Image by annca from Pixabay

Android Telefonda Ücretsiz Film Nasıl İndirilir? Film İndirme Uygulaması

Android telefona, MP4 formatındaki filmleri ücretsiz olarak indirmek, internet olmayan bir yerde filmi izlemek için harika bir yoldur. Film indirme programlarını ve ücretsiz film sitelerini kullanarak, Android için ücretsiz film indirebilirsiniz.

Tüm Android cihazlar MP4 dosyalarını oynatır. Bu yüzden indireceğiniz filmi telefonunuzdan kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Apk Uygulamalar ile Android için Ücretsiz MP4 Filmler Nasıl İndirilir?

İki tür uygulama MP4 formatındaki filmleri veya videoları Android telefonlara ve tabletlere indirir: video indiriciler ve torrent istemcileri. Video indirme uygulamaları orijinal video URL'sini bulur ve ardından videoyu indirir. Torrent uygulamaları ise bir dosyanın birkaç parçasını aynı anda birden fazla kullanıcıdan indirir.

Telif hakkı sorunlarından kaçınmak için yalnızca herkese açık veya Creative Commons lisanslı filmleri indirin.

All Video Downloader Programı ile Ücretsiz Film Nasıl İndirilir?

All Video Downloader (Tüm Videolar İndiricisi 2019), çeşitli video izleme ve sosyal medya sitelerinden video ve müzik indirmenizi sağlayan bir Android uygulamasıdır. En sevdiğiniz filmleri aramak ve doğrudan cihazınıza indirmek için yerleşik tarayıcıyı ve tek dokunuşla indirme özelliğini sağlar. Uygulamayı indirmek ücretsizdir.

Bu kullanımı kolay film indirme programı ile tüm internet sitelerinde gezinebilir, video bulunan bir web sitesinden istediğiniz videoyu indirebilir veya kendi sosyal medya hesaplarınızdan tüm HD videoları indirebilirsiniz. Tüm video formatlarını destekler ve reklam gösterimleri ile ücretsizdir.

All Video Downloader uygulaması ile film indirmek için uygulamayı telefona yükledikten sonra aşağıdaki adımları izleyin.

 • Uygulamayı açın ve İzin Ver'e dokunun.
 • Arama kutusuna bir URL veya aradığınız film ile ilgili birkaç kelime girin.
 • Ekranın sağ alt köşesindeki indirme simgesine dokunun.
 • Kaydetmek istediğiniz video kalitesinin sağındaki indirme simgesine dokunun.
 • Ekranın alt orta kısmındaki İlerleme'ye dokunun. Bu ekran film dosyası için genel ilerleme ve indirme hızlarını görüntüler.
 • İndirdiğiniz filmi görüntülemek, oynatmak, paylaşmak veya silmek için Son'a dokunun.
 • Bir dosya yöneticisi açın ve cihazınızın dahili belleğine gidin, ardından VideoDownloader'a dokunun.
 • Download klasörüne gidin.
 • İndirdiğiniz filmleri uygulamanın varsayılan kaydetme konumundan oynatın ve yönetin.

BitTorrent ile Android Telefonda Ücretsiz Film Nasıl İndirilir?

Android için BitTorrent, P2P paylaşımını kullanarak içerik indiren bir mobil torrent istemcisidir. BitTorrent torrent dosyalarını (.torrent) çalıştırır ve birkaç kaynak olduğunda genel indirme işlemini hızlandırır. BitTorrent, Android 4.1 ve daha yeni sürümleri destekler ve indirmek ücretsizdir. Ayrıca ücretli bir seçenek de var.

Eğer BitTorrent uygulamasını kullanmak istemiyorsanız aynı işi yapan alternatif bir uygulama daha var ve onu kullanabilirsiniz. WeTorrent adlı bu uygulama da torrent dosyalarını telefonunuzdan çalıştırmanızı ve film gibi içerikleri indirmenizi sağlar.

Bu uygulamalar ile film indirmek için öncelikle bir torrent bağlantısına ihtiyacınız olacaktır. Aşağıdaki makaleden en iyi torrent bulma sitelerine göz atabilirsiniz.

InsTube ile Telefonda Ücretsiz Film Nasıl İndirilir?

InsTube; TikTok, Instagram, Vimeo, Dailymotion, Liveleak ve Whatsapp gibi 100'den fazla siteden video ve ses dosyası indirmenizi sağlayan başka bir film indirme uygulamasıdır. InsTube, APK dosyasını indirip uygulamayı telefonunuza veya tabletinize Play Store dışından yüklenmelidir. Uygulama, Android 4.0 ve üzerini destekler ve indirmek ücretsizdir.

Ücretsiz Film Web Sitelerinden Android Telefona Film İndirme

Mobil uygulamalara ek olarak, ücretsiz içerik sunan web sitelerinden filmler de indirebilirsiniz. Creative Commons lisansına sahip binlerce klasik film vardır ve bunları kişisel kullanım için indirmek tamamen yasaldır.

Telifsiz Filmler Ücretsiz Olarak Telefona Nasıl İndirilir?

PublicDomainMovie.net, 500'den fazla telifsiz film için indirme bağlantıları sunan bir web sitesidir. Web sitesi komedi, drama, romantizm, çizgi film, bilim kurgu ve uzun metrajlı filmler de dahil olmak üzere çok çeşitli türleri kapsamaktadır. Videolar doğrudan web sitesindeki tarayıcınızda oynatılabilir veya çevrimdışı izleme için indirilebilir.

 1. PublicDomainMovie.net adresine gidin.
 2. Kategorilere göz atın, ardından indirmek istediğiniz bir filme dokunun.
 3. Sol bölmede Download Movie [Video Format: MP4] öğesine dokunun.
 4. Görünen iletişim kutusunda İndirme bağlantısı'na dokunun.
 5. Film izlemek veya yönetmek için bir dosya yöneticisi açın, ardından İndirilenler'e dokunun.
 6. İzlemek için MP4 dosyasına dokunun.

Not: Bu sitedeki filmler ingilizce ve eski klasiklerden oluşmaktadır.

Archive.org'dan Android Telefona Ücretsiz Filmler Nasıl İndirilir?

Archive.org, ücretsiz ve telifsiz filmler de dahil olmak üzere çeşitli içerik türlerinden oluşan devasa bir internet kütüphanesidir. Web sitesinde indirilebilecek çeşitli filmlerin yanı sıra, izlemek için bir video oynatıcı vardır.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın