Image by storyset on Freepik

En iyi egzersiz uygulamaları Android

Egzersiz, kişinin genel sağlığını koruması için önemlidir. Kalbinizin ve ciğerlerinizin daha iyi çalışmasına yardımcı olur, fazla kilolarınızı vermenizi sağlar ve kasları daha güçlü ve daha uzun süre hareket ettirebilir hale getirir. Doktorların egzersizler hakkında kötü şeyler söylediği bir durum genellikle yoktur.

İşte Android için en iyi egzersiz uygulamaları.

Bu, Play Store'daki daha basit egzersiz uygulamalarından biridir. Kurulum çok kolaydır ve bir kez girdikten sonra belirli vücut gruplarına veya hedeflere odaklanan çeşitli programlara erişebilirsiniz. Daha önce hiç spor yapmamış olsanız bile bu antrenmanları takip etmek kolaydır. Tamamlanan egzersizler veya alınan/verilen kilolar gibi ilerlemenizi kaydetmek için bir bölüm de vardır. Ücretli bir bölüm de var, ancak yalnızca kişiselleştirilmiş bir planın kilidini açmak için ödeme yapmanız gerekiyor.

 

FitOn, bir dizi özellikle birlikte gelen popüler bir egzersiz ve fitness planı uygulamasıdır. Kapsamlı bir kurulum sürecinden sonra, HIIT, kuvvet antrenmanı, meditasyon ve daha fazlasını kapsayan bir dizi programla karşılaşacaksınız. Bu antrenmanların büyük bir kısmı ücretsizdir, ancak belirli programlara erişmek ve bu videoları indirmek için bir ücretli hesaba ihtiyacınız olacak. FitOn, Kardiyo Puanlarını senkronize etmek isteyenler için Google Fit'e de bağlanır ve arkadaşlarınızla birlikte motive olmanıza yardımcı olacak çeşitli sosyal özellikler bulunur.

FitNotes, popüler ve basit bir spor salonu antrenman günlüğü uygulamasıdır. Temel olarak herhangi bir egzersizi takip edebilirsiniz. Buna koşu, kardiyo, direnç (kuvvet) egzersizleri ve daha fazlası dahildir. Deneyimi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz ve uygulama zaten kendi başına bir dizi egzersizle birlikte gelir. Ayrıca bir takvim işlevinin yanı sıra geri yükleme ve yedekleme seçenekleri içerir. Kullanıcı arayüzü yeterince basit ve iyi görünüyor. Bu, halihazırda bir egzersiz rutini olan ve bunu daha iyi takip etmek isteyen kişiler için idealdir. Tüm özellikleri ücretsizdir ve bu, onu mobil cihazlardaki en iyi ücretsiz egzersiz uygulamalarından biri yapar.

JEFIT Workout Tracker hepsi bir arada bir çözümdür. Çeşitli antrenmanlarınızı ve antrenman rutinlerinizi takip etmek için özelliklerle birlikte gelir. Özelliklerden bazıları arasında 1.300'den fazla egzersizin video gösterimi, dinlenme zamanlayıcısı, aralık zamanlayıcısı, vücut ölçüm günlüğü ve hatta egzersiz planlayıcı yer alır. Ayrıca süper kümeler gibi bazı gelişmiş şeyleri de destekler. Yeni başlayanlar, orta seviye ve ileri düzey kullanıcılar için egzersiz rutinleri vardır. Yeterli miktarda işlevselliği ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

 

Leap Fitness, Google Play'de bir dizi egzersiz uygulamasına sahip bir geliştiricidir. Bir ev egzersiz uygulaması ve karın, kalça, kol ve esnemeniz için egzersiz uygulamaları içerir. Leap Fitness ayrıca gerçekten sevdiğimiz bir adım sayacı uygulamasına, yürüyüş ve koşu izleme uygulamalarına ve hatta bir su içme hatırlatma uygulamasına sahiptir. Uygulamaların çoğu ücretlidir. Bunlardan birkaçı reklamla birlikte tamamen ücretsizdir ve başka bazı ödeme seçenekleri de vardır. Özellikle evde egzersiz uygulaması, iyi ücretsiz egzersiz uygulamaları arasındadır.

MyFitnessPal, fitness ve egzersiz için hepsi bir arada başka bir çözümdür. Bu, egzersiz izlemeyi, size egzersiz rutinleri sağlamayı, kalori saymanıza yardımcı olmayı (çeşitli diyetler için destekle birlikte) içerir ve 50'den fazla başka egzersiz cihazı ve uygulamasıyla entegre olur. Tabii ki bu, muhtemelen burada ihtiyacınız olmayan pek çok şey olduğu anlamına gelir. Adımlar ve su alımı gibi şeyleri bile izler. Temelde fitness ile ilgili her şeyi burada mikro olarak yönetebilirsiniz.

 

Nike Training Club, cihazınızda bulundurabileceğiniz harika bir ücretsiz uygulamadır. Belirli kaslara veya belirli ekipmanlara odaklanarak seçebileceğiniz 400'den fazla egzersiz vardır. İlk başta listede gezinmek oldukça kafa karıştırıcıdır, ancak burada herkes için bir şeyler vardır. Özellikle, tüm antrenmanlar video biçiminde sunulur ve kullanıcıların desteklenen cihazlara ekranı yansıtmasına olanak sağlar. Büyük bir ekranın önünde çalışıyorsanız bu iyi olabilir. Uygulama, kullanıcılardan eleştiriler alsa da, tamamen ücretsiz olduğu düşünüldüğünde bu uygulamada gerçekten kusursuzdur.

Runtastic, mobil cihazlardaki en popüler koşu uygulamalarından biridir. Bununla birlikte, şirket başka türde egzersiz uygulamaları da yapıyor. Adım sayacı, uyku izleyici ve şınav, karın kası, kalça, kalp atış hızı takibi ve diğer her türlü şey için çeşitli uygulamalar içeriyor. Ana uygulama, koşularınızı izlemek için çok iyi bir uygulamadır. Uygulamalardan bazıları tamamen ücretsiz, bazılarının tek seferlik ödemesi var ve bazıları da Runtastic abonelik hizmetinin bir parçası. İyi bir egzersiz uygulamaları koleksiyonudur.

Seven, en iyi yedi dakikalık egzersiz uygulamalarından biridir. Ekipman gerektirmeden oldukça iyi bir yedi dakikalık egzersiz seçimine sahiptir. Ek olarak, kullanıcı arayüzü iyi görünüyor ve oyun yönü var. Her insanın üç canı vardır. Bir günü atlarsan bir can kaybedersin. Üç günü atlayanlar tüm ilerlemelerini kaybederler. Uygulama ayrıca 200 egzersiz ve aynı anda birden fazla yedi dakikalık etap yapma yeteneği içerir. Kolay, işlevsel ve hatta bazıları ücretsiz. Yine de, tüm eğlenceli özellikler için bir ücetli aboneliğe ihtiyacınız var.

Stronglifts 5×5, 5×5 antrenman yöntemine sahip bir kuvvet antrenmanı uygulamasıdır. Uygulama, egzersizlerinizi izler, size bir egzersiz rutini verir ve hatta Wear OS için destek içerir. Egzersiz rutinleri maksimum etki için oluşturulur. Ek olarak, cihaz değiştirmeniz durumunda uygulamanın buluta otomatik yedekleme özelliği vardır. Ayrıca iyi, basit bir kullanıcı arayüzü ve çok sayıda izleme özelliği elde edersiniz. Bu çok iyi bir kuvvet antrenmanı uygulaması ve çok pahalı olmayan bir uygulamadır.

Sweat, kadınlar için bir fitness uygulaması olarak kendini gösterir. Kadınların kas geliştirmelerine, hamilelik sonrası vücutlarını şekillendirmelerine ve belirli vücut bölgelerini çalıştırmalarına yardımcı olacak pek çok program sunar. Uygulama, her egzersiz için adım adım videolar içerir, bu nedenle yeni başlayanlar için harikadır. Biraz daha fazla motivasyon arayanlar için sanal zorluklarla birlikte sosyal bir yönü de var. Mevcut en ucuz egzersiz uygulaması değildir, ancak diğer uygulamaları aşırı derecede erkeksi bulanlar bu uygulamadan keyif alabilir.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın