Daha İyi WhatsApp Web Deneyimi Chrome WhatsApp Eklentisi

Bilgisayarda WhatsApp Web’i kullanırken farklı bir deneyim elde etmek istiyorsanız, WhatsApp Web deneyiminizi geliştirecek Chrome WhatsApp eklentileri burada. WhatsApp Web için harika Microsoft Edge ve Google Chrome uzantılarının bir listesini derledik.

Facebook'un sahibi olduğu WhatsApp, oldukça popüler bir anlık ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır. Bu sosyal mesajlaşma uygulaması ile kullanıcılar metin mesajları, ses kayıtları, resimler, belgeler, konum, video gönderebilir ve sesli/görüntülü arama yapabilir. Her gün bir milyardan fazla insan WhatsApp kullanıyor. Bu, popülaritesinin ve küresel olarak kullanımının bir göstergesidir.

WhatsApp'ın kullanımı tamamen ücretsizdir ve çok çeşitli etkili özellikler sunar. WhatsApp'ın en son sürümü, çoklu cihaz desteği, kaybolan mesajlar ve çok daha fazlasını sunar.

Akıllı telefonlarda WhatsApp oldukça gelişmiştir. Ancak, aksine, WhatsApp Web, ara sıra ortaya çıkan yeni güncellemelere rağmen sınırlı özelliklere sahiptir. Neyse ki, WhatsApp web deneyimini geliştirmek için kullanılabilecek çok sayıda Chrome Uzantısı var. Bu en iyi Chrome WhatsApp eklentileriyle WhatApp'ın masaüstü sürümünün özelliklerini genişletebilirsiniz.

Not: Aşağıda belirtilen tarayıcı uzantıları, Microsoft Ege, Brave, Torch, Vivaldi vb. gibi tüm Chromium tabanlı web tarayıcıları için çalışır.

WhatsApp Web Deneyimini Geliştirmek için En İyi Chrome WhatsApp Uzantıları

Zenginleştirici bir WhatsApp Web deneyimi için kullanılabilecek birkaç tarayıcı uzantısı vardır. WhatsApp web için özenle seçilmiş Chrome uzantılarına bir göz atın ve kullanımınıza göre bunlardan bir veya daha fazlasını yükleyin.

WhatsApp'ta çok sayıda mesaj alıyor ve acil olanlara cevap vermekte zorlanıyor musunuz? Bunun için Cooby'yi kullanmak mükemmel bir seçimdir. Burada artık sohbetlerinizi bilgisayarınızda farklı sekmelerde gruplandırabilirsiniz. Bu şekilde, istediğiniz sohbet dizisini kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Chrome uzantısı, bazı varsayılan sistem sekmeleriyle birlikte gelir. Bunlara okunmamış sekmesi, gruplar sekmesi, yanıt bekleyen sekmesi, 1:1 sekmesi ve yanıt gerekiyor sekmesi dahildir. Bunun dışında uzantı, kullanıcıların özel sekmeler oluşturmasına da olanak tanır.

Okunmamış mesajlarınız olduğunu nasıl bileceksiniz? Bu kolay! Sekmelerde yeşil bir noktaya dikkat edin. Bu, kullanıcılara okunmamış mesajları olduğunu bildiren sinyaldir.

WhatsApp Web'i açmadan WhatsApp bildirimleri almak mümkün müdür? Notifier for WhatsApp Web ile bu mümkündür. Notifier Chrome uzantısının kullanımıyla önemli bildirimleri asla kaçırmazsınız. Bunun masaüstündeki WhatsApp Web deneyimini iyileştirmenize yardımcı olacağından eminiz.

Ünlem işareti olan turuncu simgeyi merak ediyorsanız, bağlantı sorunlarınız var demektir. Mesajlaşmaya devam etmek için WhatsApp Web'in telefona bağlı olduğundan emin olun.

X ile kırmızı bir simgenin görünümü, web oturumunun farklı bir bilgisayar veya tarayıcıda açıldığını gösterir. Öte yandan, (…) içeren gri simge, WhatsApp Web'in yüklendiği anlamına gelir.

WhatsApp Web için en güvenilir Chrome uzantılarından biri WhatsGreen Multi Messenger'dır. Bununla kullanıcılar, yalnızca bu uzantıyı kullanarak WhatsApp, Telegram, Line, FB Messenger ve çok daha fazlası gibi farklı sosyal medya mesajlaşma uygulamalarına erişebilir.

En son sürüm, uzantıyı daha da çekici hale getiren çok sayıda özellik sunar. Örneğin, pin çubuğu, kullanıcıların kolay erişim için diğerlerini gizlerken önemli mesajlaşma hizmetleri eklemesine olanak tanır. WhatsGreen Multi Messenger'ı kullanarak masaüstünüzdeki diğer birçok mesajlaşma uygulamasıyla WhatsApp Web'e erişmek artık çok kolay.

4. WAToolkit

WhatsApp bildirimlerini kaçırmaktan sıkıldıysanız, WAToolkit tercih edilen WhatsApp Web uzantısıdır. Bilgisayarda WhatsApp sekmesi açık olmasa bile bildirimleri kaçırmazsınız.

WAToolkit, araç çubuğuna bir WhatsApp düğmesi ekler. Bu şekilde, okunmamış mesajların sayısını her zaman görüntüleyebilirsiniz. Fare ile simgenin üzerine gelindiğinde, okunmamış mesajların bir özetini de görebilirsiniz.

WhatsApp düğmesini görmek istemiyor musunuz? Bu kolay! Tek yapmanız gereken Gizle düğmesine dokunmak. Hem giden hem de gelen mesajlarda sohbet penceresinden tam olarak yararlanmanızı sağlayan metin balonlarını etkinleştirebilirsiniz.

WhatsApp'ta görünmez olmak ister misiniz? Bu durumda, Chrome uzantısı WAIncognito yardımcı olabilir. Kullanıcıların okundu bilgilerini ve durum güncellemelerini devre dışı bırakmasına olanak tanıyan özelliklerle WhatsApp'ta gizli moda geçmenize yardımcı olur. Artık insanların WhatsApp'ta sürekli mesaj atması veya sizi rahatsız etmesi konusunda endişelenmenize gerek yok.

Bu Chrome uzantısı, kullanıcıların okundu bilgisi özelliğini ve en son görülen güncellemeleri KAPALI ve AÇIK konuma getirmelerine olanak tanıyan yeni bir menü ekler. Ayrıca, uzantı silinen mesajı da işler ve bir süre sonra geri yükler.

Ayrıca bir zaman aşımı da ayarlayabilirsiniz. Metni açtıktan sonra belirli bir süre geçtikten sonra okundu bilgilerini otomatik olarak göndermenizi sağlar.

WhatsApp'ta iş akışınızı yarı otomatik hale getirmek istiyorsanız, Vepaar, WhatsApp Web için Chrome uzantıları listemizde ideal bir seçimdir. Bu tarayıcı uzantısı, işinizi sorunsuz bir şekilde yürütmenize yardımcı olmak için birden fazla CRM tabanlı özellik sunar. Müşteri profilleri oluşturabilir, anketler düzenleyebilir ve işletme sayfanızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Bunun dışında Vepaar, kullanıcıların özelleştirilmiş yanıtlar göndermesine izin verirken mesajları ve medyayı kaydetmeye de yardımcı olur. Vepaar'ı kullanarak müşterilerinizle WhatsApp üzerinden bağlantı kurmak artık çok kolay.

Vepaar, hizmet ve ürünlerin satışına yardımcı olur. Ayrıca, bu uzantı ile müşteriler hizmetlerinizi veya ürünlerinizi kolaylıkla keşfedebilir. Uzantıyı yükledikten sonra, özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir demo planlayabilirsiniz.

WhatsApp için oldukça popüler olan bir başka Chrome uzantısı da WA Web Plus. WhatsApp Web deneyimini geliştirmek için binlerce kullanıcı tarafından tercih edilen yaygın olarak kullanılan bir uzantıdır. Bu Chrome uzantısının farklı özellikleri popülaritesine katkıda bulunur.

Bu uzantıyla, kullanıcılar gizlilik için görüntüleri ve mesajları kolaylıkla bulanıklaştırabilir. Bunun dışında, yazma durumunuzu gizli tutarken durumu anonim olarak görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, dönüşümleri ekranın üst kısmına sabitleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Ayrıca, karanlık mod mükemmel bir eklentidir. Yoğun gecelerde kullanın ve işinize devam edin. Uzantı ayrıca çoklu mesaj yayını, otomatik yanıtlar, CRM entegrasyonu vb. gibi çok çeşitli iş araçları sunar.

Diğer dikkate değer özellikler, silinen mesajları geri yükleme, WhatsApp ekranını kilitleme, özel sohbet duvar kağıdı vb.

En iyi WhatsApp web uzantıları listemizde bir sonraki uzantı Contact Saver. WhatsApp sohbetlerinden ve gruplarından kişileri dışa aktarma ve kaydetmek istiyorsanız, Contact Saver uzantısını seçmek mükemmel bir fikirdir. Burada kullanıcılar, WhatsApp sohbetlerinden ve gruplarından kişileri, bilinmeyen numaraları vb. kaydedebilir.

 

Bir başka ilginç özellik ise, uzantıyı kullanırken artık WhatsApp durumunuzu doğrudan güncelleyebilmenizdir. Kişilerin dışa aktarma biçimi, vCard veya CSV biçiminde olacaktır.

Ayrıca, kişileri bilgisayar, telefon ve e-posta adresi gibi farklı seçeneklerle aktarabilirsiniz. Kişinin adı bilinmiyorsa abone, telefon numarasının hemen önüne W harfini ekleyerek bir isim verir.

Auto WhatsApp Translator ile artık anlamadığınız diğer dillerde insanlarla sohbet etmek mümkün. Gelen ve giden WhatsApp mesajlarını gerçek zamanlı olarak farklı dillere çevirin. Mesajlarınızı çevirmek için Google Çeviri ve WhatsApp sayfaları arasında geçiş yapmaktan bıktınız mı? Bu uzantı, tek bir ekstra tıklama olmadan sizin için otomatik olarak yapar ve arkadaşlarınız veya müşterilerinizle iletişim kurmak için hayatınızı kolaylaştırır.

Bu uzantı, WhatsApp Web'de giden ve gelen mesajları otomatik olarak çevirerek, 110'dan fazla farklı dilde herhangi biriyle iletişim kurmanıza olanak tanır.

10. Blueticks

Yöneticiler için her şeyin mükemmel sırada olduğundan emin olmak önemlidir. Buna yardımcı olmak için Blueticks Chrome uzantısını deneyebilirsiniz. Bu WhatsApp Web uzantısıyla, görevleri yönetebilir, gelecek için mesajları planlayabilir, özelleştirilmiş mesajlar gönderebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

WhatsApp Web için bu Chrome uzantısının diğer kullanışlı özellikleri, şablonları yönetebilir, listeleri gönderebilir ve kampanyalar oluşturabilir. Ayrıca, kişileri CSV'den de içe aktarabilirsiniz. Yinelenen mesajları planlamak da kolaydır.

Müşterilere doğum günleri veya yıldönümleri için tebrik göndermek, bağ geliştirmenin harika bir yoludur ve bu uzantı, bunu birkaç tıklamayla hızlı bir şekilde yapmanızı sağlar.

Adından da anlaşılacağı gibi, WhatsApp Web için gizlilik uzantısı, WhatsApp'ta gizliliğinizi korumaya odaklanır. Uzantı, özellikle kamusal alanlarda daha fazla gizlilik sağlamak için mesajları bulanıklaştırır. Fareyi üzerlerine getirmek içeriği ortaya çıkaracaktır.

Ayrıca, çeşitli seçenekleri kullanabilir ve gizlilik için hangi öğeleri bulanıklaştırmayı tercih ettiğinize karar verebilirsiniz. Bunlara profil resimleri, son mesaj önizlemesi, sohbetteki tüm mesajlar ve medya önizlemesi dahildir.

Chrome uzantısının gizlilik sağlamasının bir başka yolu da giriş alanını aydınlatmasıdır. Bu, mesajı yazarken rengin solması anlamına gelir. Başkalarının mesajlarınızı okumasını zorlaştırır.

WhatsApp'ta müşterilere birden fazla kişiselleştirilmiş mesaj göndermek ister misiniz? Bu durumda, WASender Free Plugin'i seçmek harika bir fikirdir. Ücretsiz sürümde okunmamış sohbetleri ekranın üst kısmına sabitleyebilir, sınırsız mesajlaşma alabilir ve excel sayfaları yükleyebilirsiniz. Gizlilik özellikleri de harika!

Ancak, birkaç özelliğe daha erişmek için profesyonel sürüme de yükseltebilirsiniz. Bunlara ek gönderme, özelleştirilmiş toplu mesajlaşma, sohbet robotları oluşturma, mesajlar arasındaki zaman boşluklarını ayarlama vb. dahildir. Farklı kişi türleri için tek tıklamayla anında indirmeyi de seçebilirsiniz.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın