Ogznet.com

Youtube video indirme nasıl yapılır?

Windows, Web, Mac, Linux, Android ve daha fazla platformda YouTube’dan video indirmek için popüler ücretsiz alternatifler.

YouTube'daki videoları hızla indirip dönüştüren küçük ve akıllı bir uygulama.

 • YouTube videolarını dönüştürmeden yüksek hızda indirin.
 • Video dosyalarını MP4, AVI veya MOV'a dönüştürün.
 • YouTube videolarını Full HD, 4K ve hatta 8K çözünürlükte indirin.
 • En çok beğenilen YouTube Shorts'u arayın, toplu olarak indirin.
 • YouTube'u MP3'e dönüştürün ve 320kbps MP3 hi-fi dosyaları olarak kaydedin.
 • Tüm YouTube oynatma listelerini ve kanallarını indirin.
 • Birkaç video veya ses dosyasını tek bir dosyada birleştirin.
 • Altyazılı videoları indirin.
 • İndirilen dosyaları doğrudan iTunes'a aktarın.
 • Windows PC ve Mac için kullanılabilir.

YouTube'dan ve diğer pek çok siteden videolar indirmek için küçük bir programı.

youtube-dl, YouTube.com'dan ve birkaç başka siteden video indirmek için kullanılan bir komut satırı programıdır. Python yorumlayıcısını (2.6, 2.7 veya 3.2+) gerektirir ve platforma özel değildir. Ayrıca Python içeren bir Windows yüklenebilir dosyası da vardır. youtube-dl, Unix box, Windows'ta veya Mac OS X'te çalışır. Açık kaynak kodludur; bu, onu değiştirebileceğiniz, yeniden dağıtabileceğiniz veya istediğiniz gibi kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Freemake Video Downloader, YouTube, Google, Facebook, Dailymotion ve diğer siteler için ücretsiz bir video indiricidir. Freemake Video Downloader, videoları dönüştürmenize ve YouTube, Vimeo, Dailymotion ve 10.000'den fazla siteden videoları indirmenize olanak sağlar.

DownloadHelper, bir web tarayıcı uzantısıdır. Amacı, pek çok siteden video, ses ve görüntü dosyaları yakalamaktır. Video downloadHelper, videoları algıladığında, tarayıcı araç çubuğu simgesi etkinleşir. Mevcut videoları görmek için üzerine tıklayın, istediğinizi seçin ve indirin.

WxPython ile yazılmış popüler youtube-dl'nın çapraz platform arayüz uygulamasıdır. Windows için yüklenebilir bir versiyonu vardır. Programı yükleyip YouTube videolarını indirebilirsiniz.

4k Video Downloader, YouTube'dan yüksek kalitede video, müzik, kanallar ve çalma listeleri indirmenize ve bilgisayarınıza kaydetmenize olanak tanır. Bu program ücretsizdir. Çevrimdışıyken bile her yerde, her zaman video izlemenin keyfini çıkarmak için sadece bağlantıyı tarayıcınızdan kopyalayın ve uygulamada 'Paste Link'e tıklayın. Bu kadar kolay!

Bu firefoz uzantısı ile YouTube videolarını mevcut tüm formatlarda indirin ve orijinal ses dosyalarını çıkartın.

Youtube, vimeo, dailymotion vb. dahil 40'tan fazla web sitesinden video indirilmesine yardımcı olur. 

Online video indirme arası, videoların veya müziklerin hızlı bir şekilde ve ücretsiz olarak indirilmesine yardımcı olur. Bilgisayarınıza veya telefonunuza bir yazılım yüklemenize veya bu maksatla çalışan bir online hizmet aramanıza gerek kalmaz. Sadece videonun URL'sini girip indirme butonuna tıklayarak, birçok web sitesinden video indirmenize yardımcı olur. Chrome için video indirme uzantısı da mevcuttur.

ClipGrab, YouTube, Vimeo, Metacafe, Dailymotion ve diğer birçok çevrimiçi video siteleri için ücretsiz bir video indirici ve dönüştürücüdür. İndirilen videoları tek bir kolay adımda MPEG4, MP3 veya diğer formatlara dönüştürür.

Deturl.com, videoları ve MP3 müziklerini YouTube, Facebook, Ara, MetaCafe, DailyMotion, Vimeo ve yetişkin siteler de dahil olmak üzere birçok başka siteden indirmenize yardımcı olur.

Bu Android uygulaması ike saniyeler içinde YouTube'dan video ve müzik dosyalarını indirin. Hızlı, kolay ve ücretsizdir. SnapTube'nun müzik indirme özelliğiyle YouTube videolarını MP3 formatında indirin. Snaptube, 144p, 720p, 1080p HD, 2k HD, 4K HD aralığında video çözünürlükleri ve MP3 veya M4A ses formatları sunar. Facebook, Instagram, Dailymotion, Whatsapp.com vb. gibi 50'den fazla site, en sevdiğiniz sitelerden ücretsiz videolar indirmenize yardımcı olan Snaptube tarafından desteklenmiştir.

12. UnPlug

UnPlug, bir Firefox uzantısıdır ve video paylaşım web sitelerinden ses ve video indirmesini sağlar. UnPlug web sayfalarını tarar ve medya oynatıcıların nereden veri aldıklarını size söyler.

13. FLVto

FLVto, YouTube videolarını indirmenizi ve mp3, avi ve mp4 gibi diğer formatlara dönüştürmenizi sağlar. Aynı anda birden fazla dosya indirebilir.

14. TotalD

Torrentleri, doğrudan indirmeyi ve online videoları indirmeyi destekleyen bir program. Bittorrent ağından dosyaların indirilmesini ve yüklenmesini yönetir, dosyaları indirir. Youtube ve Vimeo'dan en sevdiğiniz videoları indirin ve bilgisayarınıza kaydedin.

15. YTD

YTD, YouTube, Facebook, Yahoo Video ve diğerlerinden videolar indirmenize ve bunları diğer video formatlarına dönüştürmenize izin verir. Programın kullanımı kolaydır. YTD ücretsiz Youtube indiricisi, diğer birçok siteyle birlikte HD Youtube videolarını (1080p) kolayca indirmenize izin verir.

Ant Video Downloader, bir web tarayıcı uzantısıdır ve Youtube, Dailymotion ve diğer video izlem sitelerinin çoğundan videolar indirmenize olanak sağlar. YouTube, HTTP Live Streaming (HLS), MPEG-DASH (kısmen), Vimeo ve medya dosyalarına (175 medya formatı) doğrudan bağlantıları destekler.

Youtube, SoundCloud mp3, Facebook, VK, Xvideos, Putlocker, Vimeo, Metacafe ve diğerleri de dahil olmak üzere tüm video sitelerinden videolar indirin. TubeOffline, herhangi bir cihazda çevrimdışı olarak izleyebilmeniz için herhangi bir çevrimiçi videoyu indirmenize yardımcı olan ücretsiz bir medya dönüştürücü ve indiricidir.

Download Accelerator Manager (DAM), YouTube gibi sitelerden kolayca maksimum hızda videolar indirmenize olanak sağlar. İndirmeyi yalnızca indirme başlamadan önce parçalara ayıran çoğu indirme yöneticisinin aksine, DAM indirme işlemi boyunca indirmeyi dinamik olarak bölümlere ayırır, fazladan bağlantı adımları olmadan bağlantıları yeniden kullanır ve bağlantıların yoğunluğunu korur. Daha da önemlisi, DAM, tüm indirmelerde size zaman kazandırmak için zaman kaybına neden olan dosya bölümü ekleme işlemini ortadan kaldırır.

Cherryplayer, VK.com'dan milyonlarca müzik dosyası akışı yapan, çoğu multimedya dosyasını oynatan ve üstün bir YouTube oynatıcı içeren ücretsiz bir Windows multimedya oynatıcıdır ...

 • Hemen hemen tüm dosya formatları ve kodekler, canlı yayın, IPTV desteği.
 • Ücretsiz, hızlı ve kullanımı kolay.
 • YouTube, Twitch, 4shared, Soundcloud, Zaycev.net ve VK'dan müzik ve video arayın ve oynatın.
 • YouTube, Twitch ve VK hesaplarına giriş yapın.
 • YouTube ve Twitch video servislerinin yerleşik oynatma listeleri desteği.
 • BBC Radio, Billboard ve Last.fm'in yerleşik müzik listeleri desteği.
 • Ülkelere göre sıralanmış yerleşik SHOUTcast radyo servisi ve radyo istasyonları.
 • Yerleşik kodekler.

Free YouTube to MP3 Converter, YouTube videolarından ve çalma listelerini mp3 olarak indirmek için en iyi araçlardan biridir. Kullanım kolaylığı ve gelişmiş indirme özelliklerini bir araya getiriyor.

 • YouTube videolarını MP3'e dönüştürün ve Insane ve Extreme 320kbps MP3 hi-fi dosyaları edinin!
 • Ayrıca AAC, OGG, M4A, FLAC ve WAV kayıpsız sese dönüştürün.
 • Orijinal ses kalitesi dosyalarını dönüştürmeden indirin.
 • Tüm YouTube oynatma listelerini ve kanallarını indirin.
 • Herhangi bir YouTube oynatma listesini MP3'e dönüştürün.
 • Ses dosyalarını toplu olarak indirin ve dönüştürün.
 • Günlük toplu indirmeler için sınır yok!
 • Birkaç ses dosyasını tek bir dosyada birleştirin.
 • Müziği doğrudan iTunes'a aktarın.
 • Mac, PC ve Android için kullanılabilir.

SAVEVIDEO.ME, doğrudan video sitelerinden (Dailymotion, Facebook Videoları, Vimeo, Twitter Videoları, Vine, Break.com vb.) video indirmenize yardımcı olur.

Dailymotion, Facebook Video, Vimeo, Twitter Video, Instagram Video / Reels, TikTok, Reddit Video, T.me (Telegram), ItemFix, Aol Video, Rumble.com, Streamable.com ve diğer birçok desteklenen video izleme sitesinden kolayca videoları indirebilirsiniz. En sevdiğiniz videonun bulunduğu sayfa URL'sini kopyalayın ve çevrimiçi indirmek için arama kutusuna yapıştırın.

Youtube'dan video indirmek için web tarayıcı uzantısıdır. Opera, Safari, Chrome, Firefox, Internet Explorer, Chromium tabanlı tarayıcıları destekler.

 • Uzantıyı yükledikten sonra istediğiniz herhangi bir YouTube videosunu açın
 • Video oynatıcının altındaki Download düğmesini bulun
 • Tercih ettiğiniz video formatını ve kalitesini seçin. İndirme başlayacaktır.

TubeNinja, video izleme sitelerinden ses veya videoyu kaydetmenize izin veren çevrimiçi bir video indirme yardımcısıdır. Bilgisayarınızda veya akıllı telefonunuzda sorunsuz çalışır. Uygulamaları veya eklentileri yüklemeniz gerekmez.

80'den fazla video izleme sitesini destekler ve hatta desteklenmediği sayfalardan bile bağlantılar yapıştırabilirsiniz. Sistem büyük ihtimalle istediğiniz dosyaları bulacaktır.

YTD, YouTube videolarını indirmek ve ses dosyasını mp3'e dönüştürmek için kullanılan bir Android uygulamasıdır. Uygulamanın kendisinde video ve müzik arayın veya bir video izlerken YouTube uygulamasında "paylaş" düğmesini seçin (veya herhangi bir uygulama aracılığıyla herhangi bir YouTube bağlantısını paylaşın) ve "YouTube downloader" seçin; izlediğiniz video için mevcut olan tüm video codec bileşenlerini ve niteliklerini göreceksiniz.

VDownloader, YouTube'dan veya diğer herhangi bir video paylaşım web sitesinden video indirmenize izin veren, Windows için ödüllü bir yazılımdır. Tek bir tıklamayla, bu videolar indirilebilir ve video için 8K'ya veya ses için 320 Kbps'ye kadar mevcut en iyi kalitede MP4 gibi herhangi bir video veya ses dosyası formatına dönüştürülebilir.

Youtube Downloader HD ücretsiz video indiricisidir. Youtube videolarını indirmek ve kaydetmek için en iyi uygulama. Ve tamamen ücretsizdir. Ayrıca indirilen videoları kolayca çeşitli biçimlere dönüştürebilirsiniz. Videolarınızı kolayca indirin ve MP4 video formatına dönüştürün (tüm medya oynatıcılar, iPhone, iPad ile uyumludur). YouTube'dan 4K Ultra HD, Quad HD, High Definition ve Full HD videoları indirebilirsiniz!

ImTOO Download YouTube Video, ücretsiz bir YouTube video indirme programıdır. Artık tüm favori YouTube videolarınızı doğrudan sabit sürücünüze indirebilir ve sistem medya oynatıcısıyla istediğiniz zaman oynatabilirsiniz.

28. GetTube

GetTube, bir YouTube video indirme programıdır. Web tarayıcısı kullanmadan YouTube'a bağlanmanızı sağlayan bir masaüstü uygulamasıdır.

Catch.tube, youtube.com, vk.com, instagram.com, dailymotion.com, twitch.tv ve diğer web sitelerinden ücretsiz online video indirme aracıdır. Tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz video sayfasının URL'sini girmek ve sitenin videoyu indirmesine izin vermek. İndirme işlemi çok kolaydır ve birkaç tıklamayla gerçekleştirilebilir.

Popüler video kaynaklarından video indirmeyi destekler. Videoları her yerden indirebilirsiniz: Instagram, Vimeo, Youtube, Facebook, VK, DailyMotion, Twitter, Pinterest, Tumblr ve diğerleri.

Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

Yorumlar

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz