Ogznet.com
Image by pressfoto on Freepik

Sistek Depo Yönetimi Sisteminin Yenilikler Dünyasına Dâhil Olun

Depo yönetim sistemlerimiz, hem pratik, hem de çevre dostu bir sistemdir. Firmalarınızın kağıt tüketimini en aza indirgeyerek, hem ekolojik noktada doğru seçimi yapacak, hem de zamandan ve iş yükünden tasarruf ederek hizmet standartlarınızı yükseltebileceksiniz.

Nakliyesi olacak ürünlerinizin sürecini, mal kabulü, ürün stok kontrolü, ürünlerin yüklenme işlemi gibi rutin faaliyetlerinizi de en pratik haliyle tek mekanizmadan kontrol edebileceksiniz. Ayrıca, depo yönetim sistemini mobil cihazlarınıza entegre ederek her daim tüm bilgi akışını kolaylıkla takip edebileceksiniz.

Depo yönetim sistemlerinin sürdürülebilir çözümleri ile proje süreçlerinde randımanlı bir çalışmayla sektörde bir adım öne çıkarsınız. Bu sistem ayrıca, firmaların kaynak stok kontrolünü yapmak, malzeme ihtiyaçlarını planlamak için kullanılır. Bu bağlamda ihtiyaçları düzenli tutarak firmaların takip sistemi süreçlerini kolaylaştırır. Depo yönetim sistemi genel hatlarıyla;

 • Mal Kabul Etme
 • Yerleştirme
 • Adresler Arası Transfer
 • Depolar Arası Transfer
 • Stok Takibi
 • Ürün Teslimatı ile İlgili İşlemler
 • Blokaj
 • Koli Parçalama
 • Toplama
 • Sevkiyat
 • Sayım İşlemleri ile ilgili modüllere sahiptir.
Depo yönetim sistemi

E-Ticaretin zirvede olduğu günümüz şartlarında, sitenizde stoğu olmayan ürünlerin satışta görünmesi, depo düzeninin olmamasından kaynaklanan karışıklıklar, plansız ve aksak bir sürece neden olur. Yaşanan bu sıkıntılar bir müşterinize dahi yansıdığında bu sizi olumsuz etkiler. Bu durumdan markanız veya firmanız da etkilenir ve olumsuz dönüşler ile bu durum adınızda negatif düşünceler yaratır. Marka güvenilirliği olmayan bir firmanın da piyasada satış gücü kalmaz. Bu nedenle depo yönetim sistemi ile bu sürecin en iyi şekilde koordine edilmesi firmanın da yararına olacaktır. Böylece eksik, yanlış, onaylanmayan ve olumsuz dönüşler alınan sipariş sürecinin de önüne geçilmiş olacaktır.Bu konuda Sistek Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık firmasının sunduğu kolaylıklardan faydalanabilirsiniz.

Genel Hatlarıyla Depo Yönetim Sistemi Özellikleri

Kullanıcı dostu arayüze sahiptir. İnternet tarayıcılarıyla ulaşım sağlanabilir. Kaynak planlama sistemleri ile bütünleşik bir yapıdır. FIFO (ilk giren ürünün ilk çıkması tekniği) /LIFO (Son giren ürünün ilk çıkması tekniği) Sayım Yöntemleri ile kullanıcı bazlı yetkilendirme sağlar. Kâğıt ve El Terminali şeklinde iki farklı kullanım Opsiyonu sunar ve 4 Boyutlu Sistematik Adres Tanımlama yapar. Sistek bilgisayar yazılım ve danışmanlık firmasının sunduğu kolaylıklar sadece depo yönetim sistemi ile sınırlı değildir. Ayrıca servis otomasyon sistemi gibi hizmetlerden de güvenle ve etkili şekilde yararlanabilirsiniz.

Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

Yorumlar

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz