Ogznet.com
Araçlar

Bilgisayarda En Son Değiştirilen Dosyalar Nasıl Bulunur?

30 Kasım 2022 ogz 616 0
Okunma süresi: 0 dk, 47 sn
Bilgisayarda En Son Değiştirilen Dosyalar Nasıl Bulunur?

Last Changed Files, bilgisayarınızdaki en son düzenleme yaptığınız 100 dosyayı bulmanızı sağlar.

Last Changed Files, sabit diskinizde veya birden çok alt dizinde en son değiştirilen 100 dosyayı bulur. Last Changed Files'ı başlattıktan sonra, yazılım sabit diskinizi otomatik olarak tarar ve sabit diskinizde en son oluşturulan 100 yeni veya son değiştirilen dosyayı gösterir. En büyük 100 dosya listesinde aşağıdaki sütunları görürsünüz: dosya adı, tam klasör yolu, dosya boyutu ve son değişiklik tarihi.

Program otomatik olarak düzenleme yapılmış veya yeni oluşturulmuş 100 dosyayı tarar ve bulur. Yapılan değişikleri de; isim değişikliği, klasör değişikliği, boyut değişikliği gibi gösterir.

30 saniyede 200 GB'lık dosyayı tarayabilir. Program bilgisayar kaynaklarını tüketmez, reklam vs. içermez.

İsterseniz herhangi bir sürücüyü veya belirli bir dizini (alt dizinler dahil) seçebilirsiniz. Dosya bulma yazılımı, seçtiğiniz sabit diski veya klasörü otomatik olarak taramaya başlar. Taranmayacak klasörlerin hariç tutma listesini tanımlayabilirsiniz.

Last Changed Files (645 KB)
Daha önce 4 kez indirildi.

Editör

ogz

Ogz

Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için Reklam sayfası aracılığıyla bilgi alabilir ve mesaj gönderebilirsiniz.


Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum yaz