Bilgisayar temizleme programı - Wise Disk Cleaner

Tarayıcıların geride bıraktığı izleri temizleyin, Windows’un gereksiz dosyalarını kaldırın ve diskinizi birleştirin. Wise Disk Cleaner hızlı, kullanıcı dostu bir bilgisayar temizleme programıdır. Wise Disk Cleaner gereksiz dosyaları tarayarak bulup siler.

Wise Disk Cleaner 50 den fazla farklı tipte gereksiz dosya taraması yapabilir ve ayrıca isterseniz sizde gereksiz dosya formatlarını programa girebilirsiniz. Program bulduğu gereksiz dosyalar hakkında önce bilgi verir. Sonrasında isterseniz silebilirsiniz.

Gereksiz Dosyaları Güvenle Temizler ve Bilgisayarınızın Daha Hızlı Çalışmasını Sağlar

Zamanla, gereksiz dosyalar, geçici dosyalar, her türlü sistem dosyası ve ihtiyacınız olmayan diğer öğeler Windows bilgisayarınızda birikir. Bu işe yaramaz dosyalar önemli sabit disk alanını işgal eder ve bilgisayarınızı yavaşlatır. Wise Disk Cleaner, disk alanından kazanmak ve bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlamak için sabit diskinizdeki bu gereksiz dosyaları silebilir. Ayrıca, profesyonel kullanıcıların ihtiyaç duymadıkları daha fazla dosyayı temizlemelerini sağlamak için birçok özel seçenek sunar. Gelişmiş algoritmalarla donatılmış olan Wise Disk Cleaner, saniyeler içinde tarayabilir ve kaldırabilir ve bu da onu en verimli disk temizleyicilerinden biri haline getirir.

Bilgisayarınızdaki İnternet Geçmişini ve Diğer İzleri Temizler - Gizliliğinizi Korur

Wise Disk Cleaner, Internet geçmişlerini, önbellek dosyalarını ve Internet Explorer, Chrome, Firefox, Opera ve Safari tarayıcılarının çerezlerini temizleyebilir. Ayrıca Windows Sistemi, bileşenleri ve diğer uygulamaların neden olduğu diğer tüm izleri algılar ve temizler. Tüm bu izleri kaldırarak gizliliğiniz meraklı gözlerden iyi korunacaktır.

Diskinizdeki dosyaları birleştirip yeniden düzenleyerek PC'nizin performansını artırın

Sabit disk sürücünüz zamanla bölümlere ayrılır. Ayrılma, sabit diskinizin bilgisayarınızı yavaşlatabilecek ekstra işler yapmasını sağlar. Wise Disk Cleaner'ın 'Disk Birleştirme' özelliği parçalanmış verileri yeniden düzenleyebilir, böylece diskleriniz ve sürücüleriniz daha verimli çalışabilir. 'Disk Birleştir' ayrıca, seçilen sürücüye ilişkin net bir grafik sunarak sürücü kullanımını bir bakışta bilmenizi sağlar. Harici depolama cihazlarını analiz etmek ve birleştirmek için de kullanabilirsiniz.

Zamanlanmış Otomatik Disk Temizleme

Wise Disk Cleaner'ı diski kendi ihtiyaçlarınıza göre günlük, haftalık veya aylık bir programda temizleyecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Wise Disk Cleaner, planlanan süre dolduğunda arka planda gereksiz dosyaları otomatik olarak temizler. Ayarlarda ayrıca, 'Tek tıklamayla temizle' simgesi oluşturabilir ve masaüstüne yerleştirebilirsiniz. Bu özellik sayesinde, Wise Disk Cleaner'ı açmadan simgeye tıklayarak gereksiz dosyaları temizleyebilirsiniz.

Ücretsiz ve Düşük CPU Kullanımı

Wise Disk Cleaner Free tamamen ücretsizdir. Herkes ücretsiz olarak indirebilir ve e-posta ile ücretsiz otomatik güncelleme ve teknik desteği alabilir. Daha da iyisi, Wise Disk Cleaner çok az sistem kaynağı tüketen küçük ve kesinlikle virüssüz bir programdır.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın