Android ve iOS için En İyi Köpek Eğitim Uygulamaları

Köpek eğitimi eğlenceli bir deneyimdir, ancak her köpek sahibi, bu işin hiç de kolay olmadığını bilir. Bazen köpeğinizin istediğiniz gibi davranmasını sağlamak için uğraş vermelisiniz. Uzun bir süreç olabilse de, akıllı telefonunuz için en iyi köpek eğitim uygulamalarını kullanmak, hedeflere ulaşmak için büyük bir yardım sağlayabilir.

Köpeğin oturmasını ya da çalışmayı bırakması için mücadele ederken, bu yararlı köpek eğitim uygulamaları Android veya iPhone telefonunuzu kullanışlı bir eğitim aracına dönüştürür.

En İyi Köpek Eğitim Uygulamaları:

Çoğu köpek eğitim uygulaması, etkili eğitim için çeşitli özelliklerle donatılmıştır. Bazı uygulamalar, belirlediğiniz belirli hedefleri karşılamak için özelleştirilebilir bir eğitim sunar.

1. Dogo

Dogo, köpeğinize yeni numaralar öğretmeniz gereken her şeye sahip olan tam özellikli bir köpek eğitim uygulamasıdır. Oturmak gibi temel itaat eğitimi ve topu almak gibi gelişmiş eğitim gibi 100'den fazla püf noktası ve video talimatı ile doludur.

Bu uygulama, köpekleriyle mücadele eden milyonlarca köpek sahibi tarafından güvenle kullanılıyor. Yeni hileler ve video talimatlarının yanı sıra, evcil hayvanınızın performansını geri bildirimde bulunmak için video sınavları içerir. Dogo, sınavı inceleyecek ve köpek yavrusunu eğitmeye yardım edecek sertifikalı bir köpek eğitmeni tarafından desteklenmektedir.

Dogo, köpek ebeveynlerinin köpeklerini evde eğitmelerine ve daha güçlü bir ilişki kurmalarına yardımcı olur, köpek ya da köpek yavrusu eğitimini desteklemek için Dog Clicker ve köpek yavrusu ıslık gibi araçlara sahip olacaksınız.

2. Puppr

Puppr, evde köpek eğitimini basitleştirmeye yardımcı olur. Kullanıcı dostu bir görsel ile bu araç lazımlık eğitimi, yeni hileler öğretmek ve yeni bir köpek eğitimi için iyidir. Video talimatlarını takip etmesi kolaydır, böylece her köpek sahibi evcil hayvanına profesyonel bir eğitmen gibi öğretebilir.

Bu en iyi ücretsiz köpek eğitimi uygulaması, Sara Carson tarafından öğretilen 80'den fazla ders, uzman eğitmenlerle canlı sohbet ve yerleşik clicker gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Ayrıca, köpeğin eğitiminin ilerlemesini izlemek için bir izleme aracı ile birlikte gelir.

Bu uygulamayı kullanarak, ilerledikçe rozetleri toplayabilir ve yeni püf noktaları kullanabilirsiniz. Rozetlerinizi gösterin ve başarınızı arkadaşlarınızla veya ailenizle paylaşın. Böylece birden fazla köpeği eğitme desteği sağlar ve birçok eğitim uygulamasını indirmeniz gerekmez.

3. Doggy Time

Kidplay tarafından başlatılan bu uygulama, köpek eğitimini kolaylaştırmak için kullanışlı bir araçtır. Doggy Time, köpek yavrusunun sağlık ve günlük alışkanlıklarını izleyebilir ve eğitim etkinliklerini ayarlamanıza ve program düzenlemenizi sağlar. Ayrıca, köpek yavrusu günlüğü ve lazımlık günlüğü vardır.

Köpeğinizle ilgili önemli bilgiler, içecek, yemek ve çiş bu uygulamada izlenebilir. Bu özellikler, köpek yavrusunuzu organize ve sağlıklı günlük alışkanlıklara sahip olmak için eğitmeye yardımcı olur. Temel ve basit gelse de, çok faydalı bulacaksınız.

Ve köpek bakım zamanlarını kaçırmak istemiyorsanız, köpek temizlik zamanı, tımar, ilaç ve aşılama gibi çeşitli bakım durumlarını izlemenizi sağlar. Hepsinden iyisi, bu uygulama çevrimdışı çalışıyor.

4. Pupford

Popüler bir köpek eğitmeni Zak George, Pupford ile köpeğiniz için ücretsiz bir çevrimiçi eğitim kursu sunmaktadır. 30 günlük video kursu, her oturumdaki video ve kolay talimatları takip etmek sayesinde davranış sorunlarının üstesinden gelmeye yardımcı olur. Dersler, tasma yürüyüşü gibi temel eğitimi içerir ve ilerler.

Videolar ve talimatların yanı sıra, Pupford köpeğinizin ilerlemesini takip etmek için bir izleme aracı içerir. 30 gün boyunca, her günü işaretleyebilir ve köpeğinizin eğitimle nasıl ilerlediğini görebilirsiniz. Belirli bir zorlukla uğraşmak zorunda kalırsanız, davranış eğitimine geçebilirsiniz.

Pupford'un en iyi özelliklerinden biri, soru sormak, tavsiye paylaşmak ve diğer köpek sahipleri ile konuşmak için büyük bir topluluk sunar. Sadece üyenin Facebook'ta topluluğa katılmasına izin verilir. Ayrıca, eğitim problemlerinin üstesinden gelmek için Pupford Akademisi üyeliği kazanmanıza izin verir.

5. Pocket Puppy School

Köpek eğitimini kolaylaştırmak istiyorsanız, Pocket Puppy School denemek için iyi bir uygulamadır. Bu en iyi köpek eğitimi uygulaması size yavruları eğitim için basit rehberler sunar. Bilgi, her köpek sahibi için anlaşılması kolaydır. Ne kadar çok biliyorsan, o kadar kolay olur.

 

Pocket Puppy School uygulamasında, köpek eğitimi hakkındaki tüm bilgiler farklı konulara kategorize edilir. Örnekler, görüntüler ve videolar da köpek yavrusu ebeveynlerin ana noktayı kolayca alabildiğinden ve eğitim oturumlarına başlayabileceğinden emin olmak için de dahil edilir.

Rahatınız için bu uygulama, birkaç saniye içinde dersleri aramanızı sağlayan yerleşik bir arama aracı da yer almaktadır. Köpek eğitimi ve köpeğinizin ilerlemesi de dahil olmak üzere ne yapılması gereken çok fazla ders var.

6. GoDog

Godog, köpeğinizin istediğiniz gibi davranmasını sağlamak için kullanım kolaylığı olan bir köpek yavrusu eğitim uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak, köpek eğitimini basitleştiren kişisel bir köpek eğitmenine sahip olmak gibi hissedeceksiniz. Godog'u akıllı telefonunuzdan başlatın ve adım adım talimatlara göre bir sürü ders videosu bulun.

Ayrıca, köpeğinizin günlük aktivitelerine göz kulak olmak için bir izleme aracı vardır. Yürüyüş rutinlerini sık sık unutuyorsanız, bu özellik sorunu gidermeye yardımcı olur. Ayrıca Godog, aşılar, veteriner ziyareti ve ilaçlar için hatırlatıcılar ayarlamanızı sağlayan bir sağlık günlüğü içerir.

Ek olarak, yerleşik clicker ve ıslık, köpeğin eğitim ilerlemesini iyileştirmek için harika bir özelliktir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli clicker sesleri var, sadece bir tıklama ile köpeğin başarısını takdir etmenizi sağlar.

7. Pawsitive

PawSitive, Google Play Store'da en iyi derecelendirme ile en iyi köpek yavrusu eğitim uygulamalarından biridir. Pek çok özellik, köpek yavrusu veya köpeğinizin, dahili tıklama, eğlenceli oyunlar, köpekle oynamak için eğlenceli oyunlar ve hatta sağlıklı gıda kılavuzları gibi bir pakette gelir.

Bu uygulama, daha kolay eğitim oturumu için adım adım talimatlar ve resimlerle pozitif eğitim yöntemlerini vurgulamaktadır. İlk köpek eğitim deneyiminiz olsa bile, pawsitive her şeyi daha pratik ve anlaşılması kolay hale getirir.

Aynı zamanda köpek antrenmanının ortak problemleri de dahil olmak üzere köpek eğitimi hakkında güncellenen makaleler sunmaktadır. Köpek yavrusu veya köpek eğitimi konusunda biraz yardıma ihtiyacınız olursa, size yeter.

8. EveryDoggy

Bu uygulamayı alın ve köpeğin nasıl iyi bir çocuk olduğunu görün. Bu köpek yavrusu ve köpek eğitimi uygulaması, temel komutları ve yeni numaraları öğretmek için etkili yöntemler sunan üst köpek eğitmenleri tarafından oluşturulur.

Dahili bir clicker ve ıslık, eğitim oturumu için sunulur. Islık, köpeğinizle etkili iletişim kurmak için harika bir araçtır, bu yüzden sizi daha iyi anlayabilirler. Sonuç olarak, daha iyi bir performans gösterebilirler.

Dahası, bu uygulama kaygı, ısırma ve yıkıcı çiğneme gibi davranış sorunlarını önlemeye ve durdurmaya yardımcı olur. Adım adım ders videoları köpek için daha iyi bir eğitmen olmanıza izin verir.

9. Dog Clicker

Dog Clicker biraz farklı bir uygulama ama köpek eğitimi için ihtiyacınız olan şeydir. Clicker Technique, köpeğinizin pozitif güçlendirme kullanarak öğrenilmesine yardımcı olur. Yeni bir numara yapabildiklerinde, bir tıklama sesi ile ödüllendirilecekler. Bu, evcil hayvanınızı komuta göre hareketini gerçekleştirmek için motive eder.

Eğlenceli bir yol ve köpek ya da köpek yavrusunu istediğiniz gibi davranmak için heyecan verici bir yol sunar. Diğer köpek eğitimi uygulamalarıyla birleştirilebilir veya yalnız kullanılabilir. Köpek eğitimi için basit bir uygulamaya ihtiyacınız olursa, bu uygulama denemeye değer.

10. Dog Clicker Puppy Training App

Köpeğinizin kişiliği, yaşı veya cins ne olursa olsun, köpeğim eğitim uygulaması evcil hayvanınızı eğitmek için harika bir yol sunar. Hedeflere ulaşmak için 30 günlük köpek yavrusu eğitim ipuçları, püf noktaları ve yenilikçi özellikler sunar. Çekici bir görsel ile geliyor, temel itaat öğretmek için ekstra yardım veriyor.

Köpeğin adı ve el sallamak gibi bu uygulamada farklı dersler var. Takip etmesi kolay talimatlar ve animasyonlar sadece sizin için değil, köpeği de daha eğlenceli hale getirir. Ve, evcil hayvanınızın daha kolay ve daha hızlı öğrenmesini sağlayan yerleşik bir ses aracı vardır.

11. iTrainer

Bu, iPhone için en popüler köpek eğitimi uygulamalarından biri olabilir. iTrainer, köpek eğitimini basitleştirmek için bir köpek düdük uygulamasıdır. Aralarından seçim yapabileceğiniz 50'den fazla hayvan ses efekti var.

Düdük, tercih edilen şekilde ayarlamak için özelleştirilebilir frekansa sahiptir. Ayrıca, köpeğinizin gibi belirli bir sesi kaydetmenizi sağlayan bir kayıt cihazı ile donatılmıştır. İndirildikten sonra, ıslık eğitimi, tıklama eğitimi ve olumlu donatı eğitimi hakkındaki tüm bilgileri alacaksınız.

12. Dog Training Clicker

Dog Training Clicker, amatör ve profesyonel köpek eğitmenleri tarafından yeni hileler ve temel komutlar öğretmek için kullanılmıştır. Akıllı telefonunuzdan köpek itaat eğitimi için iyi çalışıyor. Bu uygulamayı kullanarak, bir köpek yavrusu veya yeni bir evcil hayvan eğitimi eğlenceli ve keyifli hale gelir.

Köpek eğitimi sadece köpek için çalışmıyor, köpek ve at için de kullanabilirsiniz. 3D Clicker'ın yanı sıra, HD ses, çekici görsel ve çeşitli ıslık ve ses efektleri bulabilirsiniz. Ve köpeğiniz de gıcırtılı sesleri sevecektir.

Dog Training Clicker'ın kullanımı kolaydır. Sinyal olarak bir dizi komut seçin ve çalışmasını sağlamak için sözlü komutlarla birleştirin.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın