Ogznet.com
Program İncelemesi

Advanced SystemCare 16 Free

03 Kasım 2022 ogz 3153 1
Okunma süresi: 5 dk, 9 sn
Advanced SystemCare 16 Free

Advanced SystemCare, PC’nizi temizlemek, optimize etmek, hızlandırmak, korumak ve ayrıca gizliliğinizi sağlamak için hepsi bir arada, ancak kullanımı kolay bir yardımcı programdır.

Advanced SystemCare 16, Windows PC'leri hızlandırmak ve korumak ve ayrıca kullanıcıların gizliliğini korumak için kullanımı kolay ancak hepsi bir arada bir yazılımdır. Akıllı AI Modu, gereksiz dosyaları kolayca temizlemek, gizlilik izlerini temizlemek, casus yazılım tehditlerini kaldırmak, başlangıç öğelerini yönetmek, interneti hızlandırmak ve sistem açıklarını ve güvenlik açıklarını düzeltmek için tek tıklamayla güçlü bir yaklaşım sağlar. Ayrıca Advanced SystemCare 16, PC'nin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak ve daha temiz hale getirmek için Monitor, Win Fix, Internet Booster, Smart RAM, Large File Finder, Disk Cleaner, File Shredder, Software Updater ve DNS Protector gibi 20'den fazla kullanışlı araç sunar.

Kullanımı Son Derece Kolay

Temiz, sezgisel ve bilgilendirici kullanıcı arayüzü ile Advanced SystemCare, yeni başlayanlar için bile kolayca gezinebilir. Ayrıca, esnek ve özelleştirilebilir ayarlar, her şeyi kontrolünüz altında yapar.

Tek Tıkla Bilgisayarınızı Temizleyin

Bilgisayarınız zaman içinde çok sayıda gereksiz, geçici ve yinelenen dosya biriktirebilir. Eski PC'nizin yeni bir başlangıç yapmasına yardımcı olmak için onları temizlemek ister misiniz? Güçlü 1 tıklama AI Modu bunu sizin için kolayca yapabilir. Temizleme ve optimize etme alışkanlıklarınıza ve bilgisayarınızın performans durumuna bağlı olarak, PC'niz için kişiselleştirilmiş bir tarama ve düzeltme çözümü sağlayabilir.

Kontrolü ele almak ve bilgisayarınızı nasıl temizleyip optimize edeceğinize kendiniz karar vermek istiyorsanız, kapsamlı Manuel Modu seçebilirsiniz. Gizlilik izlerini temizleme, casus yazılımları kaldırma, gereksiz dosyaları, artıkları, geçersiz/bozuk kayıt defteri girişlerini ve geçersiz kısayolları temizleme, güncel olmayan programları ve sürücüleri güncelleme, interneti hızlandırma, disk hatalarını, sistem zayıflıklarını ve güvenlik açıklarını düzeltme ve antivirüs ve güvenlik duvarı korumalarını etkinleştirme gibi özel ihtiyaçlarınıza göre bilgisayarınızı özgürce ayarlamanıza olanak tanır.

Bilgisayarınızı ve Ağınızı Hızlandırın

Bilgisayarınız takılıyor veya yanıt vermiyor mu? Ağır dosya indirme veya video akışından muzdarip misiniz? Artık bazı değişiklikler yapmanın zamanı geldi.

Advanced SystemCare, kaçırılmayacak bir seçimdir. PC'nizi hızlandırmak ve interneti hızlandırmak için pek çok özellik sunar, örneğin PC'nizin daha hızlı açılmasını sağlamak için gereksiz başlangıç ​​öğelerini devre dışı bırakmak; PC'nizin daha sorunsuz çalışmasını ve daha hızlı yanıt vermesini sağlamak için gereksiz program işlemlerini, zamanlanmış görevleri ve arka plan hizmetlerini durdurmak; RAM/CPU/Disk kullanımı, CPU/GPU/Anakart sıcaklığı ve fan hızı gibi sistem kaynaklarını gerçek zamanlı olarak izleme ve yüksek RAM/CPU/Disk kullanımı ile işlemleri hızlı bir şekilde sonlandırarak PC'nizi güçlendirme; sistem çökmelerini, ekranların donmasını ve cihaz sorunlarını önlemek için donanım sürücülerini güncelleme; güvenlik açıklarını ortadan kaldırmak ve bu yazılımların en yeni özelliklerinden en kısa sürede yararlanmanızı sağlamak için eski yazılımları güncellemek; ve internette özgürce gezinmenizi sağlamak ve sizi sinir bozucu reklam bombardımanından kurtarmak için ağınızı ve tarayıcılarınızı her yönden hızlandırmak.

Sisteminizi ve Önem Verdiğiniz Verileri Koruyun

Advanced SystemCare, bilgisayarınızı temizlemenin ve hızlandırmanın yanı sıra bilgisayar sisteminizin güvenliğini de sağlar. Sisteminizi virüslere veya saldırılara karşı korumak için virüsten koruma ve güvenlik duvarı korumalarını kolayca etkinleştirmenize yardımcı olur. Büyük bir veritabanına sahip Anti-Spyware özelliği, yalnızca yaygın olanları değil, ortaya çıkan ve gizli olanları da çeşitli tehditleri algılayabilir ve kaldırabilir.

Advanced SystemCare'in sadece sisteminizi koruduğunu mu düşünüyorsunuz? Ayrıca kişisel verilerinizi önemser, çünkü gizliliğinizin en önemli önceliği olduğunu bilir. Kayıtlı parolalar dahil olmak üzere gizlilik izlerinizi temizleyerek, dijital parmak izlerinin çalınmasını önlemek için çevrimiçi kimliğinizi ve etkinliklerinizi gizleyerek, hassas verilerinize yetkisiz erişimi engelleyerek, kimlik avı dolandırıcılıklarını, şüpheli e-postaları ve rahatsız edici reklamları önleyerek sizin için daha güvenli bir dünya yaratabilir ve hatta ana sayfa ve arama motoru değişiklikleri hakkında sizi uyarıyor.

20+ Kullanışlı Araçlar

Advanced SystemCare'in yalnızca yukarıdaki özelliklere sahip olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyor olabilirsiniz. Bellek kullanımını izleyen ve bunları otomatik olarak serbest bırakan Smart RAM, ağ ayarlarını optimize eden Internet Booster ve internet bağlantısını hızlandırmak için Firefox, Edge ve Opera gibi popüler tarayıcılar, sistem sorunlarını analiz eden Win Fix, bilgisayarınıza gizlice giren davetsiz misafirleri yakalayıp sizi bilgilendiren FaceID, değerli disk alanınızı kaplayan büyük dosyaları bulan ve gereksiz dosyaları kolayca silmenize yardımcı olan Large File Finder ve kötü amaçlı yazılımların sisteminizi değiştirmesini önleyen DNS Koruyucu DNS ayarları gibi hala 23 etkili araç sunuyor.  .

Son söz

Advanced SystemCare, hem eski hem de yeni bilgisayarlar için somut faydaları olan yetenekli, esnek ve güvenilir bir bilgisayar yardımcı programıdır. PC'nizin tüm potansiyelini ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir ve size daha hızlı ve daha güvenli bir PC'nin benzeri görülmemiş bir deneyimini sunar.

Özetle, Advanced SystemCare, bilgisayarınız için en kapsamlı korumayı ve en iyi optimizasyonu sağlar.

Advanced SystemCare 16 - Ücretsiz Full Lisans Kodu

Ücretsiz bir Advanced SystemCare Ultimate 16 Key Ürün Anahtarı lisansı edinmek için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz:

  • Programın ücretsiz sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirin ve bilgisayarınıza yükleyin.
  • Aşağıdaki lisans kodunu kullanarak “Etkinleştir> Lisans Gir” menüsünden Pro sürümünü etkinleştirin.

  • Advanced SystemCare Ultimate Full Lisans Kodu: 1EDF2-C8BDF-8BF50-55A1N

    • Bu Full sürüm 6 aylıktır ve sadece 200 adet ile sınırlıdır.

Bu sayfada sizlere Advanced SystemCare 16 indirme linki, Advanced SystemCare key ve IObit yazılımının dağıttığı Advanced SystemCare 16 lisans kodu paylaşılmıştır.


Editör

ogz

Ogz

Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için Reklam sayfası aracılığıyla bilgi alabilir ve mesaj gönderebilirsiniz.
Yorumlar (1)

avatar

BraveHearthTM 31 Mart 2022

Teşekkürler, işime yaradı. Emeğinize sağlık.


Yorum yaz