Ogznet.com
Photo by Tomasz Zagórski on Unsplash

Android için en iyi 10 Torrent uygulaması ve Torrent indirici

Daha çok bilgisayarlar üzerinden Torrent dosyalarını indirsekte, cep telefonlarından da Torrent indirmenize yardımcı olacak uygulamalar vardır. Android için birçok torrent uygulaması var. İşte Android için en iyi torrent uygulamaları ve torrent indiricileri.

BitTorrent ve µTorrent, aynı geliştirici tarafından yapılan iki torrent uygulamasıdır. Ancak farklı iki uygulama olmalarına rağmen temel özellikleri aynıdır. Temel özellikleri arasında yalnızca kablosuz ağda indirme, depolama konumunu seçme ve aynı protokollerin tümü için destek vardır. µTorrent, basit bir torrent uygulaması olarak çalışır, BitTorrent, bağımsız sanatçıların yasal müzik ve video torrentlerini tanıtarak yoluna devam ediyor. BitTorrent, torrent indirmenin yanı sıra müzik keşfi için de iyidir. µTorrent daha basit bir torrent uygulaması için daha iyidir. Her ikisinin de reklam içeren ücretsiz sürümleri vardır.

BitLord oldukça iyi çalışan bir torrent indiricisidir. Ayrıca Chromecast desteği, altyazı desteği ve daha fazlasıyla birlikte yerleşik bir ses oynatıcıya sahiptir. Mobil internet kotanızı yanlışlıkla harcamamanız için varsayılan olarak etkinleştirilen bir yalnızca Wi-Fi modu vardır. Kullanımı basittir ve dosya indirme konumlarınızı seçmek gibi şeyleri yapabilirsiniz.

3. Flud

Flud, Android için basit ve güzel bir BitTorrent istemcisidir. BitTorrent protokolünün gücü şimdi telefonlarınızda. Telefon veya tabletinizdeki dosyaları kolayca paylaşabilir, telefon veya tabletinize dosyalar indirebilirsiniz.

Flud, daha güçlü torrent uygulamalarından biridir. Basit ve net bir arayüze sahiptir. Bu, büyük torrentleri yönetmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, uygulama çeşitli protokolleri, torent bağlantılarını, RSS besleme desteğini ve hatta birkaç temayı destekler.

FrostWire, Android için henüz kullanımı kolay popüler bir torrent indiricisidir. Diğer torrent indiricilerin aksine, gerçek bir yerleşik torrent araması, gelişmiş bir indirme yöneticisi, müzik çalar ve bir medya kütüphanesi vardır.

Tüm bu özellikler tek bir ücretsiz uygulamaya dahil edilmiştir, böylece kolayca sevdiğiniz şeyleri bulabilir, müzik, film ve videoları doğrudan telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz.

FrostWire, dosyayı birden fazla parçaya bölerek ve aynı anda birçok kaynaktan indirerir. Böylece geleneksel yöntemlerden daha hızlı indirebilirsiniz. Gerçek bir ücretsiz dosya indiricisi olarak, FrostWire tüm dosya türlerini indirir, bu nedenle öncelikle ses ve video göz önünde bulundurularak tasarlanmasına rağmen, kitap, pdf dökümanları, oyunlar, yazılımlar, resimler ve daha fazlasını da indirebilirsiniz.

LibreTorrent, libtorrent'e dayalı, Android için ücretsiz bir torrent istemcisidir. Dosyaları doğrudan cihazınıza indirebilir ve paylaşabilirsiniz.

LibreTorrent, açık ve koyu modlu basit bir Materyal Tasarımı arayüzüne sahiptir. Ek olarak, tüm aktif torrentlerinizi takip edebilirsiniz. Bu, ihtiyacınız varsa mükemmel bir ücretsiz torrent indiricisidir.

Torrnado uzaktan masaüstü veya sunucu üzerinde çalışan Transmission© BitTorrent istemcisine erişmenize olanak sağlar.
Yani torrentleri yönetmek için, Transmission web arayüzü üzerinden bağlanır.

Torrnado, torrentleri kendi başına indirmez. Bunun yerine, bilgisayarınıza bağlanır. Bu şekilde torrentlerin bilgisayarda indirildiğini görürsünüz. Çoğu masaüstü işletim sistemi için popüler bir çapraz platform torrent uygulaması olan Transmission ile çalışır. Uygulama, torrent ekleyip kaldırmanıza, oturum istatistiklerini ve diğer yönetim özelliklerini görmenize olanak tanır. Ücretsiz sürüm bir deneme sürümüdür.

TorrDroid daha yeni torrent uygulamalarından biridir. Torrent aramak için bir arama motoru sunana torrent indirme uygulamasıdır.

TorrDroid, .torrent dosyaları, mıknatıs bağlantıları, çoğu protokol, yalnızca Wi-Fi indirmeleri ve daha fazlası için destek içerir. Tasarım basit ve kullanımı kolaydır. Uygulama ayrıca reklam ile ücretsizdir.

Transdrone, Torrnado gibi çalışır. Bilgisayarınız için bir torrent yönetimi uygulamasıdır. Torrent programınızı veya ev sunucunuzu uzak bir konumdan yönetmenizi sağlar. Uygulama, torrentleri başlatabilir ve durdurabilir, torrent ekleyebilir, öncelikleri ayarlayabilir, izleyicileri görüntüleyebilir ve daha fazlasını yapabilir. Arayüz biraz eskidir ancak, uygulama işlevsel ve kullanışlıdır.

tTorrent en popüler torrent uygulamalarından biridir. tTorrent, Android tabanlı cihazlar için basit ve kolay en iyi torrent (P2P) indirme aracıdır. Telefonunuza yada tabletinize büyük dosyaları (ücretsiz filmler, ücretsiz albümler, ücretsiz programlar, ücretsiz MP3 dosyaları vb.) yüksek hızla indirin.

tTorrent , bir çok özelliğe sahiptir ve temel özelliklerin çoğunu içerir. Torrentleri indirir, indirme ayarlarını değiştirmenizi sağlar ve magnet bağlantılarını ve diğer protokolleri destekler. Kullanıcı arayüzü modern ve basittir.

10. nzb360

nzb360, bir dizi hizmeti de destekleyen bir torrent uygulamasıdır. Listedeki bazı hizmetler uTorrent, qBittorrent, Deluge, SABnzbd, NZBget ve diğerlerini içerir. Uygulamanın daha dik bir öğrenme eğrisi vardır ve oturum açma bilgileri gibi bazı şeyler gerektirir. Ancak yapılandırdıktan sonra Sonarr, Radarr vb. şeyleri sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz. Torrent indirme kısmı, diğer işlevlerin çoğuna göre ikincildir, ancak bu, birçok uygulamaya harika bir alternatiftir.

Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz