Ogznet.com
Bağımlılık Yapan En İyi Mobil Oyunlar Paylaş:
Menu vector created by vectorpouch - www.freepik.com

Bağımlılık Yapan En İyi Mobil Oyunlar

Bağımlılık yapan oyunları bu kadar popüler yapan şey nedir? Genel olarak, oynamak için uzun zamanalar gerektirmeyen oyunlardır. Ancak, yaşamak istediğiniz bir tür heyecan barındırırlar. Oyuna hakim olma ve yüksek puanlar almaya çalışırken, keyifli vakitler geçirebilirsiniz. İşte Android ve iOS için en iyi bağımlılık yapan oyunlar!

Bu yazının içeriği: Kapat

Bağımlılık Yapan En İyi 15 Telefon Oyunu

1. Alto's Odyssey

 

Alto's Odyssey mükemmel bir arcade oyunudur. Ufuk çizgisinin hemen ötesinde geniş ve keşfedilmemiş bir çöl uzanır. Sırlarını keşfetmek için sonu olmayan bir kumkayağı yolculuğunda Alto ve arkadaşlarına katılın. Rüzgarlı kumulların üzerinden uçun, nefes kesici kanyonların üzerinden geçin ve evinizden çok uzaktaki olağanüstü yerlerde saklı şehirler keşfedin.

Yol boyunca binlerce sırrı açığa çıkarırken sarmaşıkların içinde geçecek, sıcak hava balonlarının üstünden zıplayacak, taş duvarları geçecek ve yaramaz lemurlar yakalayacaksınız.

2. Asphalt 9: Legends

 

Asfalt 9: Legends, uzun bir arcade yarış oyunu serisindeki en yenisidir. Bu bir öncekilerle aynı temel mekaniklere birkaç küçük ekstra ekler. Oyun çok büyük. Açmak için bir sürü araba, bir sürü etkinlik ve oyun seviyeleri ve sağlam bir çevrimiçi çok oyunculu mod var. Bu oyunlar mükemmel grafikleri, basit mekanikleri ve bağımlılık yapıcı doğaları için en dikkate değer.

Rüya gibi pek çok araçtan dilediğini seç, dünya çapında muhteşem mekanlarda rakip hız makineleriyle yarış. Asphalt 9: Legends; bu oyun başka oyunlar ile karşılaştırılamaz çünkü hiçbir oyunda bulamayacağın Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi pek çok efsane üreticinin imzasını taşıyan gerçek hiper otomobillerden geniş bir yelpaze sunuyor.

3. Crossy Road

 

Crossy Road, bu neslin sonsuz Frogger versiyonudur. Bir tavuğa bürünün ve yollara düşün ve arabalara dikkat edin ya da suya düşmemeye çalışın. Bu oyun, basit, aile dostu ve sadece düz bir eğlence sunuyor. Kontroller de basittir. Bu oyunu Android TV'de bile oynayabilirsiniz. Kilitlenebilir çeşitli karakterler vardır veya bunları açmak için uygulama içi satın alımları kullanabilirsiniz. Bir grup Disney karakterine sahip bir Disney Crossy Road da var. Ayrıca arkadaşlarla eğlenmek için online ve yerel çok oyunculu modları var.

4. Cytus II

 

"Cytus II", Rayark Games tarafından oluşturulmuş bir müzik ritim oyunudur. Ctyus II, şu anda mobil cihazlar için en iyi ritim oyunları arasındadır. Evet, aslında mobilde iyi ritim oyunları var. Cytus II (ve öncülü) mükemmel örneklerdir. İyimser, hızlı tempolu ve oynamak için bolca bölüm var. Ücretsiz sürümü çeşitli zorluklarda iyi sayıda bölüme sahip. Şarkı paketlerini uygulama içi satın alımlar olarak satın alabilirsiniz. Bunlar kalıcı eklemelerdir.

5. Duet

 

Duet, en çok bağımlılık yapan oyunlardan biridir. İki boya topu olarak oynadığın bir bulmaca oyunu. Kurallar basit: iki topu senkronize olarak kontrol edin, her şeye rağmen hayatta kalın ve sakin olun. Göreviniz, seviyenin sonuna ulaşmak için topları düşen platformlar etrafında döndürmektir. Başarısızlık, boyalarınızın platformda uyarıldığı anlamına gelir ve orada kalır, böylece seviyeyi tekrar oynattığınızda nereye bulaştığınızı görebilirsiniz. Kampanya modunu ücretsiz olarak alabilirsiniz. Oyun modlarının geri kalanı ücretlidir. Kontrol edilmeye değer bir oyun!

6. Faraway 3: Arctic Escape

 

Faraway 3: Arctic Escape bir macera bulmaca oyunudur. Değişik ortamlarda 18 seviyeden geçiyorsunuz. Her seviye, içinde küçük bulmacalar bulunan bir tapınaktır. Bazı oyun özellikleri aile geçmişiniz hakkında bir hikaye, oyun kullanımı için bir ekran görüntüsü ve daha fazlasını içerir. Faraway çok az sayıda bulmaca oyunları serisidir, bu yüzden her üçünü de denemenizi öneririz. İlk dokuz seviye ücretsizdir. Bundan sonra, tek bir uygulama içi satın alma işlemi tüm oyunun kilidini açar.

Zihninize meydan okuyacak, sizi büyüleyecek ve saatlerce inanılmaz mobil oyun eğlencesi sunan bir oda kaçış bulmaca oyunu.

7. Game Dev Tycoon

 

Game Dev Tycoon mükemmel bir simülasyon oyunudur. Temelde bir oyun imparatorluğunu sıfırdan inşa edersiniz. Oyuncular bilgisayarlı bir yatak odasında başlar. Zamanla, donanımlarını, becerilerini ve çevrelerini geliştirirler. Sonunda, büyük bir oyun geliştiricisine dönüşürler.

Çok satan oyunlar yarat, şirketini ileriye taşımak için yeni teknolojileri araştır ve yeni oyun türlerine yatırım yap. Pazarın lideri ol ve tüm dünyadan hayranların olsun.

Oyun tek bir satın alma seçeneği sunar ve uygulama içi satın alma seçenekleri yoktur. Bu, satın almanız durumunda herhangi bir kısıtlaması olmadan istediğiniz kadar oynayabileceğiniz anlamına gelir.

8. RobTop Games (5 oyun içerir)

 

RobTop Games, iyi bir dizi oyuna sahiptir. Ana oyun ücretli ve bu bir eylem platformu. Karakterinizi kişiselleştirmenize, her türlü zorlu zorluk seviyelerinde oynamanıza izin verir. Ayrıca üç tane daha Geometry Dash oyunu da var. Hepsinin farklı temaları ve bazı farklı ince öğeleri var. Ancak, hepsi temelde aynı şekilde oynanırlar. Oyunların üçü reklamlarla tamamen ücretsizdir. Hangisini aldığın gerçekten önemli değil. Hepsi oldukça bağımlılık yapan oyunlar.

9. Halfbrick Studios

 

Halfbrick Studios, Google Play'de popüler bir geliştiricidir. Fruit Ninja, Dan the Man ve Subway Surfers gibi birkaç popüler oyunu var. Muhtemelen onlardan en az iki tanesini duymuşsundur. Dan the Man ve Subway Surfers, sırasıyla platform ve sonsuz koşucu mekaniği kullanırken, Fruit Ninja tamamen bağımlılık yaratan bir arcade klasiğidir. Mükemmel zaman geçirme oyunları ve genelde süper bağımlılık yapıyorlar.

10. Pocket City Free

 

Pocket City başka bir mükemmel simülasyon oyunudur. Sim City gibi bir oyun. Bir şehir yaratır, altyapısını inşa eder, herkesi mutlu eder ve daha fazlasını yaparsınız. Temelde bu oyunların nasıl oynandığını biliyorsanız kolayca oynayabilirsiniz. Oyuncular şehri doğru bir şekilde inşa ediyor ve temel olarak kendini yönetiyor ve zayıf bir yapı işleri çok zorlaştırıyor. Ayrıca, oyun hem dikey hem de manzara modları, çevrimdışı oyun ve diğer bazı güzel şeyler için destek içerir. Bu tek bir satın alma oyunu ama aynı zamanda ücretsiz bir sürümü var. Strateji simülatörleri aldıkça bağımlılık yapıyor.

11. PUBG Mobile

 

PUBG Mobile, konsol ve PC'deki en popüler savaş oyunlarından ikisidir. Mobil cihazlarda oldukça popüler bir oyun. Bu oyunların her ikisi de çok benzer çekirdek mekaniğine sahiptir. Bi ton başka oyuncuyla bir savaş alanına düşüyorsun. Hayatta kalan son kişi oyunu kazanır. 

Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan oyunda, 100'e yakın oyuncu, rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler.

Günlük etkinlik ve mücadelelerin yanı sıra aylık güncellemeler ile PUBG MOBILE devamlı zenginleştirilmeye devam ediyor.

12. Reigns: Her Majesty

 

Reigns: Her Majesty, eğlenceli kart oyunudur. Aslında biraz Tinder gibi çalışıyorlar. Bir senaryo ve bir seçenek ile bir kart açılır. Senaryoya nasıl cevap verileceğini seçmek için sola veya sağa kaydırın. Doğru yap ve başarılı ol ya da yanlış seç ve başarısız ol. Oldukça hassas bir denge gerektirir. Cevapları ezberleyebilir ve bu şekilde başarılı olabilirsiniz. Oyun, ek bir uygulama içi satın alma olmadan ücretlidir.

13. SEGA Forever oyunları

 

SEGA, bir sürü eski oyunu remastering yaparak mükemmel bir iş çıkardı. Sonic the Hedgehog, VectorMan, Gunstar Heroes, Super Monkey Ball: Sakura Edition, Kid Chameleon ve diğerleri dahil olmak üzere seçmek için bir çok oyun var. Her oyun reklamlar ile tamamen ücretsizdir. Bu oyunlar, daha eski bir oyun dönemi ile iletişim kurmak için mükemmeldir.

14. Sky Force Reloaded

 

Sky Force Reloaded, Sky Force imtiyazındaki en son oyun. Tehlikelere uçtuğunuz, havaya uçtuğunuz ve seviyenin sonuna kadar hayatta kalmaya çalıştığınız bir dizi yukarıdan aşağı atıcı oyunudur. Ek olarak, orta seviye olarak savaşın ortasında sıkışıp kalmış insanları kurtarmak gibi yapabileceğiniz küçük yan görevler var. Oyun güzel, pürüzsüz oynuyor ve yapacak çok şey var. Bu, geminizi daha güçlü hale getirmek için yükseltmeyi içerir. Bu bi ton eğlence içerir ve tekrar tekrar oynamak çok keyiflidir.

Sky Force Reloaded bildiğiniz ortalama düzeydeki ilerlemeli shooter oyunlarına benzemez. Harikulade ortamlarla ve muazzam efektlerle sizi kendisine çekecek. Sağladığı üstün oyun mekanikleri, ilerleme sistemi ve oyun içi toplanan nesnelerle oynamayı bırakamayacaksınız. Oyunu bitirdikten sonra daha fazla oynamak isteyeceksiniz. Neyse ki bu aşamaya gelmeden önce yapılması gereken çok şey var.

15. Supercell oyunları

 

Supercell, tüm mobil platformalarda en popüler oyunlardan bazılarına sahiptir. Bunun bir sebebi var, çünkü bağımlılık yapıyorlar. Onların oyunları arasında Boom Beach, Clash of Clans ve Clash Royale sayılabilir. Boom Beach ve Clash of Clans krallık oluşturucu oyunları ve Clash Royale bir kart düello oyunudur. Hepsi bir ton içeriğe ve çok sayıda tekrarlanabilirliğe sahip nispeten basit oyunlardır. İnsanlar bu oyunları yıllardır oynuyor, çünkü kısa oyun seanslarıyla oynamak çok kolay.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz