Ogznet.com

Android için En İyi Ses Yükseltme Uygulamaları 2022

Telefonunuzun hoparlörlerinden en iyi şekilde yararlanmak, daha fazla bas veya telefon görüşmelerinizin ses seviyesini artırmak istiyorsanız, sizin için Android telefonda ses yükseltme sağlayan uygulamalar var.

Android akıllı telefonlar, harika işlevlere sahip küçük bir cihazdır. Müzik dinleyebilir, TV izleyebilir, oyun oynayabilir ve YouTube videoları izleyebilirsiniz. Bununla birlikte, çoğu akıllı telefon, yeterince yüksek ses işlevi olmayan hoparlörlerle birlikte gelir.Hhoparlörlerden  en iyi şekilde yararlanamak için tek ihtiyacınız olan Android için en iyi ses yükseltme uygulamasını indirmek.

Telefonunuzun ses kapasitesini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış ve cihazınızın daha yüksek ses düzeyi sunmasını sağlayan birçok uygulama vardır. İyi haber, Play Store'da çoğu Android cihaz için iyi çalışan sayısız ses yükseltici uygulama var. Hangisi en iyisi? Cevabı burada bulun.

Her biri farklı özelliklerle geldiği için en iyi ses yükseltme uygulamalarını seçmek o kadar kolay değil. Burada, cihazınızın ses kapasitesini artırmak için en iyi işlevlere sahip en iyi 12 ses yükseltici uygulamayı listeye aldık.

Volume Booster GOODEV, makalede listelenen diğer tüm uygulamalardan biraz farklıdır. Uygulama oldukça hafif ve basittir. Sistem dosyalarında bazı değişiklikler yaparak hoparlör veya kulaklık ses seviyenizi artırdığını iddia eden ücretsiz bir uygulamadır.

Volume Booster GOODEV uygulaması, bir müzik çalar işlevi olmadan Android için çok yönlü bir hoparlör uygulamasıdır. Uygulama, telefon hoparlörlerinin veya kulaklıkların sesini artırır. Telefondaki çağrı sesini artırmak için tasarlanmamış olsa da, telefonda müzik, sesli kitap veya film oynatırken sesi artırmak için iyi çalışır.

Volume Booster güçlü bir ses yükseltici uygulamasıdır. Uygulama o kadar güçlü ki, uygulama geliştiricisinin uzun süre yüksek sesle kullanmanın hoparlörlere veya işitme duyunuza zarar verebileceğini belirten bir uyarı ile geliyor.

Super Volume Booster, Android için en iyi ses yükseltici uygulamalardan biridir. Bu ücretsiz uygulama, her yerde ve her zaman eğlenmek isteyen müzik severler için idealdir. Ses yükseltici, cihazdan süper yüksek bir ses iletilmesine yardımcı olur.

Yalnızca konuşmacının sesini artırmakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcı dostu ve temiz bir arayüz sunar. Daha iyi bir deneyim için, bu ses yükseltici, canlı bir ses spektrumunun yanı sıra varsayılan bir ekolayzır ile donatılmıştır. Uygulama ayrıca harici hoparlörler ve kulaklıklar için bir bas güçlendirici içerir. Root gerekmez, ancak Android 4.4 ve sonraki sürümleri çalıştırdığınızdan emin olun.

Bazı ses yükselticiler çok yüksek ses işlevi sunsa da, Ekstra Ses Yükseltici'yi denemeniz gerekir. Bu uygulama, sesi istediğiniz gibi ayarlamanıza izin veren bir ses kontrol widget'ı ile donatılmıştır. Artık her şey kontrol altında olduğundan ağrılı kulaklar veya kırık hoparlörler yok.

Ücretsiz ses yükseltici uygulaması, harici hoparlörler ve kulaklıklar için uygundur. Sesi bozulma olmadan artırmaya yardımcı olan bir müzik ekolayzır ile birlikte gelir. Uygulama ayrıca birçok uygulama için çalışan araç kontrolünün yanı sıra bas güçlendiriciye de sahiptir. Bu kesinlikle oyunlar, video oynatıcılar ve bildirim ve alarm gibi sistem birimleri için iyi çalışan, kolay kullanıma sahip çok yönlü bir ses yükselticidir.

Bu, Android için en iyi ses yükseltici uygulamalardan biridir. Ses geliştirici, yalnızca sesi artıran tipik uygulamalar gibi değildir. Bunun yerine Volume Booster Plus, frekans kanallarını optimize etmeye yardımcı olan yerleşik bir ses ekolayzır sunar. Sonuç olarak, cihazınız daha iyi kalitede daha yüksek ses sunar.

Bu ses yükseltici, harici hoparlörlerde ve kulaklıklarda müzik, video, radyo, bildirimler ve diğer pek çok şey için iyi çalışır. Bu, cihazınızdan gelen muhteşem sesin keyfini çıkarmadan önce hoparlörü veya kulaklığı takmanız gerektiği anlamına gelir. Bu uygulama, daha yüksek ve daha iyi ses kalitesine ek olarak, ses seviyesini istediğiniz gibi ayarlamanıza olanak tanır.

Aynı anda güvenilir bir ses yükselticiye ve ekolayzere mi ihtiyacınız var? Equalizer Pro'yu deneyin ve bu uygulamayı kullanan milyonlarca insana katılın. Bu, Android cihazlarınızın sesini geliştirmek için mükemmel bir uygulamadır. Daha iyi ses kalitesi için ekolayzır, 3D sanallaştırıcı ve bas güçlendirme özelliklerine sahiptir. Uygulama ayrıca daha fazla işlevsellik için video kod çözme teknolojisi ve profesyonel ses kullanır.

Equalizer Pro tonlarca özellikle birlikte gelir. Ekranınızda ek efektler veren müzik görselleştirme spektrumu sayesinde. Ayrıca farklı müzik deneyimleri için stereo surround ses efektlerine sahiptir. Android arayüzünüzü geliştirmek için 18 etkileyici arka plana sahiptir.

Basit ama güçlü bir ses yükseltici arıyorsanız, Equalizer tercih edebileceğiniz harika bir uygulamadır. Bu uygulama, ses yükseltici, bas güçlendirici ve 3D sanallaştırıcı gibi çeşitli işlevler sunan bir müzik ekolayzır işlevi görür. Yalnızca sesi artırmakla kalmaz, aynı zamanda cihazın ses kalitesini de artırır.

Bu hafif uygulama, profesyonel sesin yanı sıra video kod çözme teknolojisini kullanır ve video oynatmanın yanı sıra yüksek kaliteli müzik çalmanın keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Onlarca özellik, film ve müzik zamanınızı yeniden tanımlamaya hazır. Uygulama, 24 önceden ayarlanmış ses efektini, 5 bantlı müzik ekolayzırını, gerçekçi temaları ve çok daha fazlasını destekler.

Volume Booster Pro Android telefonlar için basit bir ses kontrolü ve ses yükseltme uygulamasıdır. Uygulama, telefonunuzda çalınan müziğin ses şiddetini artırır. Ayrıca telefon görüşmeleri, alarmlar, zil sesleri ve bildirimler gibi diğer telefon sistemi seslerinin de ses seviyesini artırır.

Android cihazlarda Volume Booster Pro'yu indirmek ve kullanmak reklam gösterimleri ile ücretsizdir.

Boom, 3B surround sese, güçlü Basa ve ileri bir Ekolayzıra sahip güçlü bir müzik oynatıcısıdır. Ayrıca, bas kuvvetlerini artıran, kulaklıklarda surround ses kalitesinde müzik sağlayan ve Spotify ve Tidal akış hizmetlerini dinlerken diğer ses geliştirmelerini sağlayan bir müzik çalar uygulamasıdır. Uygulama ayrıca radyo ve podcast istasyonlarına erişim sunar.

Boom, herhangi bir kulaklıkla en gerçekçi ve derin müzik deneyimini sunan bir patentli 3B ses teknolojisi kullanır! Müziğinizde bulunan bazı mekansal işaretleri işler ve size son derece yoğun bir dinleme deneyimi sağlamak için müziğe üç boyutlu netlik katar.

Boom Android size 20.000’in üzerinde yerel ve uluslararası radyo istasyonuna ve 120 ülkede 20.000’in üzerinde yayın istasyonuna erişim sunar. Favori istasyonunuza ücretsiz, ne zaman ve nerede isterseniz bağlanabilirsiniz.

Masaüstü bilgisayarların popüler medya oynatıcı uygulaması VLC, Android için de mevcuttur. Android için VLC'nin iyi yanı, neredeyse tüm medya formatlarını desteklemesidir. Daha da önemlisi, ses çıkışını maksimum seviyeye çıkarmanıza izin vermesidir. Ancak sesi varsayılan düzeyin üzerine çıkarmak hoparlörlere ve hatta kulaklarınıza zarar verebilir.

VLC media player, çoğu multimedya dosyasını ve canlı yayın protokollerini oynatan ücretsiz ve açık kaynaklı bir çapraz platform multimedya oynatıcısıdır.

Android için VLC uygulaması, kullanıcıların bilgisayar versiyonundaki oynatıcıdan bekledikleri aynı gücü mobil cihazlara getiriyor. VLC'nin geniş dosya formatı desteği ile aynı ses ve video oynatma özelliklerini sunar.

VLC ayrıca, en sevdiğiniz türlere bağlı olarak müziğinizin sesini iyileştirmek için ses seviyesini artıran bir ekolayzer ve bir dizi ön ayar içerir.

Equalizer, ses kalitesini artırmak için en iyi seçeneklerden biridir. Telefonunuzun ses çıkış düzeyini yükseltir. Olabilecek herhangi bir bozulmayı gidermek için frekans kaydırıcılarını kullanabilirsiniz.

Equalizer ile önceden ayarlanmış 11 ses profili arasından seçim yapabilirsiniz. Ücretli sürüme yükseltirseniz kendi sürümünüzü de oluşturabilirsiniz. Ses Amplifikatörünü etkinleştirmek için sağ üst köşedeki Güç düğmesine basın. Bas Kuvvetlendirme özelliğini de burada kullanabilirsiniz; telefonunuzun hoparlörlerinin sınırlarını zorlamasına rağmen, kaliteli kulaklıklarınız varsa daha verimli olur.

Android telefonda ses yükseltmenin yollarını arıyorsanız, Equalizer FX'i denemeniz gerekir. Android akıllı telefonlar için mevcut en yüksek puanlı ekolayzır uygulamalarından biridir. Equalizer FX, müziğinizden daha iyi yararlanabilmeniz için ses efekti düzeylerini ayarlamanıza olanak tanır. Varsayılan olarak, Equalizer FX, ses kalitesini artırmak için size 12 farklı ön ayar sunar. Daha da ilginç olanı, bu uygulamayla kendi ses ön ayarlarınızı bile oluşturabilmenizdir.

Equalizer FX, müzik dinlerken daha fazla keyif almak için Android cihazınızın ses kalitesini artırmanıza olanak tanır. Equalizer FX uygulaması, ses efekti seviyelerini ayarlamanıza olanak tanır, böylece müziğinizi daha iyi dinleyebilirsiniz.

Efektler sekmesinde, telefonunuzun hoparlörlerinin ses düzeyini artırmaya yardımcı olacak Bas Kuvvetlendirme ve Ses Yükseltici seçenekleri bulunur.

Android cihazınız için tam özellikli bir ses kontrol merkezi arıyorsanız, Precise Volume sizin için en iyi seçim olabilir. Precise Volume, daha fazla ses kontrolü seçeneği sağlamak için cihazınızın ses sistemine güvenli bir şekilde bağlanır.

Precise Volume, herkes için bir şeyler sunan kapsamlı bir ses uygulamasıdır. Ses yükseltici işlevine sahip bir ekolayzer vardır. Ayrıca, bir kulaklık taktığınızda etkinleştirilecek ön ayarlar gelir ve farklı uygulamalar için özel ses seviyeleri ayarlayabilirsiniz.

Android’in standart 15 adımlı ses düzeyi kontrolünü 100 adımlı bir alternatifle değiştirir. Telefonunuzda tam olarak ne kadar ses olmasını istediğiniz üzerinde en iyi kontrolü sağlar.

Bu uygulama, sesi sistem varsayılanlarından daha yükseğe çıkararak her uygulamanın sesini artırır. En sevdiğiniz oynatıcıyla müzik dinliyor, oyun oynuyor, film izliyor veya tarayıcınızda online video izliyor olun, subwoofer ve bluetooth hoparlör programla etkileşime girebilir ve ses çıkışı sağlayabilir.

Super Speaker Volume Booster ile cep telefonunuzun hoparlör sesini %60 oranında artırabilirsiniz.

Super Speaker Volume Booster, mevcut sistem ses düzeyi maksimumda olsa bile herhangi bir Android programının ses düzeyini artırabilir.

Bu uygulama, video sesi, oyun sesi, müzik sesi vb. dahil olmak üzere tüm müzik ortamlarının ses düzeyini artırdığını iddia ediyor. Bu sizin için yeterli değilse, uygulamanın ayrıca zil sesi düzeyi, bildirim gibi tüm sistem ses düzeyini artırdığını iddia ettiğini söyleyeyim. Uygulama hem rootlu hem de rootsuz Android akıllı telefonlarda çalışır ve şu anda kullanabileceğiniz en iyi ses yükseltme uygulamasıdır.

Bu uygulama, makalede listelenen diğer tüm uygulamalara kıyasla biraz farklı. Ekolayzer ve ses profiline bağlı kalmak yerine, dikkat dağıtıcı gürültüyü ortadan kaldırarak ses seviyesini artırır. Bunun dışında Speaker Boost ayrıca bir müzik amplifikatörü de sunuyor. Android uygulaması rootlu hem de rootsuz Android akıllı telefonlarda çalışır.

Bir Google uygulaması olan Sound Amplifier, şu anda kullanabileceğiniz başka bir en iyi ses yükseltme uygulamasıdır. Uygulama, yalnızca kulaklık kullanarak Android cihazınızdan gelen sesi geliştirmek içindir. Ses Yükselticinin başlıca özellikleri arasında sessizliği artırma ve yüksek sesleri azaltma, dinleme deneyimini kişiselleştirme, istenmeyen veya dikkat dağıtıcı sesleri azaltma yer alır.

Max Volume Booster, hacim geliştirme işlevselliği getiren başka bir uygulamadır. Bu araç, sesi zorlayabilir ve sistem varsayılanlarından daha yükseğe getirebilir. Filmleri, videoları izlemenizi veya daha yüksek sesle müzik dinlemenizi sağlar. Ayrıca, bu uygulama günlük kullanım için çevrimdışı bir müzik çalar işlevi görebilir.

Pek çok özellik, deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşımaya hazır. Bir ses yükseltici, spektrum, ses ekolayzır ve değiştirilebilir temalar ile birlikte gelir. Cihazınıza çekicilik getiren müzik spektrum efektleri vardır. Bu ücretsiz uygulama, Android 5.0 ve sonraki sürümlerde iyi çalışır.

Android telefonunuza root attıysanız ses seviyesini artırmak çok daha kolaydır. İnanılmaz derecede güçlü bir ses aracı olan Viper4Android gibi uygulamaları bu sayede kullanabilirsiniz.

Rootlu bir Android akıllı telefonunuz varsa, Viper4Android sizin için en iyi seçim olabilir. Viper4Android, genel sisteme ses filtreleri uygulamak için root erişimine ihtiyaç duyar. Bununla, kullandığınız herhangi bir Android uygulamasından gelişmiş ses efektleri hissedilebilir. Viper4Android, telefonunuzun hoparlöründen daha iyi ses kalitesi elde etmenize yardımcı olabilecek birkaç Hoparlör optimizasyon seçeneği de sunar.

Play Store'da rootlu olmayan cihazlar için resmi olmayan bir Viper4Android sürümü var. Ancak en iyi sonuçlar için, onu bir root uygulaması olarak, Xposed Framework üzerinden veya en iyi Magisk Modüllerinden biri olarak yükleyin.

Kurulduktan sonra, Hafif'ten Aşırı güç seviyelerine kadar uzanan eXtra Loud modunu etkinleştirebilirsiniz. Telefonunuzun yerleşik hoparlörlerinden mümkün olan en iyi ses kalitesini elde etmek için Hoparlör Optimizasyonu aracını da kullanabilirsiniz.

Daha da iyisi, kulaklıklarda veya Bluetooth hoparlörlerde sesi artırmak için farklı ayarlar kullanabilirsiniz.

Uyarı: Hangi ses yükseltme uygulamasını kullanmaya karar verirseniz verin, ses çok uzun süre çok yüksek olursa telefon hoparlörlerine, kulaklıklara veya kulaklarınıza zarar verebilir. Seste bozulmalar duyarsanız, ses seviyesi çok yüksektir. Bu yüüzden, bu Android telefon ses yükseltme programlarını dikkatli kullanın.

Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz