Ogznet.com

En iyi ücretsiz PDF düzenleme programları

İşte en iyi ücretsiz PDF düzenleme programları. Bu PDF düzenleme programları PDF dosyalarını kolayca düzenlemenizi sağlar. Tüm bu PDF düzenleme programları tamamen ücretsizdir.

Bu ücretsiz PDF düzenleme programları ile PDF görüntüleme ve düzenleme yapabilir, metin yazı tipini değiştirebilir, PDF dosyalarındaki resimleri silebilir veya yenisini ekleyebilir, yeni bir metin ekleyebilir veya mevcut yazıya metin kutuları ekleyebilir, yazılara alt çizgi gibi araçlarla vurgulama yapabilir, diğer formattaki belgeleri PDF biçiminde kaydedebilir veya dışa aktarabilir, PDF dosyalarındaki gereksiz nesneleri kaldırabilir, sayfaları döndürebilir, belirli metinleri arayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu ücretsiz PDF düzenleme programları listesine göz atın ve ihtiyacınız olan programı ücretsiz indirin.

AbleWord, PDF'ler de dahil olmak üzere en popüler belge formatlarını okuyabilen ve yazabilen çok yetenekli bir kelime işlemci uygulamasıdır. PDF dosyalarını ücretsiz olarak düzenlemenizi ve kaydetmenizi sağlar. Tam biçimlendirme, görüntü formatlama, tablolar, üstbilgiler ve altbilgileri destekler ve yazım denetimi ve baskı önizleme işlevlerini içerir. Hepsinden iyisi, ticari kullanım için bile tamamen ücretsizdir.

PDF dosyalarını Word belgeleri kadar basit bir şekilde düzenleyin. .DOC ve .DOCX gibi popüler belge biçimleriyle son derece uyumludur. Ableword de PDF dosyalarını bu formatlarda açabilir ve kaydedilebilirsiniz.

DL PDF Editor

Free PDF Editor yardımıyla formları saniyeler içinde doldurabilir, imzalayabilir ve gönderebilirsiniz. Kullanıcı etkileşimli form doldurma, istediğiniz zaman herhangi bir PDF formunu doldurmanıza, kaydetmenize ve yazdırmanıza olanak tanır. Free PDF Editor ayrıca pdf dosyalarınızı açmanıza ve görüntülemenize izin veren bir PDF görüntüleyici içerir. Bunlar tek sayfa, bir sütun ve iki sütun sayfa görüntüleme mizanpajlarında görüntülenebilir. Diğer birçok özellik Free PDF Editor'ı sizin için mükemmel bir seçim haline getirir.

PDFescape PDF editörünün iki sürümü vardır: ücretsiz bir web uygulaması ve premium masaüstü programı. Ücretsiz kullanmak istiyorsanız online PDF editörünü kullanmanız gerekir. PDF düzenleme programını indirirseniz deneme sürümünü kullanabilirsiniz.

PDFescape'in ücretsiz PDF düzenleyicisi sayfada yeni metin kutuları oluşturmanıza izin verir, ancak tam sürüm programı yüklemedikçe mevcut metni düzenlemenin bir yolu yoktur, basit geometrik şekiller oluşturabilir ve yazdırıldığında belgenin bazı bölümlerini gizlemek için beyaz dikdörtgenler ekleyebilirsiniz.

PDFescape, bilgisayrınızdan bir resim seçmenizi ve ardından eklemek için bir dikdörtgeni sürüklemenizi sağlar. Metin formları da ekleyerek basit formlar oluşturmanıza olanak tanır. Ücretsiz bir PDF editörü için çok karşılaşılmayan ve güzel bir özellik.

Expert PDF Reader, PDF dosyalarını görüntülemek ve düzenlemek için ücretsiz bir programdır. PDF dosyalarının sınırlı düzenlenmesini destekler. Bu ücretsiz sürümde düzenleme biraz zordur. PDF dosyalarınıza metin, metin kutuları ekleyebilir, metni vurgulayabilir, damga, imza vb. ekleyebilirsiniz. Düzenledikten sonra PDF dosyalarını kaydedebilirsiniz. PDF düzenlemek için hızlı ve güvenilir bir yazılımdır.

PDF Eraser

PDF Eraser, ücretsiz bir PDF düzenleme uygulamasıdır. PDF dosyalarından metin, resim, logo ve diğer gereksiz nesneleri silmenizi sağlar. Mevcut PDF dosyasındaki içeriği silebilir ve dosyaya kolayca metin veya resim ekleyebilirsiniz. PDF dosyalarındaki sayfaları da döndürebilir veya değişiklikleri geri alabilirsiniz.

Inkscape ücretsiz ve kullanımı kolay bir vektör grafik editörüdür. PDF editörü olarak da kullanabilirsiniz. PDF dosyalarını bu programla açabilir ve düzenleyebilirsiniz. PDF dosyalarındaki yazıyı değiştirebilir, görüntü ekleyebilir veya silebilirsiniz. PDF dosyalarındaki metne biçimlendirme uygulayabilirsiniz. PDF düzenleme aracı olarak Inkscape, PDF dosyalarını ücretsiz düzenlemek isteyen kullanıcılar için iyi bir seçimdir. Taşınabilir versiyonuda mevcuttur.

PDF düzenleme programı

PDFedit, ücretsiz olarak kullanılabilen açık kaynaklı ücretsiz bir PDF düzenleme programıdır. PDF dosyalarını kolayca düzenlemenizi sağlar. PDF dosyalarına yazı ekleyebilir, değiştirebilir veya silebilirsiniz. PDF dosyalarınızdaki yazıyı vurgulayabilirsiniz. Belirli bir metni de arayabilirsiniz. PDF dosyalarınıza resim de ekleyebilirsiniz.

LibreOffice Draw, zengin özelliklere sahip bir uygulamadır ve ayrıca PDF editörü olarak da kullanabilirsiniz. Kullanımı çok kolaydır. Düzenlenebilir PDF'leri kolayca düzenleyebilirsiniz. PDF dosyalarınıza metin, resim vb. ekleyebilir ya da silebilirsiniz. Düzenlenen PDF'yi PDF biçiminde kaydetmek için dışa aktarma özelliğini kullanmanız gerekir; aksi halde dosyayı LibreOffice Draw dosya biçimine, yani ODG'ye kaydedebilirsiniz.

Apache OpenOffice Draw, PDF dosyalarını görüntülemek ve düzenlemek için çok güzel bir araçtır. PDF dosyalarını görüntülemek ve düzenlemek için 'PDF içe aktarma' eklentisini yüklemeniz gerekir. PDF dosyalarını Draw ile düzenlemek çok kolaydır. Word dosyalarını düzenleme gibi düzenlenebilir PDF dosyalarını düzenleyebilirsiniz. PDF dosyalarına kolayca metin veya resim ekleyebilir veya silebilirsiniz. Yazım denetimi ve diğer biçimlendirme özelliklerini de kullanabilirsiniz. Düzenlenen PDF'yi kaydetmek için Dosya menüsünden 'PDF Olarak Dışa Aktar' komutunu kullanmanız gerekir.

PDF-XChange Viewer

PDF-XChange Viewer ücretsiz bir PDF görüntüleyicisidir ancak PDF düzenleme programı olarak da kullanabilirsiniz. PDF editörü olarak kullanmak biraz zor. Yeni metin ekleme, mevcut metne üstü çizili veya altı çizili vurgu uygulama vb. kolayca yapabilirsiniz. Mevcut metni değiştirmek veya üzerine yazmak için yeni bir dikdörtgen veya başka bir şekil eklemeniz ve zemini beyaz renkle renklendirmeniz gerekir. Şimdi metni yazın ve şeklin üzerine yerleştirin. Benzer şekilde, eşleşen sayfa rengiyle herhangi bir şekle sahip görüntüleri gizleyebilirsiniz. Düzenlenen dosyayı aynı PDF formatında kaydedebilirsiniz.

Ve bunlarda daha gelişmiş özelliklere sahip ve profesyonel kullanım için ücretli PDF düzenleme programlarıdır.

PDF oluşturma araçları

Kapsamlı PDF oluşturma araçları Bulut depolama entegrasyonu ortalamanın üstünde fiyat etiketi. Nitro Pro, hemen hemen her alanda ihtiyacınız olan işlevselliği ve daha fazlasını sunan kapsamlı bir PDF düzenleme uygulamasıdır.

Paket, PDF belgeleri oluşturmanın birçok yolunu sunuyor. 300'den fazla kaynak formatını PDF'ye dönüştürebilir, belgeleri doğrudan PDF dosyalarına tarayabilir ve mevcut birden fazla PDF'yi tek bir belgede birleştirebilir. Taranan resimlerden aranabilir PDF'ler oluşturmak için OCR'yi kullanabilir ve e-postaları veya ekleri PDF'ye dönüştürmek için bir Outlook eklentisi kullanabilir.

Basit bir ofis stil şeridi arayüzü, Nitro'nun düzenleme seçeneklerine erişmeyi kolaylaştırır. Metin ekleyebilir, düzenleyebilir veya işaretleyebilir, el yazısı imzaları ekleyebilir, damgaları uygulayabilir, şekiller çizebilir, formları tasarlayabilir ve ekleyebilir, yer imleri ekleyebilir, dosyalar ekleyebilir ve genellikle belgeyi ihtiyaçlarınıza göre dönüştürebilirsiniz.
Güvenlik özellikleri, kelime öbeklerini arama ve redaksiyon, meta verileri kaldırma, parola uygulama ve belgenizi dijital imza ile imzalama özelliğinden farklıdır.

Dropbox, Google Drive, OneDrive ve Box ile akıllı entegrasyon, nerede olursanız olun belgelerinizle çalışmanızı sağlar.
Güvenli belge paylaşımı ve analitik görüntüleme, sorunsuz işbirliğini sağlar.

Nitro Pro, yüksek kaliteli işlevsellik ve kullanıcı dostu kullanım kolaylığı için iyi tasarlanmış bir karışımdır. Burada bir sorun varsa, muhtemelen fiyatıdır. Diğer ürünlerin çoğundan daha pahalı.

Çoğu PDF editörü profesyonel iş hayatına yöneliktir ve muhtemelen hantal, karmaşık ve pahalıdırlar. Bu program birçok çekirdek araçları ile ücretsiz olarak kullanılabilir, kompakt, hızlı ve zengin özelliklere sahiptir.

PDF içeriğini düzenleyebilir ve dönüştürebilir, görüntüleri değiştirebilir ve yeniden düzenleyebilir, metin ekleyebilir, standart damgaları uygulayabilir veya yeni öğeler oluşturabilir, filigranlarla çalışabilir, yer imleri oluşturabilir ve yönetebilir, formları tasarlayabilir, güvenlik ayarlarını özelleştirebilir ve daha birçok özellik...

PDF-XChange Editor, belgeleri etkileşimli hale getirebilir, hatta değerleri hesaplayan veya onaylayan veya özel içeriğe özel JavaScript ekleyen formlar oluşturabilirsiniz.

Muhtemelen en iyi özelliği, yetenekli bir OCR motoru, görüntü tabanlı bir PDF'deki metni tanımlamayı ve onu aranabilir ve seçilebilir hale getirmeyi kolaylaştırır.

Sejda PDF, hem online PDF editörü hem de yüklenebilir bir program sunan, her ikisi de sınırlı özelliklere sahip ücretsiz veya tam özellikli ticari sürümleri bulunan araçlardır. Sejda PDF, formları doldurabilir, ancak, PDF-XChange benzeri dinamik hesaplamalar ve doğrulama ile genişletmek yerine, yenilerini tasarlayamazsınız.

Sejda'nın sunduğu özelliklerden biri, belge düzeyinde PDF düzenleme araçlarıdır. Birleştirebilir, yeniden düzenleyebilir, kırpma, filigran uygulama, üstbilgi ve altbilgi ekleme ve tek bir işlemde birden çok belgeye numaralandırma ekleme yapabilirsiniz. Dosyalar kendi cihazınızdan açılabilir veya doğrudan Dropbox ve Google Drive'dan içe aktarılabilir.

Sejda'yı denemek ister misin? Birkaç boyut ve diğer kısıtlamalarla (günde en fazla 200 sayfa, azami dosya boyutu 50 MB), günde üç adet ücretsiz işlem yapabilirsiniz.

Sınırlı özellik seti Sejda PDF'nin herkes için uygun olmayacağı anlamına geliyor, ancak servis temel görevlerini iyi bir şekilde yerine getiriyor ve hem çevrimiçi hem de masaüstü editörleri kullanmak istiyorsanız göz atmaya değer olabilir.

4. Foxit PhantomPDF

  • 14 günlük ücretsiz deneme sürümü vardır
 

Foxit Reader, PDF dosyalarınıza metin, notlar, vurgulama metni, altı çizili metin, üstü çizili metin vb. eklemenizi sağlar. Düzenledikten sonra PDF dosyasını kaydedebilirsiniz. Yeni metin ekleyebilir ancak mevcut metni silemezsiniz. Güzel ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Ayrıca denemek için çeşitli başka özelliklere sahiptir.

Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz