmiştir. Davet genellikle düğün, parti ve mezuniyet gibi özel bir kutlamaya katılma talebini ifade eder.

Doğum günü davetiyesi şablonu, Microsoft Word uyumlu davetiye şablonları, davet mektubu şablonu, yılbaşı davetiyesi şablonutatil davetiyesi şablonubaby shower davetiye şablonu, mezuniyet davetiyesi şablonu, kına gecesi davetiye şablonu, parti davetiyesi şablonu ve en iyi boş davetiye şablonları bu sitede yer alıyor.

4. Temploola.com Davetiye Şablonları

Temploola, yüksek kaliteli davetiye şablonları sunar. Bu şablonlar isteklerinize göre kolayca özelleştirilebilir. Ücretsiz şablonları kullanmak için:

  1. Ücretsiz şablon indir
  2. Word'de düzenle
  3. Yazdır… hepsi bu kadar!

Orijinal bir düğün davetiyesi mi arıyorsunuz? Burada birden fazla tasarım bulacaksınız (örn. bohem, festival, yaz, sonbahar, kış, ilkbahar, klasik vb.). Para tasarrufu yapmak ve kendi düğün davetiyenizi hazılamak için teknolojinin yardımını almak istiyorsanız, bu sitedeki davetiye şablonları yardımcı olabilir. Yazdırılabilirler, böylece onları istediğiniz kişilere elden verebilirsiniz.

Temploola, profesyonel tasarımcı becerilerine sahip olmadan en göz kamaştırıcı tasarımları oluşturmanıza yardımcı olur. Tüm şablonlar ücretsiz ve hepsini düzenlemek kolaydır.

Bu sitedeki en popüler ücretsiz davetiye şablonları; düğün davetiyesi şablonları ve doğum günü davetiyesi şablonlarıdır

Düğün davetiyenizde biraz daha fazla renk isterseniz, bu göz alıcı şablonlara bir göz atın. Size modern ve geleneksel tarzda pek çok seçenek sunar.

5. TemplateLab.com Davetiye Şablonları

Davetiyeler, hepimizin hayatında en az bir kere karşılaştığı özel hazırlanmış mektuplardır. Hayatımızın bir noktasında, mutlaka bir etkinlik için davetiye almışızdır. Tipik bir davetiye, etkinliğin yapılacağı yer, buna ilişkin tarih ve saat hakkında bilgiler içerecektir.

Bu sitedeki şablonlar biraz sınırlı olsa da, özellikle doğum günü şablonları görmeye değer. Ayrıca belki düğün davetiyeleri hoşunuza gider.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz