image from YouTube screenshot

Android ve iOS için En İyi 10 Slayt Gösterisi Uygulaması

Telefonunuzda çok fazla fotoğrafınız olabilir. Etkileyici bir slayt gösterisi yaparak, her fotoğrafı tek tek açmak yerine keyifli bir video gösterisi şekline getirebilirsiniz. Fon müziği ile eklenen unutulmaz etkinlikler, anılarınızda daha da güzelleşiyor. Eğer bu tip bir video yapmak istiyorsanız, en iyi slayt gösterisi uygulamalarını bulmak iyi bir başlangıç olabilir.

Müzikli slayt yapma programı ücretsiz:

Slayt gösterisi yapma özelliğiyle gelen birçok uygulama var. Ancak bunlardan yalnızca birkaçı etkileyici slayt gösterisi videoları oluşturmak için kullanılabilir. Bu nedenle, uygulamaları ararken seçici olmanız gerekir. Yardıma ihtiyacınız varsa, burası sizin için doğru yer. Android veya iOS telefonunuz için en iyi slayt gösterisi uygulamaları.

1. VivaVideo

Instagram ve diğer sosyal ağlard gezinirken, VivaVideo filigranlı videoları kaç kez görüyorsunuz? Bu, VivaVideo'nun popülaritesini anlatmak için fazlasıyla yeterlidir. Bu uygulama dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahiptir ve favori video düzenleme uygulamalarından biri olmuştur. Yalnızca videoları düzenlemekle kalmaz, aynı zamanda cihazınızdaki fotoğraflardan slayt gösterisi videoları da oluşturabilirsiniz.

 

Bu profesyonel düzenleme uygulaması, video üretmek için birçok özellik ile birlikte gelir. Slayt gösterisini daha akılda kalıcı kılmak için metinler, geçişler, müzik ve temalar da ekleyebilirsiniz. Videolarınızı geliştirecek özel efektler de vardır.

Sadece tercih ettiğiniz fotoğrafları seçin ve gerisini uygulamaya bırakın. Slayt gösterisini oluşturduktan sonra, sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz. Viva Video, Play Store ve App Store'da mevcuttur. Diğer slayt gösterisi uygulamaları gibi, Viva Video da telefon belleğinizin çoğunu tüketir, bu nedenle uygulama için yeterli alan sağlamanız gerekir.

2. PicPlayPost

Tanınmış ve yaygın olarak kullanılan uygulamalardan biri olan PicPlayPost, sezgisel bir arayüz ve kullanım kolaylığı ile birlikte gelir. Yalnızca bir slayt gösterisi videosu oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda fotoğraf kolajları ve GIF'ler de oluşturabilirsiniz. Slayt gösterisi oluşturucu, yaratıcılığınızı keşfetmenize ve tüm değerli fotoğraf koleksiyonlarını unutulmaz bir videoda saklamanıza yardımcı olur.

 

PicPlayPost, slayt gösterisi yapma deneyiminizi geliştirmek için bir dizi özelliğe sahiptir. Sezgisel bir program olmasının yanı sıra, yüksek çözünürlüklü çıktıyı destekler. Ek olarak, bu uygulama slayt gösterisi videonuzu geliştirmek için çok çeşitli efektlerle birlikte gelir. Ne yazık ki, müzik için sınırlı seçeneklere sahiptir.

Genel olarak, PicPlayPost Android, iPhone ve iPad'inizde iyi çalışan harika bir slayt gösterisi uygulamasıdır. Cihazınızın tüm düzenleme görevlerini yerine getirecek kadar güçlü olduğundan emin olun. Aksi takdirde, cihazın birçok kez yanıt vermediğini göreceksiniz.

3. MoShow

Bu slayt gösterisi yapma uygulamasının kullanımı kolaydır ve yeni başlayanlara ilk slayt gösterisi videolarını yapmalarında kolaylık sağlar. Yine de etkileyici ve dikkat çekici videolar için keşfedebileceğiniz birçok özelliğe sahiptir.

 

MoShow'un getirdiği en iyi özellikler arasında, videolarınızı izlenmeye değer kılan göz alıcı stiller vardır. Ayrıca, karışık geçişler, harmanlanmış metin ve anında önizlemeler gibi birçok yenilikle birlikte gelir. Projeyi bitirmeden önce videonun nasıl göründüğünü görmenizi sağlar.

Bu slayt gösterisi yapma uygulaması her iki platform (Android ve iOS) için de mevcuttur. MoShow ücretsiz olarak indirilebilir, ancak uygulama içi satın alma sunar. Ayrıca 30 saniyeden uzun bir slayt gösterisinin keyfini çıkarmak için VIP paketine geçmeniz gerekiyor.

4. SlideLab

Bu, ilgi çekici slayt gösterisi videoları oluşturmak için harika bir uygulamadır. SlideLab, galerinizdeki fotoğrafları olağanüstü bir videoda birleştirmenize olanak tanır. Bu uygulama, slayt gösterisi yapmak için çok fazla adım gerektirmediğinden yeni başlayanlar için harika çalışıyor. Video hazır olduğunda, onu bir mobil cihaza kaydetmeyi veya sosyal ağda arkadaşlarınızla paylaşmayı seçebilirsiniz.

SlideLab'ın sevecek çok şeyi var. Videonuzu geliştirmek için harika filtrelerle birlikte gelir. Ayrıca cihazınızdan veya uygulamadan arka plan müziği seçmenize olanak tanır. Ek olarak, daha iyi bir slayt gösterisi için size bol miktarda geçiş sağlar.

Ne yazık ki, SlideLab yalnızca iOS için kullanılabilir. Ayrıca Instagram ve Facebook'ta paylaşım yaparken iTunes müzik kullanmanıza da izin vermiyor. Ancak genel olarak SlideLab, slayt gösterisi videoları oluşturmak için harika bir uygulamadır.

5. Photo Slideshow Director

Photo Slideshow Director, iPhone ve iPad için birçok özelliğe sahip harika bir müzikli slayt gösterisi yapma programıdır. Fotoğraf koleksiyonlarınızı yalnızca iPad veya iPhone'unuzda olağanüstü slayt gösterilerine dönüştürmenize yardımcı olur. Arka plana müzik ekleme özelliği, videonuzu daha akılda kalıcı hale getirir.

Photo Slideshow Director yaratıcılığınızı geliştirecek birçok şeye sahiptir. Uygulama, bir slayt gösterisi için sınırsız slayt ve sınırsız şarkıyı destekler. Ayrıca, fotoğraf slaytlarını otomatik olarak müzikle senkronize etmenizi sağlar. Ayırt edici slayt gösterisi videoları için özelleştirilmiş geçiş ve görüntüleme özellikleri vardır. İlginç bir şekilde, videoları HD film olarak kaydedebilirsiniz.

Slayt gösterisi oluşturucu, kullanıcı dostu bir arayüzle birçok özellik sunar. Yeni başlayanlar bu uygulamayı kullanırken zorluk çekmezler. Ancak, cihazın yeterince güçlü olduğundan emin olmanız gerekir, aksi takdirde sistemde bir arızaya neden olur.

6. Photo FX Live Wallpaper

Uygulama, fotoğraf yüklemenize, slayt gösterisi tasarlamanıza ve sosyal ağlarda paylaşmanıza olanak tanıyan sayısız özelliğe sahiptir. Ayrıca, renk ayarlamanın yanı sıra animasyon ekleme yeteneği ile birlikte gelir.

 

Photo FX Live Wallpaper, tüm düzenleme becerilerine sahip kullanıcılar için uygundur. Yeni başlayanlar bile bu uygulamayı kullanarak slayt gösterisi projesini kolayca halledebilir. Bu uygulamadan keyif alacağınız iyi şeyler arasında yüksek kaliteli sonuçlar da var. Ek olarak, türünün tek örneği olan ayırt edici duvar kağıdı oluşturmanıza olanak tanır. Ne yazık ki bu uygulama, bu uygulamayı kullanırken kamerayı başlatmanıza izin vermiyor.

Photo FX Canlı Duvar Kağıdı yalnızca Android için kullanılabilir. Bu uygulama tamamen ücretsizdir ve Play Store'dan indirilebilir.

7. Pixgram

Pixgram, Android kullanıcıları arasında popüler bir slayt gösterisi uygulamasıdır. Müzikli fotoğraf slayt gösterisi, fotoğrafları ve müziği birleştirerek tüm koleksiyonlarınızı saklamak için size olağanüstü bir slayt gösterisi sunar. Yeni başlayan biriyseniz, daha hızlı öğrenmenize yardımcı olan kullanım kolaylığı özellikleri sayesinde Pixgram sizi bunaltmaz.

 

Bu uygulama, fotoğraf yüklemenizi ve en sevdiğiniz müziği seçmenizi sağlar. Slayt gösterisinin daha profesyonel görünmesi için efektler ve filtreler de ekleyebilirsiniz. Slayt gösterisini Twitter, Facebook ve Instagram gibi sosyal ağlarda paylaşmanıza olanak tanır.

Pixgram çok fazla özellik getirmiyor ancak yeni başlayanlar ve düzenleme deneyimi sıfıra yakın olanlar için fazlasıyla yeterlidir. Yeni başlayanlar için özel olarak yapıldığı için Pixgram, deneyimli kullanıcılar için çok kolay olabilir. Ancak genel olarak, bu denemeye değer iyi bir uygulama.

8. FotoPlay

Kullanıcı dostu bir arayüz, FotoPlay'i yeni gelenler için favori bir slayt gösterisi uygulaması yapar. Gelişmiş araçlar ve kolay arayüzün birleşimi, yeni başlayanların yaratıcılıklarını keşfetmelerine ve aynı zamanda becerilerini geliştirmelerine olanak tanır. Pek çok özellikle birlikte geldiğinden, ondan daha fazlasını elde edebilirsiniz.

 

Slayt gösterisi oluşturucuda çok sayıda filtre, fotoğraf efekti ve çerçeve bulunur. Ayrıca çeşitli klasörlerden, müzikten ve geçişten fotoğraf eklemenizi sağlar. Bu uygulama yalnızca Play Store'da mevcuttur.

9. Scoompa Video

Scoompa Video, Android ve iOS'ta çalışan en iyi slayt gösterisi uygulamasıdır. Bu uygulama, özellikle gelişmiş ve deneyimli bir editör için tasarlanmıştır. Bu, uygulamayla birlikte gelen gelişmiş özellikleri, özelleştirilebilir seçenekleri ve mükemmel menüyü açıklar. İster eğlence amaçlı ister iş amaçlı bir slayt gösterisi oluşturmak isteyin, Scoompa Video size yardımcı olacak harika bir araç olabilir.

 

Diğer birçok slayt gösterisi uygulamasının aksine, Scoompa Video çevrimdışı olarak kullanılabilir. Ayrıca etkileşimli programlarla mükemmel fotoğraf kalitesi üretir. Sahip olduğu sosyal medya desteği sayesinde eserinizi paylaşmak kolaylaşıyor.

10. Slideshow Maker

Son olarak, Slideshow slayt yapma programı, klasörde bulunan fotoğraflardan müzik videoları oluşturmak için bir uygulamadır. Slayt Gösterisi benzersiz, yaratıcı ve ilgi çekici bir deneyim sunar. Hayatınızdaki her unutulmaz anı video olarak kaydedin. Müzikli slayt gösterisi mükemmel kalitede özellikler sağlar, gösterişten uzaktır, abartı yoktur. Kullanımı çok kolay ve ustalaşması kolaydır.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın