Android için En İyi 6 Ses Değiştirici Uygulama

Arkadaşlarımıza şaka yapmak için bazen sesimizi manipüle ederek telefonla konuşuyoruz. Ama bu biraz zor iş gibi görünüyor, çünkü değiştirdiğiniz sesle çok uzun süre konuşamazsınız ve herkes bunun sahte olduğunu tahmin edebilir. Şimdi, çok şık ses değiştirme uygulamaları ile sesinizi değiştirebilir ve arkadaşlarınıza bir şaka yapabilirsiniz. Aşağıdaki en iyi ses değiştirme uygulamalarına göz atın.

Android İçin En İyi Ses Değiştirici Uygulamalar

Çok sayıda özellik sunan bir ses değiştirici uygulaması arıyorsanız, bu tek çözüm bu olabilir. Bu uygulama hakkında en iyi şey, ses geçişini kontrol etmek istediğiniz her seferinde, yeni bir ses dosyası kullanmanın gerekliliğini ortadan kaldırmasıdır. Geliştirici, sesin değiştirileceği mevcut dosyaları kullanarak “sihirli dönüşüm” olarak adlandırılan muhteşem bir özellik ortaya koydu. Uygulama canavar, mağara, robot, uzaylı, ölüm tanrısı, çocuk, koro, banyo, eski radyo, astronot, sincap, arı, fan, helyum gibi sesleri değiştirmek için bir dizi seçenek verir.

Uygulama, sosyal medya platformları Twitter, WhatsApp, Facebook, WeChat, Line vb. gibi mesajlaşma uygulamaları üzerinde bir paylaşım özelliği sunuyor ve tamamen ücretsizdir. Uygulama, bir ses değiştirme uygulaması olarak tüm amaçlara uyacak şekilde tasarlanmıştır. Tek dezavantajı, çok fazla reklamın ortaya çıkmasıydı, ancak sunduğu hizmetle kıyaslandığında bu önemsiz görünebilir. 5 milyonu aşan indirme istatistikleriyle ve müşteri geri bildirimleri ile popüleritesini konuşturuyor. Uygulamayı Google Play Store'dan indirebilirsiniz.

Eğer arkadaşlarınızla dalga geçmeyi veya şaka yapmayı seviyorsanız, bu uygulamayla gezintiye çıkmaya hazır olun. Bol ses değiştirme seçenekleri, arkadaşlarınızın tahmin etmesini zorlaştırır. Bu, yukarıdaki uygulama ile benzer bir adı olan başka bir ses değiştirme uygulamasıdır. Voice Changer ile mevcut dosyaların sesini değiştirebilir, ayrıca birçok ses seçeneğinden yenilerini kaydedebilirsiniz.

Uygulama iyi bir arayüz sunuyor. Kullanıcılar uygulamaya yerleştirilen kontrol mekanizmasını kolayca kullanabilir ve hiç bir şekilde kullanımda zorluk yaşamazsınız. Tek yapmanız gereken değiştirmek istediğiniz dosyayı seçmek ve efektleri uygulamak. Uygulama, ses dosyalarını sosyal medyada çok rahat bir şekilde paylaşmanızı sağlar. Ses dosyalarını diğer müzik dosyalarınızı paylaştığınız şekilde, Bluetooth üzerinden de paylaşabilirsiniz. Uygulama ücretsizdir, ancak reklamlar barındırmaktadır. Reklamlar sizi rahatsız etmezse, uygulama denemeye değer.

Bu, çok popüler bir ses değiştirme uygulamasıdır. Uygulamanın 5 üzerinde 4'ün üzerinde bir puan alması da başarısını doğrulamaktadır. Uygulama, asla kullanmaktan sıkılmayacak kadar bol efekt sunuyor. Karanlık taraf, katedral, zombi, dünya dışı, karanlık, cyborg gibi çok farklı ses efektlerini keşfedebilirsiniz. Böylesine geniş bir ses seçeneği yelpazesi ile kolayca bir şaka yapabilir veya aldatmaca bir telefon görüşmesi yapabilir ve bir sırtlan gibi gülüp özgürce kaçabilirsiniz. Sesinizi kaydedebilir, efektleri uygulayabilir ve değişikliği görebilirsiniz. Ses dosyası da kaydedilebilir veya hatta zil sesi olarak ayarlanabilir.

Uygulama, ücretsizdir ancak reklamlarla gelir. Bu sinir bozucu reklamları görmemek için bir uygulama içi satın alma seçeneğiniz var.

Snapchat, popüler bir mesajlaşma servisidir ve aynı zamanda popüler bir ses değiştirme uygulamasıdır. Kullanıcının sesini, görünümünü ve diğer ayarları değiştirmesini sağlar. Ayrıca, kullanıcının enstantaneleri silinmeden önce saklamasına veya kaydetmesine olanak veren bir “Snapchat Memories” özelliğine de sahiptir. Uygulama ücretsizdir, ancak reklamları engellemez.

Bu, arkadaşlarınıza şaka yapmak için eğlenceli ve şaşırtıcı başka bir uygulama. Voice Changer Lite size ünlüleri taklit etme şansı verir. Ses efektleri arasında Heisenberg, Magneto, Hodor ve diğer birçok film ya da TV yıldızı var. Ses efektlerini uygulayabilir ve ses dosyasını paylaşabilir ya da kaydedebilirsiniz. Bu komik 'zil sesi yaratıcısı' uygulaması sesinizi kolayca kaydetmenizi ve inanılmaz bir kayıt arayüzüne sahip olmanızı sağlar. Ses mp3 dosyasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Birçok konuşma ya da ses değiştirme uygulamasından farklı olarak, Celebrity Voice Changer Lite, arkadaşlarınızı kandırmaktan keyif alacak bir sürü SMS sesine sahiptir.

Girls Voice Changer uygulaması, sesinizi çeşitli girdap ses efektleri ile değiştirir. Ayrıca kendi sesinizi kaydedebilir ve değişikliği görmek için efektleri uygulayabilirsiniz.

Girl Voice Changer, efektler uygulayarak sesinizi farklı tonlara dönüştürür. Bir grup arkadaşınızla veya bir partideyken eğlenmek için harikadır. Sesinizi farklı tonlarda duymanızı sağlar ve gerçekten eğlencelidir. Akıllı ses değiştiricidir, farklı frekanslar ekleyerek sesinizi akıllıca değiştirir ve değiştirilmiş sesi duyabilirsiniz.

0
0
0
0
0
1
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın