MP3 ses dönüştürücü ücretsiz siteler

MP3 gibi ses dosyalarını, farklı bir ses dosyası formatına dönüştürmek için bilgisayarınıza program yüklemenize gerek yoktur. Hızlı format dönüşümleri için kullanabileceğiniz en iyi web tabanlı ses dönüştürücü araçlarını görmek için okumaya devam edin.

1. Zamzar

Zamzar 2006 yılından beri yayında olan çok amaçlı bir dosya dönüştürme aracıdır. Ses dosyalarını, metin dosyalarını, video dosyalarını ve görüntü dosyalarını dönüştürebilir. Toplamda 1.200'den fazla farklı dosya biçimi desteklenmektedir.

3GP, AAC, FLAC, IMY, M4A, MID, MP3, MP4, MXMF, OTA, XMF, RTTTL, RTX ve WAV dahil olmak üzere tüm yaygın ses dosyası formatlarını destekler.

Zamzar, bazı kısıtlamalarla birlikte ücretsizdir. Yükleyebileceğiniz maksimum dosya boyutu 150 MB olup aynı anda 25'e kadar ses dosyasını dönüştürebilirsiniz. Bununla birlikte, günlük dosya dönüştürme sayı sınırı bulunmamatadır.

Online Ses Dönüştürücü aracı Türkçe dil desteği ile birlikte geliyor. Bir müzik koleksiyonunuz varsa dönüştürme işleminin bir parçası olarak, parça adı, sanatçı, albüm başlığı, yayın yılı ve tür dahil ses dosyasının meta verilerini değiştirebilirsiniz.

Ses dönüştürme için MP3, WAV, M4A, FLAC, OGG, MP2 ve AMR olmak üzere yedi dosya biçimini destekler. Ayrıca Online Audio Converter, MPEG-4 formatını kullanarak ses dosyalarını iPhone zil seslerine dönüştürebilir.

Dört kalite ayarından (64KBPS, 128KBPS, 192KBPS ve 320KBPS) bir seçim yapabilir, örnekleme hızını ayarlayabilir ve çıktı dosyasının mono veya stereo olmasını isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki yüklü ses dosyalarının yanısıra, Google Drive ve Dropbox'taki dosyalarınızı da dönüştürebilirsiniz.

3. Aconvert

Aconvert, ses dosyalarını dönüştürmenin yanında düzenleme de yapmanızı sağlayan bir araçtır. 13 farklı dosya biçimini destekler (WAV, WMA, MP3, OGG, AAC, AU, FLAC, M4A, MKA, AIFF, OPUS ve RA). Ses dosyalarını kesmek ve ses dosyalarını birleştirmek için de ayrı bir araç var.

Uygulama, Online Audio Converter'dan daha fazla sayıda kalite seçeneğine sahiptir. 32KBPS ile 320KBPS arasında değişen dokuz farklı KBPS ayarı mevcuttur. Ayrıca kendi özel KBPS ayarınızı da girebilirsiniz; ayar ne kadar yüksek olursa dosya boyutunun da o kadar büyük olduğunu unutmayın.

Benzer şekilde, dört farklı örnekleme hızı arasından seçim yapabilirsiniz. İsterseniz, yine özel bir ayar seçebilirsiniz.

Ses dönüştürme işlemi tamamlandığında, bunu bilgisayrınıza indirebilir veya Google Drive veya Dropbox'a kaydetmek için bir QR kodu kullanabilirsiniz. Her dosya için maksimum yükleme boyutu 200 MB'dir.

FileZigZag, sadece ses dosyalarını dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda daha birçok farklı formattaki dosyayı online dönüştürebilirsiniz. Ses dosyalarına ek olarak, belge, resim, video ve hatta 7Z ve ZIP gibi dosyaları dönüştürmek için de kullanabilirsiniz.

Site 29 farklı ses dosyası formatını dönüştürebilir. Desteklenen formatlar 3GA, ACC, AC3, AIF, AIFF, AIFC, AMR, AU, CAF, FLAC, M4A, M4R, M4P, MID, MIDI, MMF, MP2, MP3, MPGA, OGA, OGG, OMA, OPUS, QCP, RA, RAM, WAV ve WMA.

Siteye üye olmazsanız 100 MB'a kadar olan dosyaları dönüştürebilirsiniz. Ücretsiz olarak bir hesap açarsanız, dönüştürme sınırı 180 MB'a kadar çıkar. Ücretsiz planda kullanıcılar, günde sadece 10 ses dosyasını dönüştürebilir.

FileZigZag ile bir dosyayı dönüştürdüğünüzde hemen indiremezsiniz. Bunu yerine site, dönüştürülen dosyayı mail adresinize gönderir.

Online Uniconverter, ücretsiz bir online dönüştürücüye ek olarak, hem Windows hem de Mac için ücretsiz bir programı da vardır.

Site çok sayıda ses dosyası formatını destekler. Bunlar; WMA, MP3, WAV, RA, RM, RAM, FLAC, MP4, AU, AIF, AIFC, OGG, WV, 3GA, SHN, VQF, TTA, QCP, DTS, GSM, W64, ACT, OMA, ADX , CAF, SPX, VOC ve RBS.

Bu sitede bit hızını veya örnekleme hızını ayarlayamazsınız ve aynı anda en fazla 25 dosyayı dönüştürebilirsiniz.

Apeaksoft Free Online Audio Converter, video veya ses dosyalarını MP3, WMA, AAC, WAV, AC3, AIFF, FLAC vb. ses formatlarına dönüştürebilen ücretsiz bir ses dönüştürücüsüdür.

Video dosyalarını ses dosyalarına veya ses dosyalarını ses dosyalarına dönüştürmek için kullanabilirsiniz. Örneğin, M4A - MP3, WMV - MP3, WAV - MP3, MP3 - WAV, MP3 - AC3, WAV - MP3, MP3 - AC4, MP3 - AAC, MP3 - MXNUMXA formatları arasında dönüşüm yapabilirsiniz.

Sadece birkaç adımda, neredeyse tüm video veya ses formatlarını istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Hızlı ve güvenli dönüştürme işlemiyle, nihai çıktı ses dosyalarınızı yüksek kalitede kolayca elde edebilirsiniz. iPhone, iPad, iPod veya Android cihazlarınız için ses dosyaları kalitesini ayarlayabilirsiniz.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın