Image from rawpixel.com

Microsoft Word Şablonları İndirmek için En İyi Siteler

Microsoft Word’de özgeçmiş, rapor, teklif, plan veya başka bir belge hazırlarken şablonlar kolay ve hızlı bir başlangıç yapmanızı ​​sağlar. İşte, işleri daha da kolaylaştırmak için Word şablonlarını ücretsiz indirebileceğiniz web siteleri.

İşte bir Microsoft Word şablonunu ücretsiz olarak indirmek istediğinizde size yardımcı olabilecek en iyi seçim web siteleri.

Microsoft Word şablonları için ilk durak programın kendi orijinal şablon indirme sayfasıdır. Bu kaynağı kullanmanın avantajı, şablonların doğrudan Microsoft tarafından üretilmesidir.

İstediğiniz konudaki şablonları bulabilmek için anahtar kelimeye göre arama yapabilir veya kategori, etkinlik, fırsat veya uygulamaya göre göz atabilirsiniz. Bu sitede Word için yüzlerce ücretsiz şablon var. Örneğin, mektuplar, el ilanları ve broşürler, takvimler ve kartlar ve çok daha fazla kategoride birçok ücretsiz Word şablonu bulunmaktadır.

Word şablonu indirmek için sonroki seçimimiz Template.net sitesi. Site hem ücretsiz hem de ücretli şablonlar sunuyor. Bu yüzden aradığınız ücretsiz şablonu bulmak biraz karmaşık olabilir. Ücretsiz şablonlarda, küçük görselin üst kısmında Free ibaresini görmeniz gerekir

Template.net sitesinde birçok kategoride ücretsiz Word şablonları bulabilirsiniz. Bir kategori seçtiğinizde, her şablonun alt kısmında uyumlu olduğu uygulamalar için simgeler yer alır. Bu yüzden, Microsoft Word logosunun olup olmadığını kontrol edin.

Şablonları indirmek için ücretsiz bir hesap açmanız gerekir.

Microsoft Word için ücretsiz şablonlar arıyorsanız bir diğer site burası. Şablon koleksiyonu diğer sitelere göre az olsa da, burada profesyonel şablonları bulabilirsiniz. Özgeçmişler, satış faturası formları, ajandalar, kartvizitler ve daha fazlası dahil olmak üzere Word için birçok şablon var.

Site çoğunlukla Excel için şablonlara odaklanırken, Word için de birçok şablon bulacaksınız.

İndirmek istediğiniz bir şablon gördüğünüzde, uyumlu uygulamaları ve sürümleri içeren bir açıklama görmek için şablonu seçin. Word sürümünüzü seçin, Download düğmesine tıklayın ve şablonu indirin.

WordTemplates.org web sitesi adından da belli olduğu üzere tamamen Word şablonları üzerine çalışmaktadır. İşiniz veya kişisel kullanımlarınız için onlarca Word şablonunu kolayca ve ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

Siteye geldiğinizde, işletme, broşür, sertifika, el ilanı ve sözleşme gibi yaygın kullanılan word şablon kategorilerini görebilirsiniz. Belirli bir konuda şablon aramakla birlikte son ve popüler seçeneklere de göz atabilirsiniz.

Şablonları indirmek için bir hesap açmanız gerekmez. WordTemplates.org, Word şablon indirmeyi ücretsiz olarak sunar.

5. Hloom

Hloom, sadece Word için değil, tüm Microsoft Office uygulamaları için şablonlar sunan harika bir web sitesidir. Word haricinde Excel veya PowerPoint için şablonlara ihtiyacınız varsa bu site yeterince faydalıdır.

Üstte, Free Template (Ücretsiz Şablonlar) bağlantısını ve altında çeşitli şablon kategorilerini göreceksiniz. Buradan ister bir kategori seçebilir, isterseniz de direkt olarak tüm ücretsiz word şablonlarını görebileceğiniz sayfaya gidebilirsiniz.

Beğendiğiniz bir şablon gördüğünüzde, açıklaması, örnekleri ve belge hakkında daha fazla bilgi için seçim yapın. Filename (Dosya adının) yanında, Word için olduğunu belli eden DOCX uzantısını gördüğünüzde hemen indirip kullanabilirsiniz.

Stock Layouts, Microsoft Word şablonlarını ücretsiz indirmek için kontrol etmeniz gereken bir başka sitedir. Projeniz için birçok çekici ve fonksiyonel seçenek bulacaksınız.

Sitede hem ücretsiz hem de ücretli şablonlar vardır, bu nedenle yalnızca ücretsiz seçenekleri istiyorsanız, siteye gittikten sonra Free Graphic Design Templates başlığı altındaki şablonlardan birini seçin.

Beğendiğiniz bir şablon bulduğunuzda, Template details bağlantısına tıklayarak Word için uygun olup olmadığını kontrol ediniz. Şablonları indirmek için ücretsiz bir hesap açmanız gerekmektedir.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın