En iyi saç modeli deneme uygulamaları 2023

Beğendiğiniz bir modelde saçınızı kestirmek istiyorsunuz, ancak kuaförde saçınızı riske atmak istemiyor musunuz? Bu durumu çoğu erkek veya kadın yaşamıştır. O zaman saç modeli deneme uygulamaları size yardımcı olabilir. Yerinizden bile kalkmadan hangi saç tipinin size gideceğiniz bulun. İşte en iyi saç modeli uygulamaları listemiz.

Yapay zeka destekli bu uygulamalar, saçlarınızı kesmeden yüzünüzü gerçek zamanlı olarak görmenize ve hangi görünümün size en uygun olduğunu belirlemenize olanak tanır. İstediğin kadar deneme yap ama riskine girme! Hemen istediğiniz saç renklerini denemeye başlayın.

Güzelliğinizin kontrolünü elinize alın. Onu nasıl tanımladığınız size kalmış. Onunla oynayın, yeni bir şeyler deneyin. Tanıdığınız ve sevdiğiniz markalar, tasarımcılar, etkileyiciler ve makyaj sanatçılarıyla deneyler yapın ve onlarla etkileşim kurun. Kendinizi markaların yeni sanal makyaj görünümleriyle ifade edin, ürünleri satın alın ve görünümleri gerçek hayatta yeniden görün.

Ünlü tasarımcılar Laurel DeWitt, The Blonds, Anna Sui, Badgley Mischka ve Carol Lago, Caro Losada, Adele Valencia gibi güzellik fenomenlerinin ve uygulamanın podyumdan fırlamış makyaj ve saç görünümlerini deneyin!

Adından da anlaşılacağı gibi Perfect 365, aradığınız saç makyaj uygulamasıdır. Uygulama, görünümünüzü geliştirmek için birçok saç modeli ve saç rengi seçeneğiyle birlikte gelir.

Perfect 365, AR teknolojisine sahiptir. Ayrıca uygulamada farklı saç stilleri var. Buklelerinizi kesmeden önce sanal kâkülleri deneyin!

2. Style My Hair by L'Oréal

 

L'Oréal ekibinin dahiyane bir eseri. Makyaj yapma konusunda çok ciddiysen, ihtiyacın olan stil uygulaması bu. Farklı saç stillerini ve renk tonlarını denemenize yardımcı olacaktır.

Görünümünüzü deneyin, kaydedin, bir kuaförle bağlantı kurun ve uygulamadaki tüm ayrıntıları alacaklar ve size uygulamada seçtiğiniz rengin aynısını verecekler. Uygulamanın, renklendirmeyi tercih ettiğiniz alanı seçmeniz için size seçenekler sunduğu saç efektleri bölümü ayrıca iyidir.

3. Hair Color Booth™

Pembe saçla nasıl görüneceğinizi hiç merak ettiniz mi? Ya da birkaç mavi çizgiye ne dersiniz? Hair Color Booth bunu öğrenmenizi sağlar.

Saçınızı hayal edebileceğiniz en vahşi tonlarla dijital olarak boyayın. Yeşile döndürün, pembe yapın veya çok renkli bir yaklaşım benimseyin. Uygulamadaki doğal saç boyaları, renginize mükemmel bir son verir ve ayrıca doğru rengi seçmek için hakim olmanızı sağlar.

Uygulama ayrıca görüntüyü indirebileceğiniz ve görüşlerini almak için sosyal medya hesaplarında arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz bir özelliğe sahiptir. 

Hair Color Booth, saçınızı punk saç stillerinden sarıya veya esmere kadar her zaman istediğiniz renge dijital olarak boyamanızı kolaylaştırır. Akla gelebilecek hemen hemen her kombinasyonu oluşturmak için ayarlanabilen geniş bir renk yelpazesinden seçim yapabilirsiniz.

Özellikleri:

  • Süper gerçekçi saç boyama
  • Toplam doğruluk için yakınlaştırma kontrolleri
  • Kayan sekme seçici ile çok çeşitli saç renkleri
  • Sınırsız sayıda çizgi ekleme
  • Sosyal medya paylaşımı
  • Yumuşatma ve saydamlık dahil olmak üzere renk gücü kontrolleri!

Bu listedeki en beğenilen uygulamalardan biri olan FaceApp, bir saç modeli deneme uygulamasından çok daha fazlasıdır. Bu uygulama, görünüşünüzü önemli ölçüde değiştirebilir ve size her zaman istediğiniz model benzeri stili sağlayabilir.

Sadece bu değil, uygulama aynı zamanda sizin zamanda seyahat etmenize de izin veriyor! Faceapp, resimlerinizi daha genç ve daha yaşlı bir görünüme dönüştürebilen çeşitli özelliklere sahiptir. Uygulama ile eski güzel günlerinizi yeniden yaşayın veya bundan 50 yıl sonra nasıl görüneceğinizi görün!

Perfect Hairstyle, saç şekillendirme söz konusu olduğunda en çeşitli uygulamalardan biridir. Aralarından seçim yapabileceğiniz 420'den fazla saç stiliyle Perfect Hairstyle uygulaması, hayal edebileceğiniz her olası görünümü sunarak onu ilgi çekici yapıyor!

Sadece bu değil, uygulama aynı zamanda aralarından seçim yapabileceğiniz renk seçenekleri sunar, böylece size mükemmel bir stil ve bir bütün olarak renk seçenekleri sunar. Buradaki tasarımlar, internetteki en moda tasarımları görebilmeniz için genellikle en son trendlere göre güncelleniyorlar.

Hair Zapp, kullanıcıların yeni bir saç stilinin kendilerine en çok yakışıp yakışmadığını öğrenebilecekleri sanal bir saç şekillendirme mobil uygulamasıdır. Yüksek çözünürlüklü görüntülemeye sahiptir, bu da sonuçların daha gerçekçi görüneceği anlamına gelir, ancak yalnızca sağlanan görüntü yüksek kalitedeyse.

7. Hairstyle Makeover

Günlük saç modeli repertuarınızı genişletmek istiyorsunuz. Bu uygulama, yüz şekliniz ve özelliklerinizle nasıl görüneceğini görmek için sanal bir saç stilini test etmenizi sağlar. Yapmanız gereken tek şey kendi fotoğrafınızı yüklemektir (özel bir gün için saç modeli deniyorsanız, her saç stilinde yakanın nasıl çalıştığını görmek için giymeyi planladığınız kıyafetle fotoğraf çekmenizi öneririz). Orta ve uzun saç modeli seçeneklerinden birini seçip deneme yapın. Hatta sonucu arkadaşlarınızla paylaşabilir ve kuaförünüze götürebilirsiniz. Bu uygulama ayrıca yerleşik düzenleme araçlarına sahiptir.

Yüz şekliniz, belirli bir saç kesiminin size nasıl görüneceği konusunda önemli bir rol oynar. Bu uygulama, saç kesimindeki varsayımları ortadan kaldırır ve mükemmel uzunluğu ve stili yakalamanıza yardımcı olur, böylece o kuaför salonundan tam görünümle çıkarsınız. Bu saç kesimi simülatörü, öncelikle yüklediğiniz fotoğrafı analiz ederek yüz şeklinizin ne olduğunu belirlemenize yardımcı olur. Oradan, test edebileceğiniz bir öneri listesi oluşturacaktır.

9. Hairstyle Try On

Biraz daha gerçekçi ve uygulanabilir saç modelleri sunan bu uygulama, yeni bir şey deneme konusunda ciddi olanlara yardımcı olacaktır. Farklı saç uzunlukları, saç renkleri ve saç stilleri arasından seçim yapabilirsiniz ve düzenleyici aracı, her birini daha da özelleştirmek için ince ayar yapmanıza olanak tanır. Birkaç görünüşe indirgediyseniz ancak nihai bir karar veremiyorsanız, devam edin ve seçeneklerinizi çevrimiçi olarak aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın ve onlardan en sevdiklerini oylamalarını isteyin.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın