Ogznet.com
Image by Freepik

Oracle Netsuite ERP Çözümleri ve Sağladığı Faydalar

​​​​​​​Her kurum çeşitli birimlerden oluşan bir organizma gibi faaliyet göstermektedir. Kurumdaki her bir birimin işleyişi aksamadan ve doğru şekilde gerçekleştirilmelidir. Herhangi bir birimde aksama olması durumunda kurumun pek çok birimi de bundan etkilenecektir. Bu durum, kurumun çeşitli oranlarda kayıplara uğramasına ve olumsuz durumlarla karşılaşmasına sebep olabilmektedir. Bu nedenle kurumların her bir biriminin görevinin düzgün bir şekilde gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Veri genişliği nedeniyle insanların bu süreci eksiksiz bir şekilde yönetebilmesi zor olmaktadır. Bu noktada devreye ERP yazılımı girmektedir.

ERP, kurumsal kaynak planlama anlamına gelmektedir. Bu planlama yazılımı ile kurumların her türlü faaliyetleri daha kolay ve güvenli bir şekilde yürütülebilmektedir. Muhasebe, alım-satım, tedarik zinciri, günlük iş faaliyetleri, risk yönetimi, proje ve tasarım süreçleri bu planlama ile yönetilen bazı faaliyetlerdendir. Kurumla ilgili önemli faaliyetler ERP ile yönetilmektedir. Bu nedenle kullanılan yazılım oldukça önemlidir.

A&F Dijital Dönüşüm Teknolojileri, 15 yıl gibi uzun bir süredir ERP yazılımları üzerine çalışan gelişmiş teknolojiye sahip bir firmadır. Firma, en iyi ERP çözümlerini sunabilmek için ERP yazılımını Oracle NetSuite ile birleştirmiştir. Oracle NetSuite, ERP alanındaki en iyi yazılımlardan biri olarak görülmektedir. Bu şekilde en iyi Oracle NetSuite ERP çözümleri hizmete sunulmaktadır.

En İyi ERP Programları Özellikleri

Kurum verilerinin tek bir sistem üzerinde entegre edilerek yönetilebilmesi, pazarlama, muhasebe ve tedarik gibi pek çok şirket faaliyetlerinin güncel verilerine sistem üzerinden erişilebilmesi bir ERP yazılımdan beklenen faydalardır. Bu faydaları en iyi şekilde sağlayan, şirket faaliyetlerinin en verimli şekilde yürütülebilmesini sağlayan ERP yazılımları ‘en iyi ERP programları’ olarak görülmektedir. ERP seçiminde alınacak verim ve kullanılan zaman değerlendirilerek karar verilmelidir.

Bulut ERP Ne İçin Kullanılır?

Kurumsal kaynak planlamasını şirket içi bir ağdan bulut platformuna taşıyan yazılımlara bulut erp yazılımları denilmektedir. Bulut platformuna internet ağı ile bağlanarak ERP yazılımını herhangi bir yerden kullanabilmek mümkün olmaktadır. Bu şekilde şirketin çeşitli faaliyetlerinin takibi ve yönetimi daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca ERP yazılımının güncel verileri sunması bu sürecin daha verimli gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz