Ogznet.com
Rss to Twitter - RSS Yayınlarını Sosyal Medya Hesaplarınıza Gönderin Paylaş:

Rss to Twitter - RSS Yayınlarını Sosyal Medya Hesaplarınıza Gönderin

Rss yayınlarını, Twitter ve Facebook’a otomatik olarak göndermek için bu servisleri kullanabilirsiniz.

Twitter'a neden içerik gönderelim?

Twitter, kendine özgü topluluğu ve kendine özgü iletişim kuralları olan eşsiz bir mikro blog platformudur. Twitter, haberleri ve bilgileri kısa ve özlü bir şekilde paylaşma hizmetidir. Ve fikirlerini kısa sürede ifade etmeyi tercih eden ve en fazla 280 karakter kullanarak bunu anlatmak isteyen birçok insanı aynı platform üzerinde buluşturur.

Web sitesi olanlar için yayınladıkları makalelerin diğer sosyal platformlarda görünmesi önemlidir. Ama bunun için her yayını her defasında elle sosyal platformlara eklemek zor ve pratik değildir. Bunun yerine RSS sayfanızdan yararlanabilirsiniz. Buradaki servisleri kullanabilmek için web sitenizin uygun fotmatta Rss yayını olmalıdır.

1. IFTTT -  RSS Feed to Twitter

IFTTT - RSS Feed'ini Twitter'a bağlayın

IFTTT , sosyal mecralardan, cep telefonlarına kadar kullandığınız her şeyi senkronize etmenizi sağlar. IFTTT uygulamaları ile RSS Feed yayınlarını Twitter'a ve diğer yüzlerce uygulama ve cihaza otomatik olarak gönderebilirsiniz.

2. dlvr.itAutomatically Post RSS to Twitter

dlvr.it - Sosyal Medya Gönderimini Otomatikleştirin

Sitelerinizi ve yayınlarınızı seçin, sosyal profillerinizi ve sayfalarınızı bağlayın ve dlvr.it siteleri sürekli tarar ve sosyal profillerinize ve sayfalarınıza yeni eklenen öğeleri gönderir. Bu kadar kolay. 

RSS yayınlarını tüm sosyal medya profillerinize bağlayın. Yayınlarınızı Facebook, Twitter, LinkedIn ve diğer sosyal medya hesaplarınıza otomatik olarak gönderin. Tüm sosyal ağlarınızda kolay bir şekilde fotoğraf, makale ve videoları otomatik olarak paylaşın.

Makalelerinizi, blog yazılarınızı ve fotoğraflarınızı RSS yayınınız üzerinden sosyal medya hesaplarınızda yayınlayın. Gönderilerinizi hashtag'ler, özellik ve daha fazlasıyla özelleştirin.

dlvr.it otomatik olarak RSS yayınlarınızı ve diğer güvenilir içerik kaynaklarını yeni makaleler, bloglar ve fotoğraflar için tarar. En son öğeleri Twitter, Facebook ve diğer sosyal medya sayfalarınıza otomatik olarak planladığınız gibi gönderir.

RSS Ground - İçeriğinizi, bloglarınızı ve sosyal ağlarınızı daha verimli bir şekilde yönetin

RSS Ground, hedeflenen içeriği Twitter takipçilerinizle paylaşma işlemini otomatikleştirmenize yardımcı olur. Ayrıca, yayınlarınızı birkaç Twitter hesabı arasında paylaşarak zaman kazanmanıza yardımcı olur ve bunları sürekli olarak güncel tutar.

Otomatik gönderme
Retweet seçeneği olan bir veya daha fazla Twitter hesabına otomatik gönderme.

Özel metin
Twitter yayınlarınız için bir kayıt metni belirleyin ve her yazınıza özel metninizi ekleyin.

İçerik filtresi
Yayınlarınızda anahtar kelimelerle içerik göndermek için kullanılabilir filtreler.

Gönderme sırası
Yalnızca yeni içerik, rastgele içerik veya seçilen içerikleri yayınlamak için ayarlayın.

URL kısaltma
Gönderi bağlantıları için kısaltılmış bir URL servisi seçin veya orijinal bir bağlantı gönderin.

Otomatik gönderme
Her saat gibi sık ​​aralıksız gönderim, gecikmeli gönderim veya programlanmış bir zamanda gönderim gibi seçeneklerle otomatik gönderim yapın.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz