En iyi sanal hayvan bakma oyunları

Bazen gerçek bir evcil hayvana sahip olmak zordur. Belki apartmanda izin verilmiyordur veya sevdiklerinizin alerjisi vardır. Bu isteği tam olarak karşılamasa da, sanal evcil hayvan uygulamaları gibi başka alternatifler de var.

Bunlar, küçük bir sanal evcil hayvanı evlat edindiğiniz, beslediğiniz, temizlediğiniz ve onunla ilgilendiğiniz simülasyon türünün bir alt kümesidir. Türün inişleri ve çıkışları vardır, ancak oyunlar genellikle aile dostu ve sevimlidir. Ayrıca son birkaç yılda popülaritelerinde oldukça büyük bir canlanma oldu. 1990'ların çocukları ve gençlerini biraz eskilere götürecek en iyi sanal hayvan bakma uygulamaları ve oyunları.

1. Bubbu

 

Bu oyunda, Bubbu'ları beslemek, giydirmek, kucaklamak ve yıkamak gibi şeyler yapılabilir. Ayrıca 30'dan fazla mini oyun, küçük bir moda oyunu öğesi ve bir de ev inşa etme öğesi vardır. Ekstra aktiviteler, oyunculara beslenme gibi önemli şeyler arasında yapacak bir şeyler verir. Her şey sanal evcil hayvan teması etrafında toplanıyor ve oldukça iyi bir şekilde birbirine bağlı. Geliştiriciler ayrıca kedi yerine köpeğin olduğu benzer bir oyun olan Duddu'ya da sahipler. Herhangi birini oynayabilirsiniz, oyunlar temelde aynıdır.

2. ‎Dogotchi

Dogotchi, çok basit bir 8 bitlik kullanıcı arayüzüne ve ilgilenmesi gereken sevimli küçük bir köpeğe sahiptir. Ona aşı yaparsın, beslersin, onunla oynarsın ve onunla ilgilenirsin. Oyunda 12 köpek, büyüyen bir tamirci, çeşitli mini oyunlar ve özelleştirilebilir renkler bulunur. Mevcut yavrularınızı yetişkinliğe yükselterek köpeklerin kilidini açarsınız. Bu, uygulama içi satın alma olmadan tamamen ücretsizdir. Reklamlar var ve onları kaldırmak bir yol yoktur. Bu oyun, bu türde harika bir ücretsiz seçenektir. Geliştiricinin başka birçok retro tarzı sanal evcil hayvan uygulaması da vardır.

 

Frojo, uygulama mağazasında onlarca sanal evcil hayvan oyunu bulunan bir geliştiricidir. Bazı seçenekler arasında My Corgi, Moy, Oliver the Virtual Cat, My Chicken, My Lil 'Dino ve diğerleri yer alır. Oyunların hepsi aşağı yukarı aynı şekilde oynanır, bu yüzden gerçekten seçmeniz gereken tek şey, ilgilenmek istediğiniz hayvandır. Mor bir ahtapot uzaylı yaratığına benzeyen Moy dışında hepsi oldukça açıklayıcıdır. Oyunlar, bir dizi mini oyunun yanı sıra sanal evcil hayvanınızın bakımı için yapabileceğiniz küçük şeyleri içerir. Hepsi aile dostudur, tamamen ücretsizdir (reklamlarla birlikte) ve çoğu, oynamak yeterince kolaydır.

4. Godville

 

Godville, gördüğümüz daha benzersiz sanal evcil hayvan uygulamalarından biridir. Maceraya atılmak, kötü adamları öldürmek, ganimet toplamak ve benzeri şeyler de dahil olmak üzere tüm işinizi sizin yerinize yapan bir konunuz var. Bu bir ZPG'dir (sıfır oyunculu oyun) ve bu, oyunun kendi kendine oynadığı anlamına gelir. Siz sadece ona ne yapacağını söyleyin. Gerçekte kendiniz yapmadan tüm RPG macera deneyimine sahip olabilirsiniz. Oyuncu, minyonunuzun hangi loncaya katılacağına, hangi görevleri yapacağına karar verir. Küçük ve düzgün bir oyun ve ne kadar az şey yaptığınıza göre şaşırtıcı derecede eğlenceli.

5. Hellopet

 

Hellopet, başka bir benzersiz sanal hayvan bakma oyunudur. Bu, size küçük bir evcil hayvan vermek için telefonunuzdaki ekran bindirme işlevini kullanır. Evcil hayvan, temelde her zaman telefonunuzda dolaşıyor. Bir metin mesajını cevaplarken veya uygulama çekmecenizi kaydırırken dolaştığını görebilirsiniz. Oyunun kendisi, evcil hayvanı sahiplenmenizi, onunla ilgilenmenizi ve küçük mini oyunlar oynamanızı sağlıyor. Özünde, oldukça geleneksel bir sanal evcil hayvan oyunudur.

6. My Boo

 

My Boo, başka bir geleneksel tarzdaki sanal evcil hayvan uygulamasıdır ve en popüler olanlardan biridir. Sevimli küçük bir damla canavarı evlat edinip büyütüyorsunuz. Oyuncular onu kaldırır, dikkatini verir, besler ve çeşitli kıyafetlerle özelleştirir. Oyun, tüm sanal evcil hayvan işlerini iyi yapıyor. Reklam gösterimleri bazen biraz abartılı olabilir, ancak bunları ortadan kaldırmak için uygulamayı satın alabilirsiniz.

7. My Tamagotchi Forever

 

My Tamagotchi Forever, 1990'lardaki popüler oyunun mobil versiyonudur. Ancak bu klasik oyun gibi görünmüyor veya hareket etmiyor. Yine de iyi bir sanal evcil hayvan uygulamaları deneyimi sağlar. Tamagotchi'nizi sahipleniyorsunuz ve onu büyütmek, onunla oynamak, beslemek ve arkasını temizlemek dahil her zamanki şeyleri yapıyorsunuz. Bu aynı zamanda oyuna oldukça iyi bağlanan düzgün bir artırılmış gerçeklik özelliği içerir. Dürüst olmak gerekirse, sadece AR özelliklerini tek başına denemek için oyunu şiddetle tavsiye ediyoruz. Freemium mekaniğine sahip bir oyundur.

8. Neko Atsume

 

Neko Atsume çok popüler bir kedi oyunudur. Oyuncular zamanlarını kediler için yiyecek hazırlamakla geçirirler ve sonra o kedileri sahiplenirler. Amaç, oyunda bulunan dört düzine kadar kediyi toplamaktır. Kedilerin yaşam ortamını özelleştirebilir ve onlara oynamaları için oyuncaklar verebilirsiniz. Klasik bir sanal evcil hayvan oyunu değil. Ancak yeterince öğeye sahip ve sevimlidir.

9. Pou

 

Pou daha eski bir sanal hayvan bakma oyunudur, ancak aynı zamanda inanılmaz derecede popülerdir. Çoğu sanal evcil hayvan uygulaması gibi oynanır. Bir Pou alırsın ve onunla ilgilenirsin. Bu, diğer bazı oyun mekanikleriyle birlikte beslemeyi, oynamayı ve giydirmeyi içerir. Çok karmaşık değildir. Oyunu aç, Pou'na bak, hepsi bu kadar.

10. Konuşan Tom Arkadaşlarım serisi

 

Konuşan Tom Arkadaşlarım serisi, en ikonik mobil sanal evcil hayvan uygulamalarından biridir. Orijinal Benim Konuşan Tom'um bu yazının yazıldığı tarihte 500 milyondan fazla indirildi. Her halükârda, seride aralarından seçim yapabileceğiniz bir sürü oyun var: Benim Konuşan Tom'um 1 ve 2, Benim Konuşan Angela'm, Konuşan Tom Altına Hücum ve diğerleri. Konuşan Tom'unuzu besler, banyoya götürür ve hatta onunla konuşursunuz. Oynamak için bir sürü mini oyun ve özelleştirme de var. Oyunlar, bunca yıldan sonra bile hala en iyi sanal hayvan bakma uygulamaları arasında yer alıyor.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın