5 Ücretsiz Online PDF Düzenleme Sitesi

5 Ücretsiz Online PDF Düzenleme Sitesi

PDF, önemli belgeler için varsayılan dosya formatıdır. Doldurmanız gereken bir form veya başkalarının okuması gereken bir şeyde olsa, bu web uygulamaları, herhangi bir program yüklemeden PDF ile her şeyi düzenlemenize yardımcı olacaktır.

Bilgisayar başında iş yapıyorsanız muhtemelen haftada bir, hatta her gün PDF'lerle etkileşime girebilirsiniz. Bu dosyalar herhangi bir cihazda aynı görüneceğinden, hala büyük ölçüde PDF'lere güveniyoruz. Genellikle onlarla yapmak istediğiniz birkaç görev vardır:

 • PDF'yi doldurun veya düzenleyin
 • PDF formu veya belge oluştur
 • Dosya boyutunu azaltın (PDF'ler bir Word belgesinden çok daha büyük olabileceğinden)
 • PDF ek açıklama ekleme veya başkalarının görebileceği notlar ekleme
 • Bir PDF dosyası ayırma
 • Birden çok PDF dosyasını birleştirme
 • Şifre korumalı bir PDF dosyasının kilidini açın

Çok daha fazlası var, ama bunlar en yaygın görevler. Ve iyi haber şu ki, bunun için herhangi bir özel program indirmenize gerek yok ve bu siteler ücretsizdir.

Paperjet (Web): PDF Formlarını doldurun ve imzalayın

Paperjet, pdf dosyalarını çevrimiçi olarak düzenlemenizi ve imzalamanızı sağlar

Bir PDF ile yapmanız gereken en yaygın görev, onu doldurmaktır. Windows, macOS, Linux veya Chrome OS'DEKİ en iyi PDF okuyucuları, PDF'de hiçbir şeyi değiştirmenize izin vermez. En hızlı ve en basit yol Paperjet kullanmaktır.

Hizmeti kullanmak için Paperjet'e kaydolmanız gerekir. PDF belgenizi yükleyin ve belgedeki alanlar için akıllıca metin kutuları ekler. Yazmak istediğiniz bir metin kutusu mevcut değilse, kendiniz ekleyebilirsiniz. Yazı tipi, boyut ve renk özelleştirilebilir. Vesikalık fotoğrafınızın olması gereken bir durum olması durumunda resimleri de ekleyebilirsiniz.

Paperjet bir ayda 10 PDF dosyası için ücretsizdir, ancak daha fazla bir şey için ayda 5 Dolar ödemeniz gerekir. Çalışmanız için çok fazla PDF dosyası kullanıyorsanız buna değecektir, ancak PDF dosyalarını çevrimiçi olarak ücretsiz olarak düzenlemek için başka yollara bakmak isteyebilirsiniz.

Jotform (Web): Ortak Formlar ve Belgeler için PDF'ler oluşturun

Jotform ile online şablonlardan pdf formları oluşturun.

Çevrimiçi PDF editörlerinin çoğu, halihazırda sahip olduğunuz bir formu düzenlemekle ilgili olsa da, çok az araç size bir sözleşme oluşturmak istediğiniz zaman gibi bir PDF formu oluşturma seçeneği sunar. Jotform, şablonlardan ortak formlar ve belgeler için PDF'ler oluşturmak için harika bir ücretsiz web uygulamasıdır.

Şablonların toplanması, Jotform'u yaptığı şeydir. Şablonlar, sertifika, onay anlaşması, sözleşme, çalışan kayıtları, etkinlik planlama, davet, fatura, iş başvurusu, kira sözleşmesi, tıbbi geçmiş, performans değerlendirmesi, burs başvurusu, bilet ve fiş gibi kategorilere ayrılır. Her kategorinin birkaç farklı türü vardır ve Jotform'da da arama yapabilirsiniz.

Çalışmak istediğiniz formu bulduktan sonra, Jotform düzenleyicide açın. Artık formun herhangi bir bölümünü, ister metin isterse kutuların ve alanların hizalanması veya başka herhangi bir şeyi düzenleyebilirsiniz. Kaldıramayacağınız tek şey, premium plan gerektiren Jotform filigranıdır.

Shrink PDF (Web): Çoklu PDF'lerin Dosya Boyutunu azaltın

Shrink PDF çoklu pdf dosya boyutunu sıkıştırır.

PDF dosyaları genellikle bir belgeden daha büyük boyutta olma eğilimindedir. Ve bir PDF göndermeniz gereken pek çok site dosya boyutunu kısıtlayacaktır. Herhangi bir büyük kayıp olmadan sıkıştırmak için PDF'yi (özellikle çok sayıda dosyanız varsa) Shrink'e yönlendirin.

PDF'yi küçültmek için aynı anda en fazla 20 PDF dosyası yükleyebilirsiniz. Herhangi bir ayarı değiştiremezsiniz, uygulamanın boyutu azaltmak için kendi yöntemleri vardır. Sıkıştırma tamamlandığında, dosya boyutunu yüzde olarak azalttığını göreceksiniz. Tüm bu dosyaları tek tek indirebilir veya tümünü bir Zip arşivinde grup olarak indirebilirsiniz.

Web uygulamaları da dahil olmak üzere bir PDF dosyasının boyutunu sıkıştırmanın ve azaltmanın başka yolları da vardır, ancak Shrink PDF'in basit yaklaşımını seviyoruz.

Sumnotes (Web): PDF'de Notlar ve Ek Açıklamaları Toplayın ve Verin

Sumnotes ile pdf ek açıklamaları ve notları toplayıp dışa aktarın.

Bir PDF dosyası kolayca düzenlenemez, ancak başkalarının görmesi için notlar ve ek açıklamalar ekleyebilirsiniz. Aslında, Microsoft Edge, Google Chrome veya macOS Önizleme'deki yerleşik araçlarla bir PDF dosyasına ek açıklama ekleyebilirsiniz . Sumnotes bu notları toplar ve dışa aktarır.

Sumnotes'a bir PDF yükleyin ve birkaç saniye içinde size bu dosyadaki tüm ek açıklamaları gösterecektir. Bunları bir listeden görmek, birinden diğerine hızlıca geçebildiğiniz için aslında oldukça yararlıdır. Herhangi bir notu kopyalayıp yapıştırabilir veya tüm ek açıklamaları bir DOC veya TXT dosyasında dışa aktarabilirsiniz. Ve tabii ki, istemediğiniz herhangi bir açıklamayı silebilirsiniz.

Bir başkasının yaptığı herhangi bir notu kaçırmamanızı sağlayan basit, kullanışlı bir araçtır.

PDF Candy (Web): Çeşitli PDF Araçları için All-In-One Uygulaması

PDF Candy, ücretsiz bir pdf düzenleme araçları paketinin bir bütünüdür.

Çalışmanızı kaydetmek için birkaç ücretsiz çevrimiçi PDF aracı vardır, ancak PDF Candy bunları tek bir yerde yapıyor. En yaygın PDF düzenleme görevlerini toplayan harika bir web uygulaması.

İşte, PDF Candy'de neler yapabileceğinizin kısa bir listesi:

 • PDF'yi Word, JPG, DOCX, RTF, TIFF, BMP, PNG'ye dönüştürün
 • Word, JPG, DOCX, HTML, EPUB, MOBI, FB2, PNG, TIFF, BMP, RTF, ODT, XLS, PDF'ye PPT dönüştürme
 • PDF'yi Döndür
 • Sayfaları yeniden boyutlandır
 • PDF'yi Kırp
 • PDF sıkıştır
 • Birden çok PDF'yi birleştir
 • PDF'yi ayrı sayfalara ayır
 • Sayfaları sil
 • Sayfaları yeniden düzenle
 • PDF kilidini veya şifre korumasını kaldırın
 • Filigran ekle
 • Resimleri veya metni ayıkla
 • Sayfa numarası ekle
 • Meta verileri düzenle

Tüm bu işlevler tamamen ücretsizdir ve PDF Candy'ye giriş yapmanız bile gerekmez.

Sonuç

İlginizi
çekebilir
PDF Üzerinde Değişiklik Yapma Programları Ücretsiz
İlginizi
çekebilir
Mac için En İyi Ücretsiz ve Ücretli PDF Düzenleyicileri

Ogznet.com