Ogznet.com
En İyi 10 Ücretsiz Yazılım Güncelleme Programı Paylaş:
Banner vector created by upklyak - www.freepik.com

En İyi 10 Ücretsiz Yazılım Güncelleme Programı

Bu ücretsiz yazılım güncelleme programları ile bilgisayarınızda yüklü yazılımlarınızı otomatik olarak kontrol edip son sürüme güncelleyin. Yazılım güncelleme programı, yüklü tüm yazılımlarınızı en son sürümlerine yükselterek, programları güncellemenize yardımcı olur.

Bu yazının içeriği: Kapat

Bu ücretsiz yazılım güncelleme programları, bilgisayarınızda yüklü olan tüm yazılımları otomatik olarak tarar ve ardından bir güncelleme olup olmadığını belirler. Ardından, seçtiğiniz yazılım güncelleme programına bağlı olarak, sizi geliştiricinin sitesindeki daha yeni sürümü indirmeye yönlendirecek veya indirme ve güncelleme işlemini otomatik olarak yapacaktır.

Aslında, eski programları güncellemek için hiç bir yazılım güncelleme programı kullanmanız gerekmez. Kendiniz yeni bir sürüm olup olmadığını yüklü programların ilgili menüsünden kontrol edip ve indirip güncelleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, bir yazılım güncelleme programı, bu işlemi gerçekten çok kolaylaştırır. Ayrıca, bu listedeki yazılım güncelleme programları ücretsizdir.

Ücretsiz Yazılım Güncelleme Programları

Patch My PC, 300'den fazla programı güncel tutmanız için ücretsiz ve kullanımı kolay bir yazılım güncelleme programıdır. Bilgisayarınızdaki birçok programı güncellemenin veya yüklemenin kolay bir yoludur.

 

Çevrimiçi güvenliğin önemli bir unsuru, bilgisayarınızı güncel tutmaktır. Bilgisayar korsanları eski yazılımları hedeflemeyi sever. Eski yazılımlar genellikle en son sürümde çözülen güvenlik açıklarını, hataları ve diğer sorunları içerir. Bunlar, uygulamaları güncel tutmanın nedenlerinden bazılarıdır.

Patch My PC Updater'ı açtığınızda, sisteminizi eski programlar için tarayacaktır.

  • Eski programlar - Kırmızı olarak gösterilecektir
  • Güncellenen programlar - Yeşil olarak gösterilecektir
  • Yüklenmemiş programlar - Siyah olarak gösterilecektir

Bilgisayar kullanımında acemi olsanız bile Patch My PC ile bilgisayarınızdaki tüm programları kolayca günceleyebilirsiniz.

IObit Software Updater - Tüm Yazılımları En İyi Durumda Tutmak için Yazılımınızı Anında Güncelleyin

Güncelliğini yitirmiş uygulama, siber suçlular tarafından suistimal edilebilecek pek çok güvenlik açığı içerir. IObit yazılım güncelleyici, tek bir tıklama ile bilgisayarınızda yüklü programları güvenli bir şekilde güncelleyerek size hızlı ve kolay yazılım güncellemeleri sağlar. Güncellenen yazılım, saldırganların kullanabileceği güvenlik açıkları riskini azaltacaktır.

IObit Software Updater, güncellemeyi daha hızlı yapabilmek için güncelleme algoritmalarını optimize eder ve mevcut yazılım güncellemeleriyle ilgili bildirimleri ve bilgileri daha hızlı almanızı sağlar. Ayrıca, güvenli ve temiz bir yazılım güncellemesi sağlamak için, IObit Software Updater, ek paketler, yükleyiciler ve hatta kötü amaçlı yazılımlar olmadan yazılım güncellemesini yapar.

Heimdal - Heimdal Free'yi bir deneyin ve çevrimiçi olduğunuzda güvenliğinizi artırmak için nasıl çalıştığını görün.

Heimdal Free Software Updater, siber güvenliğinizi artırmak için yazılım güncellemelerinizi otomatik hale getirir. Heimdal Free, savunmasız uygulamalarınızı otomatik olarak güncel tutar ve siber saldırılarda kullanılan güvenlik açıklarını ortadan kaldırır.

Heimdal Free, eski yazılımları en son yazılım sürümüne otomatik olarak güncelleyebilen bir Yazılım Yöneticisi ile birlikte gelir, böylece manuel olarak güncelleme yapmanız gerekmez. Eski yazılımlar, siber suçluların saldırıları için birçok güvenlik açığını içerir. Eski yazılımların sizi siber tehditlere maruz bırakmasına izin vermeyin.

Heimdal Free ile yeni programları tek tıklamayla da yükleyebilirsiniz. En çok kullanılan 50'nin üzerinde Windows uygulaması arasından seçim yapın ve bunları güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde kurun.

Heimdal Free, PC kullanma tecrübeniz nasıl olursa olsun kullanımı inanılmaz derecede basittir. Bilgisayarınızı her açtığınızda otomatik olarak çalışacaktır.

OUTDATEfighter, adından da anlaşılacağı gibi, ücretsiz bir yazılım güncelleyici programı olarak bilgisayarınızı eski yazılımları günceller.

OUTDATEfighter - OUTDATEfighter, güncel olmayan tüm yazılımlar için bir Windows PC tarar ve mevcut olduğunda yeni sürümleri yükler.

OUTDATEfighter'da güncellemeleri toplu olarak indirmek veya yüklemek için yalnızca bir tıklama yeterlidir. Bu, OUTDATEfighter'ın hepsini arka arkaya indirmesi için güncellenmesi gereken tüm programların yanına bir işaret koyabileceğiniz ve ardından kurulum dosyalarını başlatabileceğiniz anlamına gelir. Güncellemeleri indirmeden önce, kurulum dosyaları virüslere karşı taranır, bu gerçekten yararlıdır.

Güncelleme gerektiren yazılımları kontrol etmek için istediğiniz zaman OUTDATEfighter'ı açabilirsiniz. Ayrıca, söz konusu program için güncelleme bildirimlerini önlemek için herhangi bir güncellemeyi göz ardı edebilirsiniz.

Bir web tarayıcısı açmanıza veya internette güncellenmiş kurulum dosyasını aramanıza gerek olmaz. Her şey programın içinden yapılır ve karşılaştırma için eski ve güncellenmiş sürüm numaralarını (ve bazen yayın tarihlerini) açıkça görebilirsiniz.

OUTDATEfighter'da bir program kaldırıcı ve bir Windows Update yardımcı programı da bulunmaktadır.

OUTDATEfighter, Windows XP'den Windows 10'a kadar Windows işletim sistemlerinde kullanılabilir. Windows Server 2008 ve 2003 de desteklenmektedir.

UCheck - Yazılımınızı 2 tıklamayla güncelleyin. Kötü amaçlı yazılımlardan uzak durun.

Bu ücretsiz yazılım güncelleyici, yaklaşık 180 programı desteklenmektedir. UCheck hızlı tarar, kullanımı kolaydır ve güncellemeleri almak için web tarayıcınızı bir kez bile açmanız gerekmez.

Tüm uyumlu yazılımlarınızı toplu seçimle güncelleme özelliği olan UCheck yazılım güncelleyici, yazılım istismarlarına karşı en iyi yardımcınızdır. Zamanlanmış görevleri ve otomatikleştirilmiş güncellemeleriyle sık sık güncelleme yapın ve yazılımınızın güvenli ve performanslı olmasını sağlayın.

Sadece eski yazılımları tarayın, tüm eski programları seçmek için üstteki kutuyu işaretleyin ve ardından Update Selected basın. Tüm güncellemeler birbiri ardına indirilecek ve ardından otomatik olarak yüklenecektir.

Herhangi bir nedenle belirli bir programı güncellemek istemiyorsanız, güncellemeleri tek tek indirip yükleyebilirsiniz. Ayarlarda bir Windows Güncelleme seçeneği vardır, Windows işletim sistemi için güncellemeleri UCheck'te görmek için etkinleştirebilirsiniz. Yerleşik olarak bir program kaldırıcı aracı da vardır.

Update Notifier - Tüm yazılım güncellemeleriniz tek bir yerde! Kolay, Hızlı ve ÜCRETSİZ

Update Notifier, bilgisayarınızda yüklü yazılımları tarayan ve güncellemelerin bir listesini görüntüleyen basit bir yazılım güncelleme programdır. Ayrıca Watch List'den yazılımların en son güncellemeleri görebilirsiniz.

Bu yazılıma neden ihtiyacım var? Bir yazılımın en son sürümüne sahip olmak çoğu zaman iyi bir şeydir. Genellikle yazılım güncellemeleri, yazılımı daha kullanışlı hale getiren yeni özellikler ekler. Ayrıca her güncellemede bir yazılım, önceki sürümlerdeki hataları ve güvenlik açıklarını düzelterek daha güvenli ve daha kararlı hale gelir.

Software Updater - Software Updater, Windows yazılımınızı otomatik olarak güncel tutmanıza yardımcı olur.

Software Updater, bilgisayarınızda yüklü yazılımları tarayan, sürüm numaralarını algılayan ve ardından daha yeni sürümler olup olmadığını görmek için Software Updater veritabanına göre kontrol eden basit bir programdır. Yazılım güncelleyici, güncellenmesi gereken programlarınız olduğunu belirlerse, en son sürümleri indirmeniz için bunları tarayıcınızda görüntüler.

Program tamamen ücretsizdir. Artık bilgisayarınızdaki tüm programları otomatik olarak güncellemek yalnızca birkaç dakikanızı alır. Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ve XP işletim sistemlerini destekler.

Bu ücretsiz yazılım güncelleyici, bilgisayarınızı tarar ve güncellenmemiş bir yazılım bulursa sizi bilgilendirir. Güncelleme hakkında gerekli tüm bilgileri bulur ve yazılımınızı en son sürüme güncellemek için bir bağlantı sunar.

Glarysoft Software Update - Bu ücretsiz yazılım güncelleyici, bilgisayarınızı tarar ve güncellenmemiş bir yazılım bulursa sizi bilgilendirir.

Yazılım güncelleme programı, tarama sonuçlarını Glarysoft'un sahibi olduğu Filepuma adlı bir dosya indirme sitesine yönlendirir. Burada, program güncellemelerine yönelik indirme bağlantıları vardır. Güncelleyici programını beta sürümlerini yok sayacak ve Windows başladığında çalışacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Sonuçlar listesi de özelleştirilebilir, böylece belirli programlar için güncellemeleri göz ardı edebilirsiniz veya herhangi bir program için yalnızca bu güncellenmiş sürümü yok sayabilirsiniz.

Avira Software Updater - Yazılım, uygulama ve sürücülerinizi günceller

Software Updater, en yaygın kullanılanlar dahil, 150'den fazla programı yönetir, günceller ve düzeltir. Sisteminizi tarayarak güncelliğini yitirmiş yazılımları bulur ve tek tıkla doğru güncellemeleri almanızı sağlar.

Pek çok kişi Windows Update uygulamasıyla her şeyi halledeceğini düşünüyor. Ama yanılıyorlar. Windows Update sadece Windows yazılımını günceller. Bir çok üçüncü taraf yazılım ve sürücüsü güvenlik kusurlarına açık halde kalır. Software Updater bu sorunu gidermek için tasarlanmıştır.

Güncelliğini yitirmiş uygulamaları bulup sizi uyarır; bunları aramanıza gerek kalmaz. Sonra da gereken tüm güncellemeleri tek tıkla indirebilirsiniz.

Her zaman güncel kalmasını istediğiniz yazılım ve sürücüleri seçin. Güncelleme çıkar çıkmaz Avira düzeltmeleri sessizce karşıdan yükleyecektir.

Ücretsiz sürüm otomatik güncelleme desteği ve Windows sistem güncelleştirmesi desteği sunmaz.

SUMo - Yazılım güncellemeleri bulmada kesinlikle iyi bir ücretsiz bir yazılım güncelleyicisi

SUMo (Yazılım Güncelleme Monitörü), yazılımlarınızı en son sürüme güncelleyerek bilgisayarınızı güncel ve güvenli tutar. Yerleşik otomatik güncelleme özelliklerinden farklı olarak SUMo, yazılımınızı kullanmadan önce güncellemelerin olup olmadığını size söyler.

SUMo, yazılım güncellemeleri bulmada kesinlikle iyi olan ücretsiz bir yazılım güncelleyicisidir. SUMo'yu bir bilgisayara yükleyebilir veya özel bir klasörden taşınabilir program olarak başlatabilirsiniz.

Programın tüm bilgisayarınızı eski yazılımlar için taraması epey zaman alıyor, ancak bu listedeki diğer araçlardan daha fazla güncelleme bulur.

Bulduğu her program, güncelleme gerektirmeyenler de dahil listelenir. Güncellenmesi gerekenler, küçük bir güncelleme veya büyük bir güncelleme gerektirecek şekilde etiketlenir, böylece hangi programları güncellemek isteyebileceğinize hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz. Sürüm numaraları açıkça görülebilir, böylece eski ve güncellenmiş sürümlere hızlı bir şekilde göz atabilirsiniz. Hatta beta sürümleri arayabilir.

SUMo, başka bir sabit sürücüde depolanmış taşınabilir bir yazılımınız varmış gibi, taraması için özel klasörler ve dosyalar da ekleyebileceğinizden, yalnızca bilgisayarınızın normal yükleme dizininde yüklü programları aramakla kalmaz.

SUMo'nun en büyük dezavantajı, güncellemeleri indirmek için yazılımların sayfalarına bağlantılar sağlamamasıdır. SUMo, bir indirme sayfasına bağlantı vermek yerine, programı internette aramanıza izin verir, burada indirilecek dosyası kendiniz bulmanız gerekir.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz