Advanced SystemCare Ultimate

Advanced SystemCare Ultimate, Windows PC için güçlü ve tam ölçekli bir güvenlik ve performans yardımcı programıdır. Sistem güvenliğinizi ve gizliliğinizi en üst düzeye çıkarmak ve ayrıca bilgisayarınızı temizlemek, optimize etmek ve hızlandırmak için virüslere, fidye yazılımlarına ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlamak için size tek elden bir çözüm sunar.

Kullanımı Son Derece Kolay

Temiz, sezgisel ve bilgilendirici kullanıcı arabirimi ile Advanced SystemCare Ultimate, yeni başlayanlar için bile kolay bir kullanım sunar. Ayrıca, esnek ve özelleştirilebilir ayarlar, her şeyi elinizin altında ve kontrolünüzde tutar.

Bilgisayarınızı Çeşitli Tehditlerden Koruyun

En son dünya lideri Bitdefender antivirüs motoru ve büyük ölçüde geliştirilmiş IObit fidye yazılımı önleme motoru ile Advanced SystemCare Ultimate, PC'nizin güvenliğini çok daha yüksek bir seviyeye taşıyor. Bilgisayarınızı yalnızca virüsler, kötü amaçlı yazılımlar, casus yazılımlar, reklam yazılımları, Truva atları, keylogger'lar, botlar, solucanlar ve korsanlar gibi yaygın tehditlere karşı korumakla kalmaz, aynı zamanda ortaya çıkan ve gizli tehditleri de önler. Ayrıca Advanced SystemCare Ultimate, dosyalarınızı fidye yazılımı tarafından şifrelenmeye karşı da korur.

Özel Verilerinizi Güvence Altına Alın ve İnternette Güvende Olun

Advanced SystemCare Ultimate'ın yalnızca bilgisayarınızın sistemini korumakla kalmaz, aynı zamanda gizliliğinizin en önemli öncelik olduğunu bildiği için bilgisayarınızdaki kişisel verileriniz ve çevrimiçi etkinliklerinizle de ilgilenir. Yükseltilmiş Gizlilik Koruması ve Tarayıcı Koruması ile Advanced SystemCare Ultimate, hassas verilerinize yetkisiz erişimi engellemenize, gizlilik izlerinizi kaldırmanıza, kimlik avı dolandırıcılıklarını, şüpheli e-postaları ve diğer tarayıcı tabanlı riskleri önlemenize yardımcı olur, size ana sayfa ve arama motoru değişikliklerini zamanında hatırlatır. Can sıkıcı reklamları engeller ve size güvenli ve anonim bir çevrimiçi gezinme deneyimi sunmak için dijital parmak izinizi gizleyerek gerçek çevrimiçi kimliğinizi ve etkinliklerinizi gizler.

Tek Tıkla Bilgisayarınızı Temizleyin

Bilgisayarınız zaman içinde çok sayıda gereksiz, geçici ve yinelenen dosya biriktirebilir. Eski PC'nize yeni bir soluk getirmek için onları temizlemek istiyorsanız, güçlü 1-tıklamalı AI Modu bunu sizin için kolayca yapabilir. Temizleme ve optimize etme alışkanlıklarınıza ve bilgisayarınızın performans durumuna bağlı olarak, bilgisayarınız için kişiselleştirilmiş bir tarama ve düzeltme çözümü oluşturabilir. Elbette, kontrolü ele almak ve bilgisayarınızı nasıl temizleyeceğinize ve optimize edeceğinize kendiniz karar vermek istiyorsanız, kapsamlı Manuel Modu da seçebilirsiniz. Gizlilik izlerinin taranması, casus yazılımların kaldırılması, gereksiz dosyaların, artıkların, geçersiz/bozuk kayıt defteri girdilerinin ve geçersiz kısayolların temizlenmesi, eski programların ve sürücülerin güncellenmesi, internet hızının artırılması, disk hatalarını, sistem zayıflıklarını ve güvenlik açıklarını düzeltmesi gibi birçok özellik elinizin altındadır.

Bilgisayarınızı ve İnterneti Hızlandırın

Bilgisayarınız donuyor veya yanıt vermekte yavaş mı? Yavaş dosya indirme veya video izleme sorunu mu yaşıyorsunuz? Artık bazı değişiklikler yapmanın zamanı geldi. Advanced SystemCare Ultimate, bilgisayarınızı ve internetinizi hızlandırmak için pek çok özellik sunar; örneğin, bilgisayarınızın daha hızlı açılmasını sağlamak için gereksiz başlangıç öğelerini devre dışı bırakmak; bilgisayarınızın daha sorunsuz çalışmasını ve daha hızlı yanıt vermesini sağlamak için gereksiz program işlemlerini, zamanlanmış görevleri ve arka plan hizmetlerini durdurma; RAM/CPU/Disk kullanımı, CPU/GPU/Anakart sıcaklığı ve fan hızı gibi sistem kaynaklarını gerçek zamanlı olarak izlemek ve PC'nizi güçlendirmek için yüksek RAM/CPU/Disk kullanımı ile işlemleri hızlı bir şekilde sonlandırmanıza izin vermek; sistem çökmelerini, donan ekranları ve aygıt sorunlarını önlemek için donanım sürücülerini güncelleme; güvenlik açıklarını ortadan kaldırmak ve bu yazılımların en yeni özelliklerinden en erken zamanda yararlanmanızı sağlamak için eski yazılımları güncellemek; ve internette özgürce gezinmenizi sağlamak için ağınızı ve tarayıcılarınızı çok yönlü bir şekilde hızlandırmak.

20'den Fazla Kullanışlı Araç

Advanced SystemCare Ultimate'ın sadece yukarıdaki özelliklere sahip değildir. Bellek kullanımını izleyen ve otomatik olarak serbest bırakan Smart RAM, ağ ayarlarını optimize eden ve internet bağlantısını hızlandırmak için Internet Booster, bilgisayarınıza gizlice giren davetsiz misafirleri yakalayıp sizi bilgilendiren FaceID, değerli disk alanınızı kaplayan büyük dosyaları bulan ve işe yaramaz dosyaları kolayca silmenize yardımcı olan Büyük Dosya Bulucu ve kötü amaçlı yazılımların sisteminizi değiştirmesini önleyen DNS Koruyucu DNS ayarları, sistem sorunlarını analiz eden Win Fix gibi 23 etkili araç sunar.

Sonsöz

Advanced SystemCare Ultimate, sisteminizi ve gizliliğinizi korumak için birinci sınıf ve tercih edilen bir virüsten koruma yardımcı programının yanı sıra bilgisayarınızın tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için yetenekli ve güvenilir bir sistem optimizasyon aracıdır.

Advanced SystemCare Ultimate - Ücretsiz Full Lisans Kodu

Ücretsiz bir Advanced SystemCare Ultimate Key Ürün Anahtarı lisansı edinmek için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz:

 • Programın ücretsiz sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirin ve bilgisayarınıza yükleyin.
 • Aşağıdaki lisans kodunu kullanarak “Etkinleştir> Lisans Gir” menüsünden Pro sürümünü etkinleştirin.

 • Advanced SystemCare Ultimate Full Lisans Kodu: 6BC15-39A2F-917D3-92C1N (Etkinleştirmek için son gün 15 Şubat 2023)

  • Bu Full sürüm 6 aylıktır ve sadece 200 adet ile sınırlıdır.

Bu sayfada sizlere Advanced SystemCare Ultimate indirme linki, Advanced SystemCare Ultimate key ve IObit yazılımının dağıttığı Advanced SystemCare Ultimate lisans kodu paylaşılmıştır.

0
0
2
0
2
5
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar (1)

 • avatar
  BraveHearthTM

  Teşekkürler, işime yaradı. Emeğinize sağlık.

  Cevapla
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın