Telefondan Nabız Ölçme Uygulamaları 2022

Nabzınızı ölçmek ve sağlığınız hakkında bilgi almak ister misiniz? Kalp hastalıklarından kurtulmak, sağlıklı ve zinde kalmak çoğumuzun arzusudur. O halde, akıllı telefonlarınızın sadece kamera ve flaşını kullanarak kalp atış hızınızı ölçmenin mümkün olduğunu biliyor muydunuz?

Sağlığımızı izlemek için birçok uygulama bize yardımcı olabilir. Akıllı telefonlarınızla kalp atışlarınızı kontrol etmeye hazır mısınız? Bu uygulamalar, tek başına kamerası ve flaşı ile akıllı telefonunuzla kalp atış hızınızı izlemenizi mümkün kılar.

Nabız ölçme uygulamaları, kalbinizin ne kadar hızlı attığını ve doğru yoğunlukta çalışıp çalışmadığınızı bilmenize yardımcı olur.

Telefondan nabız ölçme uygulamaları:

İşte Android ve iOS akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz en iyi kalp atış hızı izleme uygulamaları.

1. Kardiyograf - Cardiograph

Kardiyograf, nabzınızı kolayca ölçmenizi sağlayan yardımcı bir uygulamadır. Performansınızı izlemek ve kondisyonunuzu geliştirmek için doğru bir araçtır. Sayının genel sağlığınızla nasıl ilişkili olduğunu öğrenmenizi, forma girmek için etkili bir egzersiz yapmanızı ve ilerlemenizi izlemenizi sağlar. Ayrıca performansınızı da takip eder. Geçmişi olan kişisel bir gösterge panosuna sahiptir (günlük, haftalık ve aylık). Verilerinizi kaydeder, düzenler ve dışa aktarır.

2. Anlık Kalp Hızı Monitörü

Anlık Kalp Hızı Monitörü uygulaması, kalp atış hızınızı takip etmek için uygulamayı kullanmayla ilgili net talimatlarla başlar. Parmağınızı kamera merceğine hafifçe yerleştirerek nabzınızı algılamaya başlayabilir.

 

İstatistikler, kalp atış hızınızı algılamayı bitirdikten hemen sonra görüntülenir. Yaş ve cinsiyet ayrıntılarıyla dakika başına vuruşlarınızı daha iyi kalibre edebilirler. İster stresinizi yönetmek ister sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamak isteyin, bu uygulama size kalp sağlınız için hedeflerinize ulaşmanızda yol gösterecektir.

3. Welltory: kalp atış monitörü

Welltory, yerleşik bir AI sağlık koçuna sahip başka bir kalp atışı izleme uygulamasıdır. Kilo, cinsiyet ve yaş gibi kişisel bilgilerinizi girdikten sonra Fitbit, Garmin veya Google Fit gibi favori fitness takip uygulamalarınızı da ekleyebilirsiniz.

Bu uygulamalarla senkronizasyon, sağlığınız ve antrenman ilerlemeniz hakkında daha doğru bilgiler sağlayacaktır. Kalbinizin kaldırabileceği yoğunlukta güvenli egzersiz alışkanlıkları oluşturmak için Welltory ile bu ücretsiz fitness uygulamalarını kullanabilirsiniz. Bu akıllı sağlık uygulamasıyla, kalp atış hızınızı kontrol edin, stres, enerji ve üretkenliğinizi ölçün.

4. Kalp atışı monitörü

Bu listedeki diğer uygulamalar gibi, bu uygulamada da tek yapmanız gereken, kalp atış hızınızı algılamaya başlamak için parmağınızı ana kameranızın üzerine koymak. Kalbinizi ve nabzınızı teşhis edecek en doğru kalp atış hızı uygulamasından biridir.

Parmağınızı kameranın yanında tutarak bu "Kalp Atış Hızı Monitörü BPM izleyicisini" kullanabilirsiniz ve kalp atışınız kan dolaşımınız üzerinden hesaplanacaktır. Kalp atış hızınızı hesaplarken ayakta durmak, oturmak, koşmak veya uyumak gibi farklı antrenman bölgelerini seçebilirsiniz.

Bu, kullanıcının nabzını algılamak için kamera sensörlerini kullanan iPhone'un en iyi kalp atış hızı uygulamalarından biridir. Bu kalp atış hızı uygulamasını kullanmak için cihazın kamerasını parmağınızla kapatmanız gerekir. Nabız Uygulaması, kalp atışlarınızı okumak ve size bir sonuç sağlamak için sensörleri kullanır.

Cardiio, çeşitli gazeteler ve televizyon kanalları tarafından en iyi kalp atışı izlem uygulamalarından biri olarak gösterildi. Bu uygulamayı destekleyen en önemli platformlardan bazıları ABC News, CBS, Cult of Mac, Lifehacker ve PC Magazine'dir.

6. Heart Rate Plus

Heart Rate Plus uygulaması, iOS ve Android cihazlar için kullanılabilir. Kalp atış hızı izleme uygulaması PVDAPPS tarafından geliştirilmiştir. Nerede ve ne zaman olursanız olun, yalnızca telefonun kamerasını kullanarak kalp atış hızınızı ölçer.

Bu, iPhone ile çalışan ücretsiz kalp atış hızı monitörlerinden biridir, kalp atış hızınızı kontrol etmek ve nabzınızı izlemek için bir kamera kullanır. Oluşturulan raporları, kalp atış hızı izleme uygulamasının kendisinde tercihinize göre farklı etiketlerle grafikler, hızlı notlar vb. şeklinde de kaydedebilirsiniz.

Kalp atış hızı uygulaması analiz eder ve size gerçek zamanlı bir grafik de sunar. Reklamları kaldırmak için kalp atış hızı izleme uygulamasının içinden bir Pro sürümü de satın alınabilir.

Heart Rate Monitor, kullanıcıların akıllı telefonlarına veya tabletlerine yükleyebilecekleri Android uyumlu bir uygulamadır. Birçok alternatifi gibi, bu kalp atış hızı izleme uygulaması da kalp atış hızınızı izlemek için bir kamera kullanır.

Kalp atış hızı veya kalp atışı, sağlık ve zindelik için önemli bir ölçüdür. Heart Rate Monitor uygulamasını kullanarak kalp atış hızınızı ölçebilir ve izleyebilirsiniz.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın