Resim Антон Русецкий tarafından Pixabay'a yüklendi

Android için En İyi 8 Ağır Çekim Video Uygulaması

Bugünün amiral gemisi akıllı telefon kameralarının çoğu, ağır çekim video kayıt özelliği ile birlikte geliyor. Ancak Android telefonunuzda henüz ağır çekim video kayıt özelliği bulunmuyorsa, Google Play Store’da ihtiyaçlarınızı karşılayacak birçok Android uygulaması vardır. Google Play Store’daki bu uygulamalar, Android telefonunuzla ağır çekim videolar kaydetmeyi veya ağır çekimde normal bir video oynatmayı destekler. Ağır çekim video kayıt uygulaması saniyede daha fazla kare kaydeder.

Burada, Android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz en iyi ağır çekim video uygulamalarından bazılarını sunuyoruz.

 

10 milyondan fazla indirme ile Slow Motion Video FX, en iyi ve kullanımı kolay ağır çekim video uygulamalarından biridir. Bu en iyi ağır çekim video uygulaması hızlı hareketli videolar da oluşturabilir. Videoları YouTube ve Instagram gibi sosyal medya sitelerine yüklemek oldukça basit ve kolaydır.

Uygulamayı kullanarak bir video kaydedecekseniz, güzel bir çekim için çözünürlüğü 720 × 480 ve 1280 × 720 arasında tutmanız önerilir. Videonun hızı, 0.20 ile 5.00 arasında değişen basit bir ölçekle değiştirilebilir. 1'den küçük değerler videoyu yavaşlatır ve 1'den büyük değerler videoyu hızlandırır.

2. KMPlayer

KMPlayer, daha önce masaüstü bilgisayarlardan tanıdığımız ve artık Android cihazlarda da kullanılabilen bir medya oynatıcıdır. Akıllı telefon ve tabletinizde kullanabileceğiniz uygulama 4k, 8k UHD video kalitesinde dosyaları oynatabilen bir HD video oynatıcıdır. Bu ağır çekim video oynatıcı uygulaması 30'dan fazla dilde özelleştirilebilir. Bu Android oynatıcı uygulaması, videoları orijinal video hızının 0,1 ila 4 katı arasında oynatabilir. Hızlandırmaya veya videoları yavaşlatmaya ek olarak, KMPlayer çoklu göreve de izin verir. Sadece bir örnek olarak, KMPlayer'ı kullandığınızda Google Drive'a göz atabilir ve en sevdiğiniz videoyu aynı anda oynatabilirsiniz.

 

KineMaster, Android cihazlar için zengin özellikli ve çok kullanılan bir ağır çekim video düzenleme uygulamasıdır. KineMaster, tam donanımlı bir video düzenleyicisidir. KineMaster ve bütün düzenleme araçlarını kullanmak ücretsizdir. Buna 4K'ye kadar olan çözünürlükteki videoları dışa aktarma da dahildir. Ancak, uygulamanın ücretsiz bir sürümü, kaydedilen videolara bir KineMaster logosu ekler. Ancak, aboneliğe dayalı tam sürüme geçtiğinizde bu logo olmaz. Bu en iyi ağır çekim video uygulamasının tam sürümü, kesinlikle video düzenleme deneyiminizi güçlendirecek ilginç ve güçlü özelliklerle doludur. Arabirime, profesyonel standart videolar oluşturmaya yardımcı olan düzenleme araçları yüklenmiştir.

KineMaster hemen hemen tüm ses, video ve görüntü formatlarını destekler ve Android 4.1.2 ve sonraki sürümleri çalıştıran cihazlarda çalışır. Müzik parçalarından yer paylaşımlarına ve efektlere kadar çeşitli özelliklere sahip bir Asset Store vardır. Bu ağır çekim video düzenleme uygulaması, kolay bir önizleme sağlayan gerçek zamanlı ses-video kaydını destekler. Parlaklık ve doygunluk kontrolü, animasyon stilleri, hassas kırpma, ses filtreleri, geçiş efektleri, bu uygulamanın sağladığı zengin özellik ve araçlardan bazılarıdır. KineMaster sadece manzara modunda çalışır ve ekran alanının optimize edilmiş kullanımı açısından oldukça iyidir.

4. Videoshop

Videoshop, Play Store'daki en havalı ve şık video editörlerinden biridir. Bu uygulama videoları yavaşlatır ve hatta geniş düzenleme araçları koleksiyonuyla videolarda düzenlemeler bile yapabilir. Sosyal medya sitelerinde video paylaşmak, Vine'da stop motion videoları kaydetmek, ters oynatmak ve birden fazla videoyu bir araya getirmek, bu ağır çekim video düzenleyici uygulamasının en iyi özelliklerinden birkaçıdır.

Uygulama, kütüphanesinde video ile oynatılabilen geniş bir ses efektleri koleksiyonuna sahiptir ve hatta videolara kendi sesinizi kaydedebilir ve gömebilirsiniz. Ayrıca, müzik kitaplığından müzik seçme seçeneği de vardır. Videolar, animasyonlu başlıklar ve uygulamanın izin verdiği 10 farklı geçiş efektiyle izlemek için eğlenceli hale getirilebilir. Bu uygulama, tüm video düzenleme ihtiyaçlarınız için eksiksiz bir pakettir. Bu uygulamanın en iyi özelliklerinden biri, videoları gerçek zamanlı olarak düzenlemeye izin vermesidir.

Video Dieter 2 ağır video kayıt uygulaması, zaman atlamalı video kaydetmek için kullanılır. Bu ağır video kayıt uygulaması, video kalitesini korurken büyük boyutlu videoları da sıkıştırabilir. Uygulama videolara şarkı eklemenize izin verir. Uygulamanın desteklediği çok çeşitli video düzenleme özelliklerinden biri ağır çekim video kaydı yapmaktır.

Bu ağır video kaydedici, çıkış videolarının çözünürlüğünde ve video kalitesinde değişiklik yapmak için oldukça basittir. Video Dieter 2 ile videoları 0.25x'e kadar yavaşlatmak mümkündür ve orijinal hızın 4 katına kadar hızlandırılabilir. Ayrıca, Video Dieter 2, videolardan gereksiz yerleri kesebilir.

Slow Motion Frame Video Player, Play Store'daki ağır çekim videoları yapmak için video kare hızını kontrol edebilen başka bir uygulamadır. Uygulamanın güç tüketimi geliştiriciler tarafından en verimli şekilde yönetilir. Uygulamanın arayüzü oldukça basittir ve videoları sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmak tek tıklamayla bir adımdır.

Videoların hızını değiştirmeye ek olarak, bu uygulama ile çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Uygulama çok çeşitli renk filtreleri uygulamak için kullanılabilir. Uygulama HD / SD videoları destekler ve hatta ses perdesini bile değiştirebilir. Ağır çekim video oynatıcı, Android cihazınıza dahil etmek için kompakt bir video düzenleyicisidir.

 

CyberLink'in PowerDirector Video Editor Uygulaması, Android için video düzenleyici uygulamaları segmentinde bir güç merkezidir. Play Store'daki video düzenleme uygulamalarını destekleyen 4K bant genişliği artıyor ve PowerDirector eşsiz hakimiyet konusundaki itibarını sürdürüyor. Uygulamanın yenilikçi zaman çizelgesi düzenleme arayüzü ve yeni film yapımcısı ile profesyonel videolar düzenlemek ve oluşturmak mümkündür. En havalı özelliklerden biri de kolaj oluşturucudur. Kolaj oluşturucu resim ve video kolajları yapabilir ve hatta en sevdiğiniz müziği videolara eklemenize izin verir.

Videonuzu yavaşlatın veya istediğiniz gibi hızlandırın. Efektli çekimlerinizi arkadaşlarınızla ve ailenizle sosyal medyada paylaşın.

Videolarınızda ağır çekim ve hızlı oynatma gibi düzenlemeler yapmanızı sağlayan bir uygulama. Bu ağır çekim ve hızlı çekim video düzenleyici ile videonuzu hızlı ve yavaş çekimde izleyebilir, ayrıca kaydedebilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı ücretsizdir.

  • Düşen bir şeyi kaydedin ve yavaş çekimde izleyin ve kaydedin.
  • Yolculuğunuz veya öğretici bir anı hızlı hareketli video olarak kaydedin.
  • Arkadaşlarınızın eğlenceli anlarını ağır çekim ve hızlı hareketli videolar ile kaydedin ve çok daha fazlasını yapın.
  • Evcil hayvanlarınızı ağır çekimde kaydedin.

Uygulamanın kullanım şekli:

  • Galeriden herhangi bir video seçin veya kameradan video kaydedin.
  • Videonuzu 4x'e kadar hızlandırın veya 1 / 4x kadar yavaşlatın.
  • Hızlı hareket için birçok seçenek arasından seçim yapın - 1.25x, 1.5x, 1.75x, 2x, 2.25, 2.50x, 2.75x, 3x, 3.25x, 3.5x, 3.75x, 4.0x
  • MP4, WMV, 3GP, AVI, MPG, M4V, MPEG4, MOV, MKV, WEBM, M2V, vb. video formatlarını destekler.
0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın