Android için en iyi widget uygulamaları 2022

Android için en iyi widget uygulamaları ile hava durumu, notlar ve daha fazlasını ana ekranınıza ekleyebilirsiniz. Bunun için en iyi Android widget’ları burada.

Widget'lar Android'in en sevilen özelleştirme araçlarındandır ve platformun en kullanışlı özelliklerinden biri olmaya devam ediyor. Ana ekranınıza yerleştirebileceğiniz bu küçük uygulamalar, hava durumu tahminleri gibi bir bakışta hızlı bilgiler için idealdir. Bazen müziği veya telefonunuzun el fenerini kontrol etmek için düğmeleri vardır.

Ancak harika widget'lar sunan bu kadar çok uygulama varken, en iyi widget uygulamalarını nasıl bulacaksınız? İşte her kullanıcının sahip olması gereken en iyi Android widget'larının bir listesi.

1. En İyi Hava Durumu Widget'ı: Overdrop

Overdrop, Android'in sürekli genişleyen hava durumu uygulaması türünün en etkileyici üyelerinden biridir. En iyi görünenlerden biridir ve tüm hava durumu hizmetlerinden dakika dakika doğru tahminler sunar.

Ayrıca widget'lara yoğun bir şekilde odaklanıyor. 25 ücretsiz widget ve bir uygulama içi satın alma yoluyla yükseltme yaparsanız 29 tane daha alırsınız. Aklınıza gelebilecek hemen hemen her stili kapsarlar.

2. En İyi Saat ve Alarm Widget'ı: Chronus

Her ana ekranın harika görünen bir saat widget'ına ihtiyacı vardır. Chronus size bir sürü widget verir. Eklenen gündem görünümü, hava durumu, hisse senetleri veya bir haber akışı ile dijital ve analog saat seçenekleri sunar. Hatta günlük adımlarınızı ana ekranınıza koyan Google Fit ile uyumlu bir widget'ı bile var.

Chronus widget'larının görünümünü ve her bölümünü özelleştirebilirsiniz. Play Store'dan bazı üçüncü taraf uzantıları indirerek daha da kullanışlı hale getirebilirsiniz. Chronus widget'larını nasıl özelleştireceğiniz konusunda kafa yorduğunuzda, Android için en havalı widget'lardan bazıları haline gelirler.

3. En İyi Not Widget'ı: Google Keep

Play Store'da widget'lı birçok mükemmel not alma uygulaması bulacaksınız. Ancak Google Keep'i geçen uygulama yok gibidir.

İki widget sunar. Bunlardan biri, temel bir not, liste, sesli not, el yazısı not veya fotoğraflı not oluşturmanıza olanak tanıyan basit bir kısayol çubuğudur. Diğeri, notları ana ekranınıza sabitlemenizi sağlar. Alışveriş listeleri veya dışarıdayken hatırlamanız gereken herhangi bir şey için idealdir.

4. En İyi Takvim Widget'ı: Month

Month, kullandığınız duvar kağıdı, simge seti veya başlatıcı ile sorunsuz bir şekilde uyum sağlayacak 90'dan fazla temaya sahip güzel bir takvim widget koleksiyonudur. Herkes için bir şeyler sunar.

Şık, şeffaf, tam sayfa bir Month görünümü seçebilir veya profesyoneller için uygun daha işlevsel bir Gündem görünümüne gidebilirsiniz. Google Takvim ile de tamamen uyumludur.

5. Yapılacaklar Listesi için En İyi Widget: TickTick

TickTick, sizi çok daha üretken hale getirmeyi garanti eden bir widget koleksiyonuyla birlikte gelen harika bir görev yönetimi uygulamasıdır. Kapsamlı bir çok sayfalı yapılacaklar listesinden üç günlük bir gündem görünümüne ve temel bir kontrol listesine kadar çeşitlilik gösterir. Ertelemeyi ortadan kaldırmanıza ve daha fazla iş yapmanıza yardımcı olacak bir Pomodoro zamanlayıcı widget'ı bile var.

6. En İyi Pil Widget'ı: Battery Widget Reborn

Şık bir pil widget'ı, ihtiyacınız olduğunu bilmediğiniz widget fikirlerinden biridir. Telefonunuzun kalan şarjını kontrol etmeniz gerektiğinde basit bir pil widget'ı bir zorunluluktur ve gün boyunca pil ömrünüzü uzatmanıza yardımcı olabilir.

Battery Widget Reborn, oldukça basittir: içinde bir sayı olan küçük bir 1x1 dairedir. Bu sayı bir yüzde veya tahmini kalan süreniz olabilir. Bazı ekstra pil istatistikleri için de tıklayabilirsiniz.

Güzel bir grafiği sevenler için Battery Widget Reborn, pil ömrünüzün mevcut kullanım hızında nasıl azalacağını görmenizi sağlayan harika bir grafik widget'ı da sunuyor.

7. En İyi El Feneri Widget'ı: Flashlight Widget

El fenerleri, Android uygulamalarının en kötü üne sahip kategorilerinden biridir. Çoğu zaman gereksiz reklamlarla ve verilerinize izinsiz ulaşan yanları ile veya daha da kötüsü ile doludurlar.

Flashlight Widget temiz bir uygulamadır. Ücretsizdir, açık kaynaklıdır, reklam içermez ve izin gerektirmez.

Aslında, tek yaptığı, el fenerinizi açmak için kullanabileceğiniz ana ekranınıza küçük bir açma/kapama düğmesi bırakmaktır. Ve bunu düşündüğünüzde, gerçekten yapması gereken tek şey bu, bu yüzden en kullanışlı widget'lardan biri ve Android için en iyi widget uygulamalarımızdan biri.

8. En İyi Müzik Widget'ı: Musicolet Müzik Çalar

Spotify, Apple Music ve diğer canlo yayın hizmetlerinin, uygulamayı açmadan müziklerinizi kontrol etmenize olanak tanıyan kendi widget'ları vardır. Ancak telefonunuzda kayıtlı müzikleri dinlemeyi tercih ediyorsanız ve onu kontrol etmek için harika görünümlü bir widget istiyorsanız, Musicolet'ten başkasına bakmayın.

Kulaklık kontrolleri ve çoklu sıra desteği gibi sıra dışı özellikleriyle sadece harika bir müzik çalar olmakla kalmaz, aynı zamanda kullanışlı bir widget seçimi de sunar. Bunlar, seçtiğiniz çalma listesine göz atmanızı sağlayan daha büyük bir seçeneğe kadar, albüm kapaklı standart müzik kontrolleri gibi temel özellikleri içerir.

9. En İyi Twitter Widget'ı: Albatross for Twitter

Üçüncü taraf Twitter uygulamaları Android'de her zaman iyi değildir. Resmi uygulamanın bazı özelliklerinden yoksundurlar ve sahip olabilecekleri kullanıcı sayısı sınırlıdır. Ancak, resmi Twitter istemcisinin bir widget'ı olmadığı için de araştırmaya değer.

Zaman çizelgenize bir bakışta bakmak, takip ettiğiniz belirli bir kullanıcının tweet'lerini görmek veya ana ekranınızda aklınızdaki her şeyi hızlı bir şekilde yayınlamanıza izin veren kısayollar almak istiyorsanız, Albatros iyi bir seçenektir. .

Bu üç widget'ın yanı sıra, hizmeti nasıl kullandığınıza göre özelleştirebileceğiniz özelliklerle dolu bir uygulama var ve ayrıca Android 12'nin Material You temasına güncellendi.

10. En İyi Borsa Widget'ı: Investing.com: Borsa & Hisse

Hisse senedi fiyatlarınızı takip etmek, bir widget'ın en iyi kullanımlarından biridir. Investing.com'un borsa uygulamasının bir parçası olarak iyi bir tane var. 70'in üzerinde global borsada hisse senedi arayabilir ve istediğiniz kadar hisse izleyebilirsiniz. Bunlar, tam bir ana ekran paneline sığdırmak için yeniden boyutlandırabileceğiniz widget'ınıza otomatik olarak eklenir. Daha sonra gerçek zamanlı fiyat güncellemelerini görüntüleyebilirsiniz.

Kripto para birimlerini takip etmek istiyorsanız, Investing.com'un Bitcoin widget'lı ve Investing.com Kripto Verileri adlı bir uygulaması da var.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın