Ogznet.com
En İyi Ücretsiz Bilgisayar Oyunları Paylaş:
Image by NikSonFik from Pixabay

En İyi Ücretsiz Bilgisayar Oyunları

Bilgisayar oyunları için para harcamak istemiyorsanız sizin için en iyi ücretsiz PC oyunlarını listeledik.

Başlangıçta Fortnite için bir çeşit eklenti olarak tasarlanan Battle Royale, kimsenin beklemediği bir şekilde patladı ve en iyi ücretsiz oyunları arasına girdi.

Fortnite Battle Royale tamamen basit bir senaryoya dayanıyor. Herkes için ücretsiz bir yakın dövüş oyununda 99 oyuncu ile bir alana girip ayakta kalan son kişi olmaya çalıştığınız bir oyun. Oyun, içindeki şiddet nedeniyle genç ve daha üstü yaşlar için uygun olmakla birlikte, diğer savaş oyunlarından daha az şiddet barıındırır.

Battle Royale oyun modunda, oyuncular ekip oluşturuyor, malzemeleri ve silahları topluyor, koruma için kaleler inşa ediyorlar. Oyunun bu çok oyunculu versiyonu Fortnite'ı video oyunların süper yıldızı yapıyor. Arkadaşlarınızla etkileşim kurmak, yaratıcı olmak ve benzer oyunların aşırı zorluğundan kaçınmak isteyen gençler (ve yetişkinler!) için mükemmel bir oyundur.

Fortnite, hangi platformda olduklarına bakılmaksızın arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir oyundur. PC, Xbox One, iOS, Android veya PS4 gibi tüm bu farklı platformlardan milyonlarca diğer oyuncular ile eşleşebilirsiniz.

2. Dota 2

Dota 2, en iyi ücretsiz oyunlarından biridir. Dünya çapında milyonlarca oyuncu yüzden fazla Dota kahramanından birini seçip savaşa giriyor. İster oyunun 10. saati isterse 1000. saati olsun her zaman keşfedilecek yeni bir şeyler vardır. Düzenli güncellemeler ile oynanış, özellikler ve kahramanların devamlı gelişmesi ile Dota 2 her zaman yenilikçi bir oyundur.

Kahraman, yetenek ve güçlü eşyaların çeşitliliğine gelince Dota sonsuz bir liste sunar. Herhangi bir kahraman pek çok rolü oynayabilir ve her oyun ihtiyaçlarınızı karşılayacak çeşitli eşyalar sunar. Dota, oyunun nasıl oynanacağına dair sınırlamalar getirmez, kendi oynanış tarzınızı bulmak için size imkân tanır. Bütün kahramanlar ücretsizdir.

Dota geniş bir oyundur ve devamlı olarak gelişmektedir. İsterseniz Botlara karşı eşli oyun oynayarak oyunu çözebilirsiniz. Ayrıca kahraman deneme modunda yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

İlginizi
çekebilir

Ücretsiz Bilgisayar Oyunu İndirme Siteleri

PlanetSide 2, çarpıcı, nefes kesen ayrıntılarla daha önce hiç görülmemiş bir ölçekte gerçekten destansı, büyük bir savaş sunan devasa çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Planetside 2, oyun içi satın alımlarla ücretsiz bir oyundur.

İmparatorluğunuzu (Terran Republic, New Conglomerate veya Vanu Soverignty'yi) seçin ve askerinizi oyun tarzınıza veya kadronuzun, kıyafetinizin veya İmparatorluğunuzun ihtiyaçlarına uyacak şekilde inşa etmek için altı farklı sınıftan birini seçin. Ardından Auraxis ve #MakeWarStories savaş alanlarındaki güçlere katılın. Forgelight Motoru üzerine kurulmuş olan PlanetSide 2, PC ve PlayStation Network'te ücretsiz oynanabilir.

Forza Motorsport oyununu ücretsiz ve tam grafik efektlerle oynamak için Windows 10 Anniversary Güncellemesi yüklü bir bilgisayar gerekir.

"Forza Motorsport 6: Apex", ödüllü Forza serisini Windows 10'a getiriyor. DirectX 12 yüklü Windows 10 bilgisayarlar için tasarlanan ve son teknoloji ForzaTech™ grafik ve fizik motoru ile çalışan bu ücretsiz Forza deneyimi. Nefes kesen grafiklerde 4K çözünürlüğe kadar “Forza Motorsport 6: Apex” heyecanını yaşayabilceğiniz tüm yeni yarış modları bulunur.

Dauntless, Phoenix Labs'ın oynaması ücretsiz bir online aksiyon RPG oyunudur. Hayatta kalmak için savaşın. Bir Slayer olarak, toprağı yiyen patron boyutunda Behemoth'ları avlamak size kalmış.

Zorlu savaşlarda ustalaşmak, ölümcül silahlar ve güçlü zırh üretmek ve efsanenizi Ramsgate Avcısı olarak milyonlarca oyuncu ile takım oluşturun.

World of Tanks, başlığından da tahmin edebileceğiniz gibi farklı bir MMO türüdür. Savaşa girmek için geniş bir dizi savaş makinesiyle takım tabanlı, çok oyunculu aksiyonlar seni bekliyor ve yeni oyuncular hemen savaşa girebiliyor.

Bir tank binlerce hareketli parçadan meydana gelir, ama en önemlisi sizsiniz. Stratejik shooter oyununda kontrolü ele alın.

EverQuest, 25 bölüm ve sayısız güncelleme ile bir MMO oyunudur. EverQuest oynaması ücretsizdir.

EverQuest sürükleyici bir oyundur ve büyüleyici hikaye anlatımı ve gizem, fantezi ve macera dolu heyecan verici dünyalar eklemeye devam ediyor.

Gelişen bir topluluğa katılın, yüzlerce benzersiz bölgeye dalın, binlerce yaratıkla savaşın ve heyecan verici görevleri tamamlayın. Arkadaşlarınızla gruplandırın ve bir çevrimiçi oyunu olması gerektiği gibi deneyimleyin: destansı, efsanevi ve birlikte.

Runescape, mevcut en büyük ücretsiz MMO'lardan biridir. Oyunu ücretsiz olarak indirebilir veya Java'yı kullanarak tarayıcınızda çalıştırabilirsiniz.

Geminin dümenini al ve epik uzay savaşına katıl. Gemileri kaçırmak, avcı gemilerini vurmak, malzeme toplamak ve Origin Sisteminin gizli eteklerine rota ayarlamak için ekibinle birlikte çalış.

Gemini Oluştur: Railjack, zorlu uzay savaşları için tasarlanmış çok-ekipli bir avcı gemisidir. Gemini çift monteli taretler, zırh delici havan, bombardıman topları ve çok daha fazlasıyla donat. Bileşenleri ve aerodinamikleri maksimum yıkım için özelleştir.

Birlikte Çalışın: Dümene geç, silahlara mürettebatını yerleştir, ateşe karşı savaş - herkesin oynayacağı bir rol var. Railjack'ini savaş koşullarında tutarken, gemilere binmek, enkaz toplamak ve sürüklenen haraberleri keşfetmek için bir ekip oluştur.

Savaşa Hazırlan: Warframe'e başlamak için daha iyi bir fırsat hiç olmadı, büyüyen Origin Sistemi ile kendi uçuş yolunu planla, yağmala, yeni maceralara hazırlan.

Hiç süper kahraman olmayı hayal ettin mi? Fantastik maceralarla gerçeklikten kaçan yaratıcı 9 yaşındaki bir çocuk olan Chris ile tanışın!

Çocukluğunuza dönün ve BAFTA ödüllü Life is Strange oyununun arkasındaki yönetmenlerden ve geliştirme ekibinden dokunaklı ve kalbi ısıtan eşsiz bir hikaye deneyimi yaşayın.

Captain Spirit, Life is Strange 2'nin yepyeni hikayesine ve karakterlerine bağlantılar içeren Life is Strange Universe'de ücretsiz bir demo setidir.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz