Ogznet.com
Image by benzoix on Freepik

Diş Hekimliği, Tus Kitaplarının Doğru Adresi

Her meslek için mesleki bilgi ve beceri oldukça önemlidir. Ancak doktorluk, hemşirelik gibi insan sağlığı ve hayatı ile ilgilenen meslekler için sahip olunan bilgi ve beceri daha da yüksek bir öneme sahiptir. Bu nedenle sağlıkla ilgili olan her meslekte pratik deneyim ile beraber doğru kaynaklardan mesleki bilgi edinilmesi gerekmektedir. Bu meslekler ile ilgili bilgileri derinleştirmek için dikkatli bir şekilde kitap seçilmesi gerekmektedir.

Ema Tıp Kitabevi, yayıncılık sektöründe 11 yıldır hizmet vermekte olan bir firmadır. Firma, sektördeki bu hizmet süresinde oldukça fazla ve önemli iş birlikleri gerçekleştirerek bünyesine oldukça fazla kitap katmıştır. Bu çabaları ile bünyesinde oldukça fazla kitap barındıran bir kitabevi olmayı başarmıştır. Diş hekimliği kitapları ve TUS kitapları kitabevinin sahip olduğu kitaplardan bazılarıdır. Bu alanlar dışında sağlıkla ilgili pek çok alanda da kitaplara sahiptir.

Diş Hekimliği Kitapları

Diş hekimliği, ağız, diş sağlığı ve tedavisi ile ilgilenen bir meslektir. Tıptaki diğer branşlar gibi oldukça derin ve geniş bir bilgi yelpazesine sahip olan bir alandır. Diş sağlığı, hayati bir durum olarak görülmese de hayat konforu ve estetik açıdan öneme sahiptir. Bu nedenle Diş Hekimliği ve uygulamaları da önemli görülmektedir. Ema Tıp Kitabevi bünyesinde, pek çok yöntem ve tedavi hakkında diş hekimliği kitapları bulunmaktadır. Ortodonti ve ortodonti teknikleri, periodontoloji, ilaçlar, anatomi, diş protezleri, endodonti ve daha birçok konuda kitaplara sahiptir. Öğrenciler için olan kitaplar da kitabevinin bünyesinde mevcuttur.

TUS Kitapları

TUS, tıp fakültesi mezunlarının girdiği yüksek öneme sahip bir branş belirleme sınavıdır. Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı olarak da bilinmektedir. Sınavın önemi nedeniyle doğru ve uygun kaynaklar ile çalışmalar yürüterek sınava hazırlanmak daha başarılı bir sonuca ulaşmak için en doğru seçenek olacaktır. Ema Tıp Kitabevi, sahip olduğu branş kitaplarının yanı sıra bünyesinde sınava hazırlanmak için tus kitapları da bulundurmaktadır. TUS’a hazırlanan adayların ilk tercihlerinden olan TUS- DATA yayınevinin ve Klinisyen yayınevinin konu anlatım kitapları ve soru bankaları da Ema Tıp Kitabevinin bünyesinde bulunmaktadır.

Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz