Ogznet.com
Image by Biljana Jovanovic from Pixabay

Ücretsiz CV Hazırlama için CV Hazırlama Formu Siteleri

Ücretsiz CV hazırlama için doğru araçlarla, profesyonel ve iyi görünümlü bir CV oluşturabilirsiniz. İşte, hazır ve ücretsiz CV hazırlama formu örnekleri ile en iyi CV hazırlama siteleri.

Hazır CV örnekleri ile hızlı, profesyonel CV oluşturun, CV indirin. CV hazırlamak için kullanılan klasik yöntem olan Microsoft Word şablonları ile çok zaman harcandığını ve istenen sonucu almanın çok meşakkatli olduğunu gören ekip sizin için bu kullanışlı siteyi hazırlamış. Bu sitedeki hazır ve boş CV örnekleri ile kolayca CV'nizi hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız özgeçmişleri bir hesap açarak kaydedebilir ve internet bağlantısının olduğu her yerden açıp-düzenleyebilir, yazdırabilir veya PDF formatında cihazınıza indirebilirsiniz.

CV yazarken CV’de hangi bilgiler yer almalı, hangi fontu kullanmalıyım, CV’ye nasıl dosya eklerim, nasıl iyi bir CV şablonu bulurum, yazdığım CV’yi nasıl PDF’e çevirebilirim gibi soruların hepsine çözüm getirmek için cvlogin.com sitesini kullanabilirsiniz.

Eğer ücretsiz bir hesap açarsanız indirdiğiniz CV belgelerinde CVlogin telif yazısı yer alır.

Daha basit ve hızlı bir özgeçmiş oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Kullanmak için kaydolmanızı gerektirmeyen güncellenmiş arayüz, iyi bir CV oluşturma adımlarını gerçekleştirmenizi sağlar. İlk önce bir önyazı oluşturun. Ardından kişisel detaylar, profesyonel bir özet, deneyimler, projeler, eğitim ve beceriler hakkında bilgi ekleme adımlarını izleyin.

Finish Up'a sekmesine ulaştığınızda, her biri kendi stiline sahip dört farklı CV şablonu arasından seçim yapabileceksiniz. Ayrıca satır yüksekliğini, yazı tipi boyutunu ve metin veya simge isteyip istemediğinizi de ayarlayabilirsiniz. İşiniz bittiğinde, ücretsiz PDF formatında CV'nizi indirin.

ResumGo, Microsoft Word, Google Dokümanlar veya başka bir ofis programında düzenleyebileceğiniz ücretsiz bir boş cv örnekleri koleksiyonuna sahiptir. Diğer birçok siteden farklı olarak, indirme işlemi tamamen ücretsizdir ve üye olmanız gerekmez.

Web sitesi aynı zamanda basit kategoriler ve filtreler ile şablonlara göz atmayı kolaylaştırıyor. Kategoriler, şablonları “basit ve profesyonel”, “modern” ve “yaratıcı” olarak ayırır. Filtreler, 1 sütun veya 2 sütun, fotoğraflı veya fotoğrafsız, siyah beyaz veya renkli vb. gibi seçenekleri içerir.

Google'da “özgeçmiş hazırlama” olarak arama yaptığınızda, çok sayıda sonuç çıkar. Ancak, bu sitelerde CV hazırlayıp son aşamaya geldiğinizde CV'yi indirmek için garip kısıtlamalarla veya fiyatlarla karşılaşırsınız.

Bu site kısıtlamaları olmayan en iyi özgeçmiş hazırlama sitesidir. Özgeçmişinizin stilini seçin ve ardından verileri doldurmaya başlayın. Her bölümde, Resume Beacon ne yazacağınız ve nelerden kaçınmanız gerektiği konusunda ipuçları sunar. Beş adımı tamamlayıncaya kadar devam edin ve sonra sunulan tüm şablonlara bir göz atın.

Tüm şablonların kullanımı ücretsizdir. Dosya PDF formatında indirilebiliyor. Resume Beacon'a kaydolmanızı tavsiye ederim, böylece verilerinizi kaydeder ve ilerde özgeçmişinize ekleme yapabilir, verileri silebilir veya değiştirebilirsiniz.

CV.Me, online olarak paylaşabileceğiniz veya kaydedip yazıcıdan çıktı olarak alabileceğiniz bir hazır CV oluşturmak için en kolay seçenektir.

Siteye gidin ve tüm kutuları doldurmaya başlayın. Bu kutular profiliniz, iş ve mesleki deneyimler, beceriler, başarılar, eğitim, referanslar, yabancı dil ve hobilerden oluşmaktadır. Tüm bilgileri doldurduktan sonra CV'nizi PDF olarak indirin.

Buradaki şablonları değiştiremezsiniz. CV'nizi kaydetmek için Google veya Facebook hesabınızla giriş yapmanız gerekmektedir. Bilgilerinizi saklayabilir ve özgeçmişini paylaşabileceğiniz bir bağlantı oluşturabilirsiniz. Ancak, bağlantı kalıcı değildir! Özgeçmişinizi her güncellediğinizde veya değiştirdiğinizde bu bağlantı geçersiz olur.

CV maker ile hızlı ve kolay bir biçimde profesyonel bir CV oluşturabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi girin ve CV içeriğini doldurmaya başlayın. Son olarak sitede yer alan 36 CV şablonundan birini seçin ve CV'nizi indirin.

CV maker ile 15 dakika içerisinde hızlı ve kolay biçimde göze çarpan ve profesyonel bir CV oluşturabilirsiniz.

Profesyonel tasarımlı CV şablonları ve ücretsiz renk şemaları ile bir CV oluşturarak işe alınma şansınızı artırın.

Bu sitede CV hazırlamak kolaydır ancak hazırladığınız CV'yi PDF formatında indirmek ücretlidir.

MockRabbit, binlerce çalışanı olan bir uygulamayı taradıklarında aradıkları en mükemmel ve ücretsiz özgeçmişi geliştirdiler.

CV, sol sütun ile deneyiminizi ve eğitiminizi listelerken, ana sütun sizinle ilgili daha fazla bilgiye yer verir. Bu, kariyer hedefinizi, başarılarınızı, becerilerinizi ve yeterliliklerinizi (beş yıldızlı bir derecelendirme grafiğinde sunar) ve diğer ilgi alanlarını içerir. MockRabbit'in çıktısı (PDF) aynı anda hem profesyonel hem de iyi görünüyor, bu da sorunsuz bir şekilde modern bir CV oluşturmak için en iyi yollardan biri.

CV'nin görünüşünü değiştirmek için temel seçenekler vardır, ancak varsayılan değer en iyisidir. Üç şablon, dört yazı tipi ve dört renk şeması arasından seçim yapabilirsiniz. Seçimlerini yaptıktan sonra CV'nizi PDF formatında indirin.

CV hazırlama şablonu İngilizce gibi görünsede tüm alanlar özelleştirilebilir ve profesyonel Türkçe CV olarak hazırlanabilir.

LaTeX, son derece eğlenceli bir düz metin belge biçimidir. Özgeçmiş yapmak için çok sık kullanılmaz, ancak güzel bir seçenek sunar.

CV'nizi bu şekilde oluşturduktan sonra, LaTeX veya JSON olarak indirebilirsiniz. Ve bu da, özgeçmişinizi farklı şablonlara aktarmak ve düzeltmeler yapmak için size bol miktarda esneklik sağlar. Artık verileri doldurmanıza veya kopyalayıp yapıştırmanıza gerek yoktur. LaTeX ve JSON, çok çeşitli araçlar tarafından desteklenir ve herhangi bir şablona uyar.

Ayrıca, sitede bulunan şablonlardan birini beğendiyseniz, PDF olarak da indirebilirsiniz.

 

FlowCV, herhangi bir tasarım becerisi olmadan güzel bir özgeçmiş oluşturmak için en kolay uygulamalardan biridir. Üç ​​bölüme ayrılmış CV'nizi oluşturmaya başlamak için hemen kayıt olun.

İçerik kategorisi, özgeçmişinizin olmasını istediğiniz öğeleri eklediğiniz yerdir. Bu, eğitim, mesleki deneyim, beceri, dil, sertifika, ödül, referans vb. gibi çeşitli bölümleri içerir. Her bölümün doldurulması gereken önceden belirlenmiş alanları vardır, böylece özgeçmişinize koymak zorunda olduğunuz şeyler hakkında düşünmeniz gerekmez.

Tamamlandıktan sonra, CV'nizin nasıl görüneceğini özelleştireceğiniz tasarım kategorisine gidin. FlowCV'nin iyi olduğu nokta burasıdır. Her içerik bölümü ayrı bir öğe olduğundan, özgeçmişin görünümünü ve verdiği hissi sürekli olarak içeriği düzenlemeden değiştirmek kolaydır. İstediğiniz gibi görünmesini sağlamak için sütunlar, renkler ve hemen hemen her şeyi değiştirebilirsiniz.

FlowCV, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz, bakabilecekleri ve hataları kontrol edebilecekleri bir bağlantı oluşturur. CV'nizi PDF olarak indirmeden önce bunu deneyebilirsiniz.

Serious Simplicity's CV profesyoneller için en iyi tek sayfalık basit bir özgeçmiş sunar.

Tek sayfada dolu bir özgeçmiş oluşturabilirseniz, işe alan kişiyi etkilemeniz daha olasıdır. Birkaç yıl önce girişimci ve tasarımcı Richard Muscat, viral hale gelen bir sayfalık bir özgeçmiş için ücretsiz bir şablon paylaştı ve yakın zamanda 2019 için güncelledi.

Bu özgeçmiş muhtemelen birkaç yıl çalışmış ve yeni bir işe girmek için arayış içinde olan bir kişi için daha kullanışlıdır. Muscat, çalıştığınız işlerdeki başarılarınızı bir veya iki satırda anlatmanızı önerir. “Başarılarınız büyüdükçe, bunları daha hızlı açıklayabilmelisiniz” diyor.

Önceki iş tecrübelerinden ayrı olarak, eğitiminiz ve ardından iletişim bilgileriniz hakkında kısa bir bilgi var. Büyük yazı tiplerine sahip ve temiz görünüyor.

Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz